Res | ||||
---|---|---|---|---|
2. | 08.30 | P-14 - B | LGM - Stenungsunds IF Lag Röd | |
4. | 08.55 | P-14 - A | Qviding FIF Vit - Vänersborgs FK Svart | |
6. | 09.20 | P-14 - B | Kode IF Gul - Stenungsunds IF Lag Röd | |
8. | 09.45 | P-14 - B | Vänersborgs FK Vit Vit - Kärra Kif | |
10. | 10.10 | P-14 - A | IK Kongahälla - Qviding FIF Vit | |
12. | 10.35 | P-14 - B | Stenungsunds IF Lag Röd - Vänersborgs FK Vit Vit | |
14. | 11.00 | P-14 - A | Kareby IS Röd - Hovås Billdal | |
16. | 11.25 | P-14 - B | IF Mölndal Vit - Stenungsunds IF Lag Röd | |
18. | 11.50 | P-14 - B | Vänersborgs FK Vit Vit - LGM | |
20. | 12.15 | P-14 - A | Hovås Billdal - Vänersborgs FK Svart | |
22. | 12.40 | P-14 - B | IF Mölndal Vit - Vänersborgs FK Vit Vit | |
24. | 13.05 | P-14 - A | IK Kongahälla - Kareby IS Röd | |
27. | 14.00 | P-14 - C | Floda Boif - Åsa IF Svart | |
29. | 14.25 | P-14 - D | ÄLVÄNGEN - Onsala BK SVART | |
31. | 14.50 | P-14 - C | Åsa IF Svart - Solängens BK | |
33. | 15.15 | P-14 - C | Dalen/KFF Gul - Åsa IF Svart | |
35. | 15.40 | P-14 - D | BK Bifrost Röd - ÄLVÄNGEN | |
37. | 16.05 | P-14 - C | Floda Boif - Dalen/KFF Gul | |
39. | 16.30 | P-14 - D | Hamburgsund/Grebbestad - Fässbergs IF Lila | |
41. | 16.55 | P-14 - C | Solängens BK - Floda Boif | |
43. | 17.45 | P-14 - D | Fässbergs IF Lila - Onsala BK SVART | |
44. | 18.35 | P-14 - D | BK Bifrost Röd - Hamburgsund/Grebbestad |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
10.00 | F-14 - A | Sävedalens IF - Skepplanda BTK/LNIK | - | |
10.25 | F-14 - B | Hovås Billdal IF - Torslanda IK Röd | - | |
10.50 | F-14 - B | Mariebo IK - Qviding Vit | - | |
11.15 | F-14 - A | IF Warta - Sävedalens IF | - | |
11.40 | F-14 - B | Hovås Billdal IF - Hittarps IK Vit | - | |
12.05 | F-14 - B | Torslanda IK Röd - Mariebo IK | - | |
12.30 | F-14 - A | Skepplanda BTK/LNIK - Öjersjö IF | - | |
12.55 | F-14 - B | Hovås Billdal IF - Qviding Vit | - | |
13.20 | F-14 - B | Jitex Mölndal BK - Mariebo IK | - | |
13.45 | F-14 - A | Azalea BK - Qviding Vinröd | - | |
14.10 | F-14 - B | Qviding Vit - Hittarps IK Vit | - | |
14.35 | F-14 - B | Torslanda IK Röd - Jitex Mölndal BK | - | |
15.00 | F-14 - A | IF Warta - Öjersjö IF | - | |
15.25 | F-14 - B | Hittarps IK Vit - Mariebo IK | - | |
15.50 | F-14 - B | Jitex Mölndal BK - Hovås Billdal IF | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P-10 - A | Kållered SK KSK Vit - Alingsås if lag 1 grön | ||
09.20 | P-10 - B | GunnilseIS LagSvart - Balltor FF Röd | ||
09.40 | P-10 - A | Mölndal Fotboll Vit Vit - Alingsås if lag 1 grön | ||
10.00 | P-10 - A | Partille IF Lag 1 - GunnilseIS LagRöd | ||
10.20 | P-10 - B | Partille IF Lag 2 - GunnilseIS LagSvart | ||
10.40 | P-10 - A | Alingsås if lag 1 grön - Partille IF Lag 1 | ||
11.00 | P-10 - B | Backatorps IF Lag1 - Kållered SK Blå | ||
11.20 | P-10 - A | Västra Frölunda IF X - Alingsås if lag 1 grön | ||
11.40 | P-10 - A | Partille IF Lag 1 - Kållered SK KSK Vit | ||
12.00 | P-10 - B | Kållered SK Blå - Balltor FF Röd | ||
12.20 | P-10 - A | Västra Frölunda IF X - Partille IF Lag 1 | ||
12.40 | P-10 - B | Partille IF Lag 2 - Backatorps IF Lag1 | ||
13.20 | P-10 - C | alingsås if lag 2 vit - Vänersborg Vit | ||
13.40 | P-10 - D | Vänersborg Svart - Mölndal Fotboll Blå Vit | ||
14.00 | P-10 - C | Södra Skärgården IK - Vänersborg Vit | ||
14.20 | P-10 - C | Backatorps IF Lag2 - Azalea BK Orange | ||
14.40 | P-10 - D | Skene IF - Vänersborg Svart | ||
15.00 | P-10 - C | Vänersborg Vit - Backatorps IF Lag2 | ||
15.20 | P-10 - D | alingsås if lag 3 svart - Kållered SK Grön | ||
15.40 | P-10 - C | Mölndal Fotboll Röd Vit - Vänersborg Vit | ||
16.00 | P-10 - C | Backatorps IF Lag2 - alingsås if lag 2 vit | ||
16.20 | P-10 - D | Kållered SK Grön - Mölndal Fotboll Blå Vit | ||
16.40 | P-10 - C | Mölndal Fotboll Röd Vit - Backatorps IF Lag2 | ||
17.00 | P-10 - D | Skene IF - alingsås if lag 3 svart |