|
| |
|
Res |
2. |
14.00 | B2B Teens Youth - A |
FBC Lerum FBC F07 Stars - Partille IBS Wizards P07 |
2 - 3 |
4. |
14.15 | B2B Teens Youth - A |
Partille IBS Wizards P07 - FBC Lerum FBC F07 Packers |
2 - 3 |
6. |
14.30 | B2B Teens Youth - A |
Pink boys (ibk Bergum) Rosa - Partille IBS Wizards P07 |
6 - 2 |
8. |
14.45 | B2B Teens Youth - A |
FBC Lerum FBC F07 Stars - Pink boys (ibk Bergum) Rosa |
0 - 8 |
10. |
15.00 | B2B Teens Youth - A |
FBC Lerum FBC F07 Packers - FBC Lerum FBC F07 Stars |
5 - 2 |
12. |
15.15 | B2B Teens Youth - A |
Partille IBS Wizards P07 - FBC Lerum FBC F07 Stars |
4 - 1 |
14. |
15.30 | B2B Teens Youth - A |
FBC Lerum FBC F07 Packers - Partille IBS Wizards P07 |
3 - 4 |
16. |
15.45 | B2B Teens Youth - A |
Partille IBS Wizards P07 - Pink boys (ibk Bergum) Rosa |
1 - 3 |
18. |
16.00 | B2B Teens Youth - A |
Pink boys (ibk Bergum) Rosa - FBC Lerum FBC F07 Stars |
5 - 0 |
20. |
16.15 | B2B Teens Youth - A |
FBC Lerum FBC F07 Stars - FBC Lerum FBC F07 Packers |
6 - 3 |
22. |
17.00 | B2B Classic - A |
443 Gråboakademin - Floda Ssl/svart |
3 - 12 |
25. |
17.15 | B2B Classic - C |
Lindås Babels, svart - Liu Elite |
8 - 11 |
28. |
17.30 | B2B Classic - D |
Keep it simple - Hulanflickorna |
4 - 1 |
31. |
17.45 | B2B Classic - B |
Fbc Lerum - Dragonite Boys |
3 - 6 |
34. |
18.00 | B2B Classic - C |
Dilas shunos - Lindås Babels, svart |
4 - 8 |
37. |
18.15 | B2B Classic - A |
Alfred på jorden Lag 1, Svart - 443 Gråboakademin |
13 - 2 |
40. |
18.30 | B2B Classic - B |
Fbc Lerum - Neos pojkar |
7 - 4 |
43. |
18.45 | B2B Classic - D |
Ticino Ett halvt ton och bjerrk, röd - Keep it simple |
9 - 1 |
46. |
19.00 | B2B Classic - A |
443 Gråboakademin - Knubbisarnas kulstötarklubb LämnaWO |
4 - 7 |
49. |
19.15 | B2B Classic - C |
FBC Lerum Eriks Röda Rosor - Lindås Babels, svart |
12 - 2 |
52. |
19.30 | B2B Classic - D |
Keep it simple - Philips gossar |
7 - 1 |
55. |
19.45 | B2B Classic - B |
Neos pojkar - Dragonite Boys |
3 - 6 |
58. |
20.00 | B2B Classic - C |
Lindås Babels, svart - På, spring, täck, skjut IBK |
9 - 1 |
62. |
20.45 | B2B Classic - 1/8 |
Tre vännerna & Gillan - Lindås Babels, svart |
7 - 6 |
65. |
21.00 | B2B Classic - B-1/4 |
Knubbisarnas kulstötarklubb LämnaWO - Hulanflickorna |
7 - 9 |
68. |
21.15 | B2B Classic - B-1/4 |
Philips gossar - 443 Gråboakademin |
0 - 3 |
71. |
21.30 | B2B Classic - 1/4 |
FBC Lerum Eriks Röda Rosor - Lerum Hockey Gubbröra |
6 - 5 |
74. |
21.45 | B2B Classic - B-1/2 |
Dilas shunos - 443 Gråboakademin |
2 - 3 |
76. |
22.00 | B2B Classic - 1/2 |
FBC Lerum Eriks Röda Rosor - Ticino Ett halvt ton och bjerrk, röd |
3 - 6 |
78. |
22.20 | B2B Classic - Final |
Team Gudran Team Gudran - Ticino Ett halvt ton och bjerrk, röd |
2 - 3 |