Väckelsång Sporthall, inomhus
Res | ||||
---|---|---|---|---|
1. | 09.00 | P07 - A | Tingsryd United FC - Vederslöv/Dänningelanda IF | |
2. | 09.15 | P07 - A | Åryd IK - Ingelstad IK | |
3. | 09.30 | P07 - A | Rödeby AIF - Ljungby IF | |
4. | 09.45 | P07 - A | Vederslöv/Dänningelanda IF - Listerby IK | |
5. | 10.00 | P07 - A | Ingelstad IK - Tingsryd United FC | |
6. | 10.15 | P07 - A | Ljungby IF - Åryd IK | |
7. | 10.30 | P07 - A | Listerby IK - Rödeby AIF | |
8. | 10.45 | P07 - A | Åryd IK - Vederslöv/Dänningelanda IF | |
9. | 11.00 | P07 - A | Ljungby IF - Tingsryd United FC | |
10. | 11.15 | P07 - A | Vederslöv/Dänningelanda IF - Ingelstad IK | |
11. | 11.30 | P07 - A | Ljungby IF - Listerby IK | |
12. | 11.45 | P07 - A | Tingsryd United FC - Rödeby AIF | |
13. | 12.00 | P07 - A | Åryd IK - Listerby IK | |
14. | 12.15 | P07 - A | Ingelstad IK - Rödeby AIF | |
15. | 12.30 | P07 - A | Vederslöv/Dänningelanda IF - Ljungby IF | |
16. | 12.45 | P07 - A | Listerby IK - Tingsryd United FC | |
17. | 13.00 | P07 - A | Ingelstad IK - Ljungby IF | |
18. | 13.15 | P07 - A | Rödeby AIF - Åryd IK | |
19. | 18.00 | P06 - A | Urshults IF - Tingsryd United FC Grön | |
20. | 18.15 | P06 - A | Konga SK - Vederslöv/Dänningelanda IF | |
21. | 18.30 | P06 - A | IFK Grimslöv - Listerby IK | |
22. | 18.45 | P06 - A | Vederslöv/Dänningelanda IF - Urshults IF | |
23. | 19.00 | P06 - A | Listerby IK - Konga SK | |
24. | 19.15 | P06 - A | Tingsryd United FC Vit - IFK Grimslöv | |
25. | 19.30 | P06 - A | Konga SK - Tingsryd United FC Grön | |
26. | 19.45 | P06 - A | Tingsryd United FC Vit - Urshults IF | |
27. | 20.00 | P06 - A | Tingsryd United FC Grön - Vederslöv/Dänningelanda IF | |
28. | 20.15 | P06 - A | Listerby IK - Tingsryd United FC Vit | |
29. | 20.30 | P06 - A | Urshults IF - IFK Grimslöv | |
30. | 20.45 | P06 - A | Konga SK - Tingsryd United FC Vit | |
31. | 21.00 | P06 - A | Vederslöv/Dänningelanda IF - IFK Grimslöv | |
32. | 21.15 | P06 - A | Tingsryd United FC Grön - Listerby IK |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
33. | 10.00 | F07 - A | Jämshögs IF - IFK Grimslöv | |
34. | 10.15 | F07 - A | Tingsryd United FC - Ryssby IF | |
35. | 10.30 | F07 - A | IFK Grimslöv - Älmhults IF | |
36. | 10.45 | F07 - A | Ryssby IF - Jämshögs IF | |
37. | 11.00 | F07 - A | Älmhults IF - Tingsryd United FC | |
38. | 11.15 | F07 - A | IFK Grimslöv - Ryssby IF | |
39. | 11.30 | F07 - A | Älmhults IF - Jämshögs IF | |
40. | 11.45 | F07 - A | Tingsryd United FC - IFK Grimslöv | |
41. | 12.00 | F07 - A | Ryssby IF - Älmhults IF | |
42. | 12.15 | F07 - A | Jämshögs IF - Tingsryd United FC | |
