Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | F10 - A | Sävedalen Röd - Zenith Vit | - | |
09.45 | F10 - A | Zenith Vit - Kullavik IF C | - | |
10.30 | F10 - A | Näsets SK Vinröd - Zenith Vit | - | |
11.15 | F10 - A | Sävedalen Röd - Näsets SK Vinröd | - | |
12.00 | F10 - B | Sävedalen Blå - Näsets SK Vit | - | |
12.45 | F10 - A | Kullavik IF C - Sävedalen Röd | - | |
13.30 | F10 - B | Näsets SK Vit - Kullavik IF D | - | |
14.15 | F10 - B | Sävedalen Blå - Näsets SK Vit | - | |
15.00 | F10 - B | Sävedalen Blå - Näsets SK Blå | - | |
15.45 | F10 - B | Kullavik IF D - Sävedalen Blå | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P10 - A | IFK Fjärås Lag Svart - Örgryte IS FF 1 | - | |
09.40 | P10 - A | Kullavik IF 2 - Hovås Billdals IF HBIF 1 | - | |
10.20 | P10 - A | Lerkils IF Röd - Örgryte IS FF 1 | - | |
11.00 | P10 - A | Kullavik IF 2 - Örgryte IS FF 1 | - | |
11.40 | P10 - B | Kullavik IF 1 - Älvängen Vit | - | |
12.20 | P10 - A | Hovås Billdals IF HBIF 1 - Örgryte IS FF 1 | - | |
13.00 | P10 - B | Älvängen Vit - Hovås Billdals IF HBIF 4 | - | |
13.40 | P10 - B | Tölö IF Svart - Älvängen Vit | - | |
14.20 | P10 - B | Kullavik IF 1 - Tölö IF Svart | - | |
15.00 | P10 - B | Hovås Billdals IF HBIF 4 - Kullavik IF 1 | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | F09 - A | Hovås Billdal IF 1 - Kullavik IF A | ||
09.45 | F09 - A | Hovås Billdal 2 - Älvsborg FF Svart | ||
10.30 | F09 - A | Älvsborg FF Svart - Kullavik IF B | ||
11.15 | F09 - A | Hönö IS Lag1, röd - Hovås Billdal 2 | ||
12.00 | F09 - A | Kullavik IF B - Älvsborg FF Blå | ||
12.45 | F09 - A | Hovås Billdal IF 1 - Hönö IS Lag1, röd | ||
13.30 | F09 - A | Hovås Billdal 2 - Älvsborg FF Blå | ||
14.15 | F09 - A | Kullavik IF B - Hovås Billdal IF 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P09 - A | Kållered SK KSK Vit - If Väster Vit | ||
08.40 | P09 - A | If Väster Vit - Västra Frölunda | ||
09.20 | P09 - A | Kullavik IF Lag B - If Väster Vit | ||
10.00 | P09 - A | Kållered SK KSK Vit - Kullavik IF Lag B | ||
10.40 | P09 - B | Kållered SK KSK Blå - If Väster Svart | ||
11.20 | P09 - A | Västra Frölunda - Kållered SK KSK Vit | ||
12.00 | P09 - B | If Väster Svart - Partille IF PIF 1 | ||
12.40 | P09 - B | Hönö IS Röd 2 - If Väster Svart | ||
13.20 | P09 - B | Kållered SK KSK Blå - Hönö IS Röd 2 | ||
14.00 | P09 - C | Zenith - Kullavik IF Lag A | ||
14.40 | P09 - B | Partille IF PIF 1 - Kållered SK KSK Blå | ||
15.20 | P09 - C | Kullavik IF Lag A - Partille IF PIF 2 | ||
16.00 | P09 - C | Hönö IS Röd 1 - Kullavik IF Lag A | ||
16.40 | P09 - C | Zenith - Hönö IS Röd 1 | ||
17.20 | P09 - C | Partille IF PIF 2 - Zenith |