Sporthall
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P13 - A | Falköpings FK - Dalsjöfors Goif | 2 - 0 | |
08.15 | P13 - A | Arentorp/Helås FK - IFK Skövde | 1 - 2 | |
08.30 | P13 - B | Hemsjö IF Gul - Skövde AIK | 1 - 0 | |
08.45 | P13 - B | IFK Falköping Blå - Ekedalen sk | 2 - 2 | |
09.00 | P13 - C | Skultorps IF Gul - IFK Falköping Blå/vit | 1 - 0 | |
09.15 | P13 - C | GånghesterSK/MålsrydsIF - Kinna IF Röd | 0 - 2 | |
09.30 | P13 - A | Falköpings FK - Arentorp/Helås FK | 1 - 2 | |
09.45 | P13 - A | Dalsjöfors Goif - IFK Skövde | 0 - 5 | |
10.00 | P13 - B | Skövde AIK - Ekedalen sk | 2 - 0 | |
10.15 | P13 - B | Hemsjö IF Gul - IFK Falköping Blå | 0 - 1 | |
10.30 | P13 - C | Skultorps IF Gul - GånghesterSK/MålsrydsIF | 0 - 2 | |
10.45 | P13 - C | IFK Falköping Blå/vit - Kinna IF Röd | 0 - 5 | |
11.00 | P13 - D | Våmbs IF Grön - Hemsjö IF Svart | 2 - 0 | |
11.15 | P13 - D | Vara SK Gul - Kinna IF Blå | 2 - 7 | |
11.30 | P13 - E | Skara FC - Vara SK Svart | 5 - 1 | |
11.45 | P13 - E | Lerkils IF - IFK Falköping Vit | 1 - 0 | |
12.00 | P13 - A | IFK Skövde - Falköpings FK | 2 - 0 | |
12.15 | P13 - A | Arentorp/Helås FK - Dalsjöfors Goif | 2 - 0 | |
12.30 | P13 - B | Ekedalen sk - Hemsjö IF Gul | 1 - 3 | |
12.45 | P13 - B | IFK Falköping Blå - Skövde AIK | 0 - 0 | |
13.00 | P13 - C | Skultorps IF Gul - Kinna IF Röd | 0 - 4 | |
13.15 | P13 - C | IFK Falköping Blå/vit - GånghesterSK/MålsrydsIF | 0 - 3 | |
13.30 | P13 - D | Hemsjö IF Svart - Vara SK Gul | 0 - 1 | |
13.45 | P13 - D | Kinna IF Blå - Våmbs IF Grön | 1 - 1 | |
14.00 | P13 - E | IFK Falköping Vit - Skara FC | 4 - 1 | |
14.15 | P13 - E | Vara SK Svart - Lerkils IF | 0 - 2 | |
14.30 | P13 - D | Hemsjö IF Svart - Kinna IF Blå | 1 - 2 | |
14.45 | P13 - D | Vara SK Gul - Våmbs IF Grön | 1 - 3 | |
15.00 | P13 - E | IFK Falköping Vit - Vara SK Svart | 3 - 0 | |
15.15 | P13 - E | Skara FC - Lerkils IF | 2 - 2 | |
15.45 | P13 - 1/8 | IFK Falköping Vit - IFK Falköping Blå | 0 - 1 | |
16.00 | P13 - 1/8 | GånghesterSK/MålsrydsIF - Arentorp/Helås FK | 1 - 0 | |
16.15 | P13 - 1/4 | Kinna IF Blå - Våmbs IF Grön | 3 - 1 | |
16.30 | P13 - 1/4 | Lerkils IF - Hemsjö IF Gul | 2 - 3 | |
16.45 | P13 - 1/4 | IFK Skövde - IFK Falköping Blå | 1 - 0 | |
17.00 | P13 - 1/4 | Kinna IF Röd - GånghesterSK/MålsrydsIF | 2 - 0 | |
17.30 | P13 - 1/2 | Kinna IF Blå - IFK Skövde | 6 - 5 | |
17.45 | P13 - 1/2 | Hemsjö IF Gul - Kinna IF Röd | 0 - 1 | |
18.15 | P13 - Final | Kinna IF Blå - Kinna IF Röd | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P11 - A | Falköpings FK Röd - Tidaholm GIF Svart | - | |
08.15 | P11 - A | IFK Falköpings FF - Bergdalens IK 1 | - | |
08.30 | P11 - A | Ekedalens SK blå - Alingsås IF Grön | - | |
08.45 | P11 - A | Hemsjö IF - Dalsjöfors GOIF | - | |
09.00 | P11 - A | Bergdalens IK 1 - Trollhättan Bois Röd | - | |