43. | 13.30 | F08 - A | Ronneby BK Lag 1 - Hoby Gif | |
44. | 13.45 | F08 - A | Tingsryd United FC Lag 2 - Ronneby BK Lag 2 | |
45. | 14.00 | F08 - A | Tingsryd United FC Lag 1 - FK Älmeboda/Linneryd | |
46. | 14.15 | F08 - A | Ronneby BK Lag 1 - Ronneby BK Lag 2 | |
47. | 14.30 | F08 - A | FK Älmeboda/Linneryd - Tingsryd United FC Lag 2 | |
48. | 14.45 | F08 - A | Hoby Gif - Tingsryd United FC Lag 1 | |
49. | 15.00 | F08 - A | Ronneby BK Lag 1 - FK Älmeboda/Linneryd | |
50. | 15.15 | F08 - A | Ronneby BK Lag 2 - Hoby Gif | |
51. | 15.30 | F08 - A | Tingsryd United FC Lag 2 - Ronneby BK Lag 1 | |
52. | 15.45 | F08 - A | FK Älmeboda/Linneryd - Ronneby BK Lag 2 | |
53. | 16.00 | F08 - A | Tingsryd United FC Lag 1 - Ronneby BK Lag 1 | |
54. | 16.15 | F08 - A | Hoby Gif - Tingsryd United FC Lag 2 | |
55. | 16.30 | F08 - A | Ronneby BK Lag 2 - Tingsryd United FC Lag 1 | |
56. | 16.45 | F08 - A | FK Älmeboda/Linneryd - Hoby Gif | |
57. | 17.00 | F08 - A | Tingsryd United FC Lag 2 - Tingsryd United FC Lag 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
58. | 09.00 | P08 - A | Tingsryd United FC 1 - Hoby gif | |
59. | 09.15 | P08 - A | IFK Karlshamn Lag 2 - Vederslöv/Dänningelanda IF | |
60. | 09.30 | P08 - A | Hoby gif - Räppe GOIF | |
61. | 09.45 | P08 - A | Vederslöv/Dänningelanda IF - Tingsryd United FC 1 | |
62. | 10.00 | P08 - A | Räppe GOIF - IFK Karlshamn Lag 2 | |
63. | 10.15 | P08 - A | Hoby gif - Vederslöv/Dänningelanda IF | |
64. | 10.30 | P08 - A | Räppe GOIF - Tingsryd United FC 1 | |
65. | 10.45 | P08 - A | IFK Karlshamn Lag 2 - Hoby gif | |
66. | 11.00 | P08 - A | Vederslöv/Dänningelanda IF - Räppe GOIF | |
67. | 11.15 | P08 - A | Tingsryd United FC 1 - IFK Karlshamn Lag 2 | |
68. | 11.30 | P08 - B | IFK Karlshamn Lag 1 - Urshults IF | |
69. | 11.45 | P08 - B | Tingsryd United FC 2 - Listerby IK | |
70. | 12.00 | P08 - B | Urshults IF - IFK Grimslöv | |
71. | 12.15 | P08 - B | Listerby IK - IFK Karlshamn Lag 1 | |
72. | 12.30 | P08 - B | IFK Grimslöv - Tingsryd United FC 2 | |
73. | 12.45 | P08 - B | Urshults IF - Listerby IK | |
74. | 13.00 | P08 - B | IFK Grimslöv - IFK Karlshamn Lag 1 | |
75. | 13.15 | P08 - B | Tingsryd United FC 2 - Urshults IF | |
76. | 13.30 | P08 - B | Listerby IK - IFK Grimslöv | |
77. | 13.45 | P08 - B | IFK Karlshamn Lag 1 - Tingsryd United FC 2 | |
78. | 14.30 | P09 - A | Sillhövda AIK - FK Älmeboda/Linneryd 2 | |
79. | 14.45 | P09 - A | Tingsryd United FC - Urshults IF | |
80. | 15.00 | P09 - A | Älmhults IF - FK Älmeboda/Linneryd 1 | |
81. | 15.15 | P09 - A | FK Älmeboda/Linneryd 2 - Hoby gif | |
82. | 15.30 | P09 - A | Urshults IF - FK Älmeboda/Linneryd 1 | |
