Kungsängens sporthall plan A (Ku Sp A)

Spelschema

Lördag 2 februari

      Res
08.00  P11 - A IFK Viksjö Mix 3 - FC Järfälla Grön
08.20  P11 - A FC Järfälla Röd - Djurgårdens IF FF 14-1
08.40  P11 - B Hammarby IF FF 16 - Djurgårdens IF FF 14-2
09.00  F11 - A Bollstanäs SK Grön - Spånga IS Blå
09.20  F11 - B Bollstanäs SK Gul - Spånga IS Vit
09.40  P11 - A Hammarby IF FF 26 - IFK Viksjö Mix 3
10.00  P11 - B IFK Viksjö Mix 2 - IFK Aspudden - Tellus Röd-2
10.20  P11 - B Djurgårdens IF FF 14-2 - Hammarby IF FF 14
10.40  F11 - A Vallentuna Damfotboll 1 - IFK Viksjö 2
11.00  F11 - B Vallentuna Damfotboll 2 - Sköndals IK
11.20  P11 - A IF Brommapojkarna 4 - IFK Viksjö Mix 1
11.40  P11 - B Eskilstuna Södra FF - IFK Viksjö Mix 2
12.00  F11 - A Erikslunds KF - FC Järfälla
12.20  F11 - B IFK Viksjö 1 - AIK FF Svart
12.40  P11 - A FC Järfälla Grön - IF Brommapojkarna 4
13.00  P11 - A IFK Viksjö Mix 3 - Djurgårdens IF FF 14-1
13.20  P11 - B Djurgårdens IF FF 14-2 - FC Järfälla Blå
13.40  F11 - A IFK Viksjö 2 - Erikslunds KF
14.00  F11 - B Sköndals IK - IFK Viksjö 1
14.20  P07 M - A Vasalunds IF Rinkeby P2007 - FC Järfälla Vit
14.40  P09 M - A Kallhälls FF 1 - Älvsjö AIK FF Blå
15.00  P07 M - A IFK Aspudden - Tellus Röd-2 - FC Djursholm 2
15.20  P09 M - A Älvsjö AIK FF Blå - FC Järfälla 4
15.40  P09 M - A Vasalunds IF Rinkeby P2009 - Djurgårdens IF FF 3 Blå
16.00  P06 S - A FC Järfälla 1 - Spånga IS FK U2 6 - 1
16.20  P07 M - A Danderyds SK 1 - FC Järfälla Vit
16.40  P09 M - A FC Järfälla 4 - Vasalunds IF Rinkeby P2009
17.00  P06 S - A FC Järfälla 1 - Bele Barkarby FF Svart 2 - 0
17.20  P07 M - A FC Järfälla Svart - Danderyds SK 1
17.40  P07 M - A FC Järfälla Vit - IFK Aspudden - Tellus Röd-1
18.00  P06 S - A Spånga IS FK U2 - Bele Barkarby FF Svart 2 - 1
18.20  P06 S - B Bele Barkarby FF Orange - Sundbybergs IK 2 - 3
18.40  P09 M - A Märsta IK - FC Järfälla 4
19.00  P07 M - A FC Järfälla Svart - FC Djursholm 2
19.20  P06 S - 1/2 FC Järfälla 1 - Sundbybergs IK 6 - 1
19.40  P06 S - Final FC Järfälla 1 - Bele Barkarby FF Orange 0 - 2

Söndag 3 februari

      Res
09.00  P10 - A Bagarmossen Kärrtorp BK Vit 1 - FC Järfälla Svart 1
09.20  P10 - B FC Järfälla Svart 2 - Reymersholms IK 4 - 1
09.40  P10 - A FC Järfälla Svart 1 - IF Brommapojkarna 7
10.00  P10 - B Reymersholms IK 4 - 1 - Håbo FF 2
10.20  P10 - A IF Brommapojkarna 7 - Hanvikens SK 1
10.40  P10 - B Hanvikens SK 2 - Reymersholms IK 4 - 1
11.00  P10 - A IF Brommapojkarna 7 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit 1
11.20  P10 - B FC Järfälla Svart 2 - Hanvikens SK 2
11.40  P10 - A Håbo FF 1 - IF Brommapojkarna 7
12.00  P10 - B Håbo FF 2 - FC Järfälla Svart 2
1.  12.20  P04 M - A Enskede IK Röd - FC Järfälla Röd 3 - 2
26.  12.40  P06 M - A Spånga IS FK U1 - FC Arlanda Gul -
29.  13.00  P06 M - A Sundbybergs IK - IFK Aspudden Tellus Gul 1 -
13.20  P08 M - A Stocksunds IF Svart - FC Järfälla Vit
13.40  P08 M - B Spånga IS FK 7 Vit - FC Arlanda Grön
7.  14.00  P04 M - B Adolfsbergs IK - Edessa Syrianska KIF 4 - 0
31.  14.20  P06 M - A FC Arlanda Vit - Spånga IS FK U1 -
14.40  P08 M - A Vendelsö IK Handen - IF Brommapojkarna 6
15.00  P08 M - B Stocksunds IF Gul - Vasalunds IF Rinkeby P2008
9.  15.20  P04 M - A FC Järfälla Grön - Enskede IK Röd 1 - 1
12.  15.40  P04 M - B FC Järfälla Gul - Adolfsbergs IK 0 - 5
36.  16.00  P06 M - A FC Järfälla Svart - Sundbybergs IK -
16.20  P08 M - A IF Brommapojkarna 6 - Spånga IS FK 7 Blå
16.40  P08 M - B Vasalunds IF Rinkeby P2008 - Rågsveds IF
14.  17.00  P04 M - A FC Järfälla Grön - FC Järfälla Röd 3 - 1
38.  17.20  P06 M - A FC Arlanda Gul - FC Järfälla Svart -
41.  17.40  P06 M - A Spånga IS FK U1 - IFK Aspudden Tellus Gul 1 -
18.00  P08 M - A Spånga IS FK 7 Blå - FC Arlanda 1
18.20  P08 M - B Rågsveds IF - FC Järfälla Svart
19.  18.40  P04 M - B IFK Aspudden/Tellus - Adolfsbergs IK 1 - 5
21.  19.00  P04 M - 9-10 FC Järfälla Röd - Edessa Syrianska KIF 3 - 0 wo
24.  19.20  P04 M - 3-4 Hanvikens SK - Apollon Solna FK blå 0 - 1


Tillbaka

Sponsorer