Kalmar sportcenter A-hall
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P8 (2011) - A | Färjestadens GOIF Svart - Lindsdals IF Svart | - | |
09.20 | P8 (2011) - B | Färjestadens GOIF Vit - IFK Berga Blå | - | |
09.40 | P8 (2011) - C | RM/SSG - Lindsdal gul | - | |
10.00 | P8 (2011) - A | Växjö BK Svart - Färjestadens GOIF Svart | - | |
10.20 | P8 (2011) - B | TUFF - Färjestadens GOIF Vit | - | |
10.40 | P8 (2011) - C | Långemåla IF - RM/SSG | - | |
11.00 | P8 (2011) - A | Lyckå FF - Ljungbyholms GoIF | - | |
11.20 | P8 (2011) - B | Rockneby IK Vit - Kalmar FF Vit | - | |
11.40 | P8 (2011) - C | Växjö BK Gul - Kalmar FF Svart | - | |
12.00 | P8 (2011) - A | Ljungbyholms GoIF - Lindsdals IF Svart | - | |
12.20 | P8 (2011) - B | Kalmar FF Vit - IFK Berga Blå | - | |
12.40 | P8 (2011) - C | Kalmar FF Svart - Lindsdal gul | - | |
13.00 | P8 (2011) - A | Växjö BK Svart - Lyckå FF | - | |
13.20 | P8 (2011) - B | TUFF - Rockneby IK Vit | - | |
13.40 | P8 (2011) - C | Långemåla IF - Växjö BK Gul | - | |
14.00 | F9 (2010) - A | Västerviks FF - Rödsle BK gul | - | |
14.20 | F9 (2010) - A | Lindsdals IF - Mörbylånga GOIF | - | |
14.40 | P8 (2011) - D | Kalmar FF Röd - Johansfors IF | - | |
15.00 | F9 (2010) - A | Emmaboda Komb - Rödsle BK gul | - | |
15.20 | F9 (2010) - A | Mörbylånga GOIF - Trekantens IF | - | |
15.40 | P8 (2011) - D | IFK Berga Vit - Rockneby IK Grön | - | |
16.00 | F9 (2010) - A | Västerviks FF - Emmaboda Komb | - | |
16.20 | F9 (2010) - A | Trekantens IF - Lindsdals IF | - | |
16.40 | P8 (2011) - D | IFK Berga Vit - Johansfors IF | - | |
17.00 | F9 (2010) - A | Rödsle BK gul - Trekantens IF | - | |
17.20 | P8 (2011) - D | Rockneby IK Grön - Färjestadens GOIF Röd | - | |
17.40 | F9 (2010) - A | Rödsle BK svart - IFK Kalmar Vit | - | |
18.00 | P8 (2011) - D | Färjestadens GOIF Röd - Kalmar FF Röd | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | F7 (2012) - A | Glömminge-Algutsrum IF - Lindsdal IF svart | - | |
09.20 | P7 (2012) - A | Glömminge-Algutsrum IF - Kalmar FF vit | - | |
09.40 | P7 (2012) - B | Ljungbyholms GOIF - IFK Berga Blå | - | |
10.00 | P7 (2012) - A | IFK Berga Vit - Lindsdals IF Gul | - | |
10.20 | P7 (2012) - B | Kalmar FF orange - Färjestadens Goif Vit | - | |
10.40 | P7 (2012) - A | Färjestadens Goif Röd - Glömminge-Algutsrum IF | - | |
11.00 | P7 (2012) - B | RM/SSG IF - Ljungbyholms GOIF | - | |
11.20 | P7 (2012) - A | Rockneby IK - IFK Berga Vit | - | |
11.40 | P7 (2012) - B | IFK Berga Blå - RM/SSG IF | - | |
12.00 | P7 (2012) - B | Färjestadens Goif Vit - Ljungbyholms GOIF | - | |
12.20 | P7 (2012) - A | FK Karlskrona - Färjestadens Goif Röd | - | |
12.40 | F7 (2012) - A | Lindsdal IF gul - Glömminge-Algutsrum IF | - | |
13.00 | F8 (2011) - A | Läckeby Goif - Lindsdal IF Svart | - | |
13.20 | P9 (2010) - A | FKK Orange - Kalmar Södra Röd | - | |
13.40 | P9 (2010) - B | Östers IF - Lindsdals IF Svart | - | |
14.00 | P9 (2010) - C | Hossmo BK Röd - Lindsdals IF Gul | - | |
14.20 | F8 (2011) - A | Läckeby Goif - Madesjö IF blå | - | |
14.40 | P9 (2010) - A | FKK Orange - Kalmar FF röd | - | |
15.00 | P9 (2010) - B | Östers IF - Kalmar FF vit | - | |
15.20 | P9 (2010) - C | Hossmo BK Röd - FKK Svart | - | |
15.40 | F8 (2011) - A | IFK Kalmar - Madesjö IF röd | - | |
16.00 | P9 (2010) - A | Glömminge Algutsrum IF - Nybro IF | - | |
16.20 | P9 (2010) - B | Tuff - IFK Berga vit | - | |
16.40 | P9 (2010) - C | Kalmar FF svart - Böda/Högby | - | |
17.00 | F8 (2011) - A | Lindsdal IF Gul - Madesjö IF blå | - | |
17.20 | P9 (2010) - A | Hossmo BK Vit - Kalmar FF röd | - | |
17.40 | P9 (2010) - B | Kalmar Södra Blå - Kalmar FF vit | - | |
18.00 | P9 (2010) - C | IFK Berga blå - FKK Svart | - |