83. | 15.45 | P09 - A | Sillhövda AIK - Tingsryd United FC | |
84. | 16.00 | P09 - A | Hoby gif - Älmhults IF | |
85. | 16.15 | P09 - A | Tingsryd United FC - Hoby gif | |
86. | 16.30 | P09 - A | Sillhövda AIK - FK Älmeboda/Linneryd 1 | |
87. | 16.45 | P09 - A | FK Älmeboda/Linneryd 2 - Urshults IF | |
88. | 17.00 | P09 - A | Sillhövda AIK - Hoby gif | |
89. | 17.15 | P09 - A | FK Älmeboda/Linneryd 2 - Älmhults IF | |
90. | 17.30 | P09 - A | Tingsryd United FC - FK Älmeboda/Linneryd 1 | |
91. | 17.45 | P09 - A | Urshults IF - Älmhults IF |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
92. | 09.00 | F09 - A | Hovshaga AIF Lag 2 - IFK Grimslöv | |
93. | 09.15 | F09 - A | Hoby Gif - Ronneby BK | |
94. | 09.30 | F09 - A | Saxemara IF - Tingsryd United FC | |
95. | 09.45 | F09 - A | Hovshaga AIF Lag 1 - FK Älmeboda/Linneryd | |
96. | 10.00 | F09 - A | Ronneby BK - IFK Grimslöv | |
97. | 10.15 | F09 - A | Hoby Gif - Hovshaga AIF Lag 2 | |
98. | 10.30 | F09 - A | FK Älmeboda/Linneryd - Saxemara IF | |
99. | 10.45 | F09 - A | Tingsryd United FC - Hovshaga AIF Lag 1 | |
100. | 11.00 | F09 - A | IFK Grimslöv - Hoby Gif | |
101. | 11.15 | F09 - A | Hovshaga AIF Lag 2 - Ronneby BK | |
102. | 11.30 | F09 - A | Saxemara IF - Hovshaga AIF Lag 1 | |
103. | 11.45 | F09 - A | FK Älmeboda/Linneryd - Tingsryd United FC | |
104. | 12.00 | F09 - A | IFK Grimslöv - Saxemara IF | |
105. | 12.15 | F09 - A | Hovshaga AIF Lag 1 - Ronneby BK | |
106. | 12.30 | F09 - A | Tingsryd United FC - Hoby Gif | |
107. | 12.45 | F09 - A | Hovshaga AIF Lag 2 - FK Älmeboda/Linneryd | |
108. | 13.00 | F11 - A | Växjö DFF - Konga SK | |
109. | 13.15 | F11 - A | Rödeby AIF - Rbk | |
110. | 13.30 | F11 - A | Tingsryd United FC - Vederslöv/Dänningelanda IF | |
111. | 13.45 | F11 - A | Växjö DFF - Rbk | |
112. | 14.00 | F11 - A | Vederslöv/Dänningelanda IF - Rödeby AIF | |
113. | 14.15 | F11 - A | Konga SK - Tingsryd United FC | |
114. | 14.30 | F11 - A | Växjö DFF - Vederslöv/Dänningelanda IF | |
115. | 14.45 | F11 - A | Rbk - Konga SK | |
116. | 15.00 | F11 - A | Rödeby AIF - Tingsryd United FC | |
117. | 15.15 | F11 - A | Vederslöv/Dänningelanda IF - Rbk | |
118. | 15.30 | F11 - A | Tingsryd United FC - Växjö DFF | |
119. | 15.45 | F11 - A | Konga SK - Rödeby AIF | |
120. | 16.45 | F10 - A | Vederslöv/Dänningelanda IF - Tingsryd United FC | |
121. | 17.00 | F10 - A | Emmaboda kombination Lag 2 - Emmaboda Kombination Lag 1 | |
122. | 17.15 | F10 - A | Tingsryd United FC - Listerby IK | |
123. | 17.30 | F10 - A | Emmaboda Kombination Lag 1 - Vederslöv/Dänningelanda IF | |
124. | 17.45 | F10 - A | Listerby IK - Emmaboda kombination Lag 2 | |