09.15 | P11 - A | Alingsås IF Grön - IFK Falköpings FF | - | |
09.30 | P11 - A | Tidaholm GIF Svart - Ekedalens SK blå | - | |
09.45 | P11 - A | Dalsjöfors GOIF - Falköpings FK Röd | - | |
10.00 | P11 - A | Bergdalens IK 1 - Alingsås IF Grön | - | |
10.15 | P11 - A | Trollhättan Bois Röd - Dalsjöfors GOIF | - | |
10.30 | P11 - A | Ekedalens SK blå - Falköpings FK Röd | - | |
10.45 | P11 - A | IFK Falköpings FF - Hemsjö IF | - | |
11.00 | P11 - A | Tidaholm GIF Svart - Bergdalens IK 1 | - | |
11.15 | P11 - A | Falköpings FK Röd - IFK Falköpings FF | - | |
11.30 | P11 - A | Hemsjö IF - Ekedalens SK blå | - | |
11.45 | P11 - A | Trollhättan Bois Röd - Tidaholm GIF Svart | - | |
12.00 | P11 - A | Alingsås IF Grön - Hemsjö IF | - | |
12.15 | P11 - A | Trollhättan Bois Röd - Falköpings FK Röd | - | |
12.30 | P11 - A | Dalsjöfors GOIF - IFK Falköpings FF | - | |
12.45 | P11 - A | Alingsås IF Grön - Trollhättan Bois Röd | - | |
13.00 | P11 - A | IFK Falköpings FF - Ekedalens SK blå | - | |
13.15 | P11 - A | Bergdalens IK 1 - Dalsjöfors GOIF | - | |
13.30 | P11 - A | Hemsjö IF - Tidaholm GIF Svart | - | |
13.45 | P11 - B | IFK Falköpings FF Vit - Sandhems IF | - | |
14.00 | P11 - B | Skara FC - Falköpings FK svart | - | |
14.15 | P11 - B | Alingsås IF Vit - Trollhättan Bois Vit | - | |
14.30 | P11 - B | Tidaholm GIF Vit - Bergdalens IK 2 | - | |
14.45 | P11 - B | Trollhättan Bois Vit - Ekedalens SK vit | - | |
15.00 | P11 - B | Sandhems IF - Skara FC | - | |
15.15 | P11 - B | Falköpings FK svart - Tidaholm GIF Vit | - | |
15.30 | P11 - B | Bergdalens IK 2 - Alingsås IF Vit | - | |
15.45 | P11 - B | Tidaholm GIF Vit - Skara FC | - | |
16.00 | P11 - B | Ekedalens SK vit - Sandhems IF | - | |
16.15 | P11 - B | Trollhättan Bois Vit - Bergdalens IK 2 | - | |
16.30 | P11 - B | Alingsås IF Vit - IFK Falköpings FF Vit | - | |
16.45 | P11 - B | Falköpings FK svart - Trollhättan Bois Vit | - | |
17.00 | P11 - B | Skara FC - Alingsås IF Vit | - | |
17.15 | P11 - B | IFK Falköpings FF Vit - Tidaholm GIF Vit | - | |
17.30 | P11 - B | Bergdalens IK 2 - Ekedalens SK vit | - | |
17.45 | P11 - B | Sandhems IF - Alingsås IF Vit | - | |
18.00 | P11 - B | Ekedalens SK vit - Falköpings FK svart | - | |
18.30 | P11 - B | Bergdalens IK 2 - IFK Falköpings FF Vit | - | |
18.45 | P11 - B | Ekedalens SK vit - Skara FC | - | |
19.00 | P11 - B | Alingsås IF Vit - Tidaholm GIF Vit | - | |
19.15 | P11 - B | Trollhättan Bois Vit - Sandhems IF | - | |
19.30 | P11 - B | IFK Falköpings FF Vit - Falköpings FK svart | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P9 - A | Hallby Vit - Falköpings FK Röd | ||
08.15 | P9 - A | Vartofta SK - Grolanda IF/Floby IF | ||
08.30 | P9 - A | Hallby Blå - Ardala Goif | ||
08.45 | P9 - A | Lidköpings FK Svart - IFK Falköping Blå | ||
09.00 | P9 - A | Grolanda IF/Floby IF - Falköpings FK Röd | ||
