Huvudarena
Res | ||||
---|---|---|---|---|
1. | 08.30 | P-08 - A | Sunnanå SK - Skellefteå FF | |
2. | 09.00 | F-08 - A | Sunnanå SK F-09 - Sunnanå SK F-08 | |
6. | 09.30 | P-08 - A | Skellefteå FF - SK Storm | |
7. | 10.00 | F-08 - A | Clemensnäs IF - Sunnanå SK F-09 | |
9. | 10.30 | F-06 - A | Sunnanå SK blå - Sunnanå SK F-07 | 3 - 1 |
11. | 11.00 | P-06 - A | Skellefteå FF - Sunnanå P06 Blå | 3 - 0 |
13. | 11.30 | F-08 - A | Sunnanå SK F-09 - Burträsk FF 1 | |
15. | 12.10 | P-08 - A | Skellefteå FF - Sunnanå SK | |
18. | 12.40 | P-06 - A | Sunnanå P06 Blå - Morön BK P-06 | 3 - 6 |
19. | 13.10 | P-08 - A | SK Storm - Skellefteå FF | |
21. | 13.40 | P-06 - A | Morön BK P-07 - Skellefteå FF | 0 - 2 |
23. | 14.10 | F-05 - A | SAIK Södra - Jokkmokks sk Röd | 2 - 1 |
25. | 14.40 | F-08 - A | Burträsk FF 1 - Sunnanå SK F-08 | |
27. | 15.20 | P-08 - A | Sunnanå SK - SK Storm | |
31. | 15.50 | F-05 - A | Jokkmokks sk Röd - Sunnanå SK | 2 - 4 |
33. | 16.20 | F-06 - A | Fromheden - Sunnanå SK blå | 1 - 1 |
35. | 16.50 | P-05 - A | Sunnanå SK - Stämningsgården IK | (2 - 2) |
37. | 17.30 | F-06 - A | Jokkmokks sk röd - Sunnanå SK F-07 | 0 - 2 |
39. | 18.00 | P-06 - A | Morön BK P-06 - Skellefteå FF | 5 - 2 |
41. | 18.30 | F-06 - Final | Sunnanå SK blå - Sunnanå SK F-07 | 3 - 0 |
43. | 19.00 | P-05 - A | Stämningsgården IK - Sunnanå SK | 4 - 1 |
45. | 19.30 | P-06 - Final | Morön BK P-06 - Skellefteå FF | 2 - 0 |
47. | 20.00 | F-05 - Final | Sunnanå SK - Myckle IK | 0 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
49. | 09.30 | Herr - A | Myckle IK - Sunnanå SK Sörböle FF | 1 - 0 |
51. | 10.00 | Herr - A | Bergsbyns SK Röd - Skellefteå FF | 2 - 4 |
53. | 10.30 | Dam - A | Myckle IK - Skellefteå FF | 1 - 2 |
55. | 11.00 | Dam - A | Bureå IF - Clemensnäs IF | 0 - 6 |
57. | 11.30 | Herr - B | Rönnskär Railcare IF GUL - Täfteå IK | 0 - 1 |
59. | 12.10 | Herr - B | Byske FF - IFK Anderstorp | 1 - 2 |
61. | 12.40 | Herr - C | Hjoggböle IF Gul/Blå - Skellefteå FF Praktiska | 0 - 2 |
63. | 13.10 | Herr - C | IFK Kalix 1 - Sunnanå SK | 1 - 2 |
65. | 13.40 | Herr - A | Bergsbyns SK Röd - AFC Galaxy 1 | 6 - 0 |
67. | 14.10 | Herr - A | Skellefteå FF - Myckle IK | 3 - 0 |
69. | 14.40 | Herr - D | Medle SK - Morön BK | 0 - 1 |
71. | 15.20 | Herr - D | IFK Umeå - Robertsfors IK | 2 - 3 |
73. | 15.50 | Dam - B | Morön F19 - Kågedalens AIF | 2 - 2 |
75. | 16.20 | Dam - B | Sunnanå SK Dam futsal - Sunnanå SK Div 1 Blå | 0 - 3 |
77. | 16.50 | Herr - B | Rönnskär Railcare IF GUL - Burträsk IK | 2 - 0 |
79. | 17.20 | Herr - B | IFK Anderstorp - Täfteå IK | 1 - 0 |
81. | 17.50 | Herr - D | Robertsfors IK - Morön BK | 1 - 0 |
83. | 18.30 | Herr - D | AFC Sundsvall - IFK Umeå | 1 - 1 |
85. | 19.00 | Herr - A | Sunnanå SK Sörböle FF - AFC Galaxy 1 | 7 - 0 |
87. | 19.30 | Herr - C | Skellefteå FF Praktiska - IFK Kalix 1 | 2 - 5 |
89. | 20.00 | Herr - C | Hjoggböle IF Gul/Blå - Renbergsvattnets IF | 0 - 2 |
91. | 20.30 | Herr - B | Burträsk IK - IFK Anderstorp | 0 - 1 |
93. | 21.00 | Herr - C | Sunnanå SK - Renbergsvattnets IF | 3 - 2 |
95. | 21.30 | Herr - D | IFK Umeå - Medle SK | 0 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
97. | 09.30 | Herr - 1/8 | Sunnanå SK - AFC Galaxy 1 | 7 - 2 |
99. | 10.05 | Dam - A | Clemensnäs IF - Myckle IK | 0 - 2 |
101. | 10.35 | Dam - B | Sunnanå SK Div 1 Blå - Morön F19 | 1 - 1 |
103. | 11.10 | Herr - 1/4 | Bergsbyns SK Röd - Täfteå IK | 3 - 1 |
105. | 11.45 | Herr - 1/4 | IFK Kalix 1 - Sunnanå SK | 3 - 2* |
107. | 12.20 | Parasport - A | MBK Barca Grön - MBK Barca Vit | |
108. | 12.50 | Dam - 1/2 | Skellefteå FF - Kågedalens AIF | 2 - 0 |
109. | 13.25 | Dam - 1/2 | Sunnanå SK Div 1 Blå - Myckle IK | 2 - 1 |
110. | 14.00 | Herr - 1/2 | Bergsbyns SK Röd - IFK Anderstorp | 1 - 2 |
111. | 14.35 | Herr - 1/2 | IFK Kalix 1 - Robertsfors IK | 4 - 1 |
112. | 15.10 | Parasport - A | Team Leffe - Team Svenne | |
113. | 15.45 | Dam - Final | Skellefteå FF - Sunnanå SK Div 1 Blå | 2 - 1 |
114. | 16.30 | Herr - Final | IFK Anderstorp - IFK Kalix 1 | 2 - 0 |