125. | 18.00 | F10 - A | Tingsryd United FC - Emmaboda Kombination Lag 1 | |
126. | 18.15 | F10 - A | Listerby IK - Vederslöv/Dänningelanda IF | |
127. | 18.30 | F10 - A | Emmaboda kombination Lag 2 - Tingsryd United FC | |
128. | 18.45 | F10 - A | Emmaboda Kombination Lag 1 - Listerby IK | |
129. | 19.00 | F10 - A | Vederslöv/Dänningelanda IF - Emmaboda kombination Lag 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
130. | 09.00 | P10 - A | Furuby IF - Listerby IK | |
131. | 09.15 | P10 - A | Hoby GIF - Tingsryd United FC Lag 1 | |
132. | 09.30 | P10 - A | Konga SK - Vederslöv/Dänningelanda IF | |
133. | 09.45 | P10 - A | IFK Grimslöv - Tingsryd United FC Lag 2 | |
134. | 10.00 | P10 - A | Tingsryd United FC Lag 1 - Listerby IK | |
135. | 10.15 | P10 - A | Hoby GIF - Furuby IF | |
136. | 10.30 | P10 - A | Tingsryd United FC Lag 2 - Konga SK | |
137. | 10.45 | P10 - A | Vederslöv/Dänningelanda IF - IFK Grimslöv | |
138. | 11.00 | P10 - A | Listerby IK - Hoby GIF | |
139. | 11.15 | P10 - A | Furuby IF - Tingsryd United FC Lag 1 | |
140. | 11.30 | P10 - A | Konga SK - IFK Grimslöv | |
141. | 11.45 | P10 - A | Tingsryd United FC Lag 2 - Vederslöv/Dänningelanda IF | |
142. | 12.00 | P10 - A | Listerby IK - Konga SK | |
143. | 12.15 | P10 - A | IFK Grimslöv - Tingsryd United FC Lag 1 | |
144. | 12.30 | P10 - A | Vederslöv/Dänningelanda IF - Hoby GIF | |
145. | 12.45 | P10 - A | Furuby IF - Tingsryd United FC Lag 2 | |
146. | 13.45 | P11 - A | Tingsryd United FC Lag 1 - Timmernabbens IF | |
147. | 14.00 | P11 - A | Asarums IF Blå - Vederslöv/Dänningelanda IF | |
148. | 14.15 | P11 - A | Timmernabbens IF - Listerby IK | |
149. | 14.30 | P11 - A | Vederslöv/Dänningelanda IF - Tingsryd United FC Lag 1 | |
150. | 14.45 | P11 - A | Listerby IK - Asarums IF Blå | |
151. | 15.00 | P11 - A | Timmernabbens IF - Vederslöv/Dänningelanda IF | |
152. | 15.15 | P11 - A | Listerby IK - Tingsryd United FC Lag 1 | |
153. | 15.30 | P11 - A | Asarums IF Blå - Timmernabbens IF | |
154. | 15.45 | P11 - A | Vederslöv/Dänningelanda IF - Listerby IK | |
155. | 16.00 | P11 - A | Tingsryd United FC Lag 1 - Asarums IF Blå | |
156. | 16.15 | P11 - B | Tingsryd United FC Lag 2 - Asarums IF Vit | |
157. | 16.30 | P11 - B | Moheda IF - Konga SK | |
158. | 16.45 | P11 - B | Tingsryd United FC Lag 2 - Moheda IF | |
159. | 17.00 | P11 - B | Asarums IF Vit - Konga SK | |
160. | 17.15 | P11 - B | Konga SK - Tingsryd United FC Lag 2 | |
161. | 17.30 | P11 - B | Asarums IF Vit - Moheda IF | |
162. | 17.45 | P11 - B | Moheda IF - Konga SK | |
163. | 18.00 | P11 - B | Tingsryd United FC Lag 2 - Asarums IF Vit |