09.15 | P9 - A | Vartofta SK - Hallby Vit | ||
09.30 | P9 - A | Ardala Goif - Lidköpings FK Svart | ||
09.45 | P9 - A | IFK Falköping Blå - Hallby Blå | ||
10.00 | P9 - A | Falköpings FK Röd - Vartofta SK | ||
10.15 | P9 - A | Hallby Vit - Grolanda IF/Floby IF | ||
10.30 | P9 - A | Hallby Blå - Lidköpings FK Svart | ||
10.45 | P9 - A | IFK Falköping Blå - Ardala Goif | ||
11.00 | P9 - A | Falköpings FK Röd - Hallby Blå | ||
11.15 | P9 - A | Lidköpings FK Svart - Grolanda IF/Floby IF | ||
11.30 | P9 - A | Ardala Goif - Vartofta SK | ||
11.45 | P9 - A | Hallby Vit - IFK Falköping Blå | ||
12.00 | P9 - B | Falköpings FK Svart - Lidköpings FK Röd | ||
12.15 | P9 - B | IFK Falköping vit - Mariebo IK Gul | ||
12.30 | P9 - B | Lidköpings FK Vit - Kinnarp/Slutarps IF | ||
12.45 | P9 - B | Mariebo IK Svart - Vartofta SK Blå | ||
13.00 | P9 - B | Falköpings FK Svart - Hallby Röd | ||
13.15 | P9 - B | Vartofta SK Blå - IFK Falköping vit | ||
13.30 | P9 - B | Kinnarp/Slutarps IF - Mariebo IK Svart | ||
13.45 | P9 - B | Vartofta SK Blå - Lidköpings FK Vit | ||
14.00 | P9 - B | Mariebo IK Svart - Lidköpings FK Röd | ||
14.15 | P9 - B | IFK Falköping vit - Falköpings FK Svart | ||
14.30 | P9 - B | Mariebo IK Gul - Vartofta SK Blå | ||
14.45 | P9 - B | Hallby Röd - Lidköpings FK Röd | ||
15.00 | P9 - B | Kinnarp/Slutarps IF - Mariebo IK Gul | ||
15.15 | P9 - B | Lidköpings FK Vit - IFK Falköping vit | ||
15.30 | P9 - B | Falköpings FK Svart - Mariebo IK Svart | ||
15.45 | P9 - B | Vartofta SK Blå - Hallby Röd | ||
16.00 | P9 - B | Lidköpings FK Röd - IFK Falköping vit | ||
16.15 | P9 - B | Hallby Röd - Kinnarp/Slutarps IF | ||
16.30 | P9 - B | Lidköpings FK Vit - Mariebo IK Gul |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P8 - A | Tomtens IF Gul - Falköpings FK Röd | ||
09.15 | P8 - A | Kinnarp/Slutarps IF - Fristad GOIF 1 | ||
09.30 | P8 - A | Falköpings FK Röd - IFK Falköping Blå | ||
09.45 | P8 - A | Fristad GOIF 1 - Tomtens IF Gul | ||
10.00 | P8 - A | IFK Falköping Blå - Kinnarp/Slutarps IF | ||
10.15 | P8 - A | Falköpings FK Röd - Fristad GOIF 1 | ||
10.30 | P8 - A | IFK Falköping Blå - Tomtens IF Gul | ||
10.45 | P8 - A | Kinnarp/Slutarps IF - Falköpings FK Röd | ||
11.00 | P8 | Fristad GOIF 1 - Floby/Grolanda | ||
11.15 | P8 | Tomtens IF Gul - Vartofta SK | ||
11.30 | P8 | Kinnarp/Slutarps IF - Falköpings FK Svart | ||
11.45 | P8 | IFK Falköping Blå - Fristad GOIF 2 | ||
12.00 | P8 - B | Falköpings FK Svart - Tomtens IF Vit | ||
12.15 | P8 - B | Fristad GOIF 2 - Vartofta SK | ||
12.30 | P8 - B | Tomtens IF Vit - Floby/Grolanda | ||
12.45 | P8 - B | Vartofta SK - Falköpings FK Svart | ||
13.00 | P8 - B | Floby/Grolanda - Fristad GOIF 2 | ||
13.15 | P8 - B | Tomtens IF Vit - Vartofta SK | ||
13.30 | P8 - B | Floby/Grolanda - Falköpings FK Svart | ||
13.45 | P8 - B | Fristad GOIF 2 - Tomtens IF Vit |