Res | ||||
---|---|---|---|---|
1. | 08.30 | P-14 - B | Kode IF Gul - Vänersborgs FK Vit Vit | |
3. | 08.55 | P-14 - B | Kärra Kif - IF Mölndal Vit | |
5. | 09.20 | P-14 - A | Hovås Billdal - IK Kongahälla | |
7. | 09.45 | P-14 - B | IF Mölndal Vit - LGM | |
9. | 10.10 | P-14 - A | Vänersborgs FK Svart - Kareby IS Röd | |
11. | 10.35 | P-14 - B | Kode IF Gul - IF Mölndal Vit | |
13. | 11.00 | P-14 - B | LGM - Kärra Kif | |
15. | 11.25 | P-14 - A | Vänersborgs FK Svart - IK Kongahälla | |
17. | 11.50 | P-14 - B | Kärra Kif - Kode IF Gul | |
19. | 12.15 | P-14 - A | Kareby IS Röd - Qviding FIF Vit | |
21. | 12.40 | P-14 - B | Stenungsunds IF Lag Röd - Kärra Kif | |
23. | 13.05 | P-14 - B | LGM - Kode IF Gul | |
25. | 13.30 | P-14 - A | Qviding FIF Vit - Hovås Billdal | |
28. | 14.25 | P-14 - C | Dalen/KFF Gul - Onsala BK VIT | |
30. | 14.50 | P-14 - D | Fässbergs IF Lila - BK Bifrost Röd | |
32. | 15.15 | P-14 - C | Onsala BK VIT - Floda Boif | |
34. | 15.40 | P-14 - D | Onsala BK SVART - Hamburgsund/Grebbestad | |
36. | 16.05 | P-14 - C | Onsala BK VIT - Solängens BK | |
38. | 16.30 | P-14 - C | Åsa IF Svart - Onsala BK VIT | |
40. | 16.55 | P-14 - D | Onsala BK SVART - BK Bifrost Röd | |
26. | 17.20 | P-14 - C | Solängens BK - Dalen/KFF Gul | |
42. | 17.45 | P-14 - D | Hamburgsund/Grebbestad - ÄLVÄNGEN | |
47. | 18.15 | P-14 - C | Åsa IF Svart - Floda Boif | |
45. | 19.00 | P-14 - D | ÄLVÄNGEN - Fässbergs IF Lila |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
10.00 | F-14 - A | Qviding Vinröd - Öjersjö IF | - | |
10.25 | F-14 - A | Azalea BK - IF Warta | - | |
10.50 | F-14 - B | Jitex Mölndal BK - Hittarps IK Vit | - | |
11.15 | F-14 - A | Qviding Vinröd - Skepplanda BTK/LNIK | - | |
11.40 | F-14 - A | Öjersjö IF - Azalea BK | - | |
12.05 | F-14 - B | Qviding Vit - Jitex Mölndal BK | - | |
12.30 | F-14 - A | Qviding Vinröd - IF Warta | - | |
12.55 | F-14 - A | Sävedalens IF - Azalea BK | - | |
13.20 | F-14 - B | Hittarps IK Vit - Torslanda IK Röd | - | |
13.45 | F-14 - A | IF Warta - Skepplanda BTK/LNIK | - | |
14.10 | F-14 - A | Öjersjö IF - Sävedalens IF | - | |
14.35 | F-14 - B | Mariebo IK - Hovås Billdal IF | - | |
15.00 | F-14 - A | Skepplanda BTK/LNIK - Azalea BK | - | |
15.25 | F-14 - A | Sävedalens IF - Qviding Vinröd | - | |
15.50 | F-14 - B | Qviding Vit - Torslanda IK Röd | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P-10 - A | Mölndal Fotboll Vit Vit - Partille IF Lag 1 | ||
09.20 | P-10 - A | GunnilseIS LagRöd - Västra Frölunda IF X | ||
09.40 | P-10 - B | Kållered SK Blå - Partille IF Lag 2 | ||
10.00 | P-10 - A | Västra Frölunda IF X - Kållered SK KSK Vit | ||
10.20 | P-10 - B | Balltor FF Röd - Backatorps IF Lag1 | ||
10.40 | P-10 - A | Mölndal Fotboll Vit Vit - Västra Frölunda IF X | ||
11.00 | P-10 - A | Kållered SK KSK Vit - GunnilseIS LagRöd | ||
11.20 | P-10 - B | Balltor FF Röd - Partille IF Lag 2 | ||
11.40 | P-10 - A | GunnilseIS LagRöd - Mölndal Fotboll Vit Vit | ||
12.00 | P-10 - B | Backatorps IF Lag1 - GunnilseIS LagSvart | ||
12.20 | P-10 - A | Alingsås if lag 1 grön - GunnilseIS LagRöd | ||
12.40 | P-10 - A | Kållered SK KSK Vit - Mölndal Fotboll Vit Vit | ||
13.00 | P-10 - B | GunnilseIS LagSvart - Kållered SK Blå | ||
13.20 | P-10 - C | Södra Skärgården IK - Backatorps IF Lag2 | ||
13.40 | P-10 - C | Azalea BK Orange - Mölndal Fotboll Röd Vit | ||
14.00 | P-10 - D | Kållered SK Grön - Skene IF | ||
14.20 | P-10 - C | Mölndal Fotboll Röd Vit - alingsås if lag 2 vit | ||
14.40 | P-10 - D | Mölndal Fotboll Blå Vit - alingsås if lag 3 svart | ||
15.00 | P-10 - C | Södra Skärgården IK - Mölndal Fotboll Röd Vit | ||
15.20 | P-10 - C | alingsås if lag 2 vit - Azalea BK Orange | ||
15.40 | P-10 - D | Mölndal Fotboll Blå Vit - Skene IF | ||
16.00 | P-10 - C | Azalea BK Orange - Södra Skärgården IK | ||
16.20 | P-10 - D | alingsås if lag 3 svart - Vänersborg Svart | ||
16.40 | P-10 - C | Vänersborg Vit - Azalea BK Orange | ||
17.00 | P-10 - C | alingsås if lag 2 vit - Södra Skärgården IK | ||
17.20 | P-10 - D | Vänersborg Svart - Kållered SK Grön |