Kungsängens sporthall plan B (Ku Sp B)

Spelschema

Lördag 2 februari

      Res
08.00  P11 - A Hammarby IF FF 26 - IFK Viksjö Mix 1
08.20  P11 - B Eskilstuna Södra FF - IFK Aspudden - Tellus Röd-2
08.40  P11 - B Hammarby IF FF 14 - IFK Viksjö Mix 4
09.00  F11 - A IFK Viksjö 2 - FC Järfälla
09.20  F11 - B Sköndals IK - AIK FF Svart
09.40  P11 - A Djurgårdens IF FF 14-1 - IF Brommapojkarna 4
10.00  P11 - B FC Järfälla Blå - Eskilstuna Södra FF
10.20  F11 - A Erikslunds KF - Spånga IS Blå
10.40  F11 - B IFK Viksjö 1 - Spånga IS Vit
11.00  P11 - A FC Järfälla Grön - Hammarby IF FF 26
11.20  P11 - A Djurgårdens IF FF 14-1 - IFK Aspudden - Tellus Röd-1
11.40  P11 - B Hammarby IF FF 16 - Hammarby IF FF 14
12.00  F11 - A Spånga IS Blå - Vallentuna Damfotboll 1
12.20  F11 - B Spånga IS Vit - Vallentuna Damfotboll 2
12.40  P11 - A FC Järfälla Röd - IFK Viksjö Mix 1
13.00  P11 - B IFK Aspudden - Tellus Röd-2 - Hammarby IF FF 16
13.20  P11 - B Eskilstuna Södra FF - IFK Viksjö Mix 4
13.40  F11 - A Vallentuna Damfotboll 1 - Bollstanäs SK Grön
14.00  F11 - B Vallentuna Damfotboll 2 - Bollstanäs SK Gul
14.20  P07 M - A Sollentuna FK Tegel Vit - IFK Aspudden - Tellus Röd-1
14.40  P09 M - A Märsta IK - Vasalunds IF Rinkeby P2009
15.00  P09 M - A FC Järfälla 2 - FC Järfälla 1
15.20  P07 M - A FC Järfälla Svart - Vasalunds IF Rinkeby P2007
15.40  P09 M - A FC Järfälla 1 - Kallhälls FF 1
16.00  P06 S - A Bele Barkarby FF Svart - Mälarhöjdens IK Röd 5 - 3
16.20  P07 M - A Vasalunds IF Rinkeby P2007 - Sollentuna FK Tegel Vit
16.40  P07 M - A FC Djursholm 2 - IFK Aspudden - Tellus Röd-2
17.00  P06 S - A Spånga IS FK U2 - Mälarhöjdens IK Röd 2 - 3
17.20  P09 M - A Älvsjö AIK FF Blå - FC Järfälla 3
17.40  P07 M - A Sollentuna FK Tegel Vit - FC Djursholm 2
18.00  P06 S - A Mälarhöjdens IK Röd - FC Järfälla 1 2 - 1
18.20  P09 M - A Djurgårdens IF FF 3 Blå - Älvsjö AIK FF Blå
18.40  P09 M - A FC Järfälla 1 - Vasalunds IF Rinkeby P2009
19.00  P06 S - B-1/2 FC Järfälla 2 - Spånga IS FK U2 3 - 4
19.20  P06 S - 1/2 Bele Barkarby FF Orange - Mälarhöjdens IK Röd 5 - 4*
19.40  P06 S - B-Final Spånga IS FK U2 - Bele Barkarby FF Svart 4 - 3*

Söndag 3 februari

      Res
09.00  P10 - A Hanvikens SK 1 - Håbo FF 1
09.20  P10 - C FC Järfälla Svart 3 - FC Arlanda Vit
09.40  P10 - A Håbo FF 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit 1
10.00  P10 - C FC Arlanda Vit - Enskede IK Lila
10.20  P10 - A FC Järfälla Svart 1 - Håbo FF 1
10.40  P10 - C Enskede IK Lila - Hanvikens SK 3
11.00  P10 - A Hanvikens SK 1 - FC Järfälla Svart 1
11.20  P10 - C Enskede IK Lila - FC Järfälla Svart 3
11.40  P10 - A Bagarmossen Kärrtorp BK Vit 1 - Hanvikens SK 1
12.00  P10 - C FC Järfälla Vit - Enskede IK Lila
2.  12.20  P04 M - A Hanvikens SK - Apollon Solna FK vit 0 - 1
27.  12.40  P06 M - A FC Arlanda Vit - FC Järfälla Vinröd -
13.00  P08 M - A Vendelsö IK Handen - Spånga IS FK 7 Blå
13.20  P08 M - B Stocksunds IF Gul - Rågsveds IF
5.  13.40  P04 M - A Apollon Solna FK vit - FC Järfälla Grön 3 - 1
8.  14.00  P04 M - B Apollon Solna FK blå - FC Järfälla Gul 2 - 1
32.  14.20  P06 M - A IFK Aspudden Tellus Gul 1 - FC Järfälla Svart -
14.40  P08 M - A FC Järfälla Vit - FC Arlanda 1
15.00  P08 M - B FC Arlanda Grön - FC Järfälla Svart
10.  15.20  P04 M - A FC Järfälla Röd - Apollon Solna FK vit 0 - 1
34.  15.40  P06 M - A FC Arlanda Gul - FC Arlanda Vit -
37.  16.00  P06 M - A IFK Aspudden Tellus Gul 1 - FC Järfälla Vit -
16.20  P08 M - A FC Arlanda 1 - Stocksunds IF Svart
16.40  P08 M - B FC Järfälla Svart - Spånga IS FK 7 Vit
15.  17.00  P04 M - B IFK Aspudden/Tellus - Apollon Solna FK blå 0 - 5
39.  17.20  P06 M - A Sundbybergs IK - FC Järfälla Vinröd -
17.40  P08 M - A FC Järfälla Vit - IF Brommapojkarna 6
18.00  P08 M - B FC Arlanda Grön - Vasalunds IF Rinkeby P2008
17.  18.20  P04 M - A Enskede IK Röd - Apollon Solna FK vit 0 - 2
20.  18.40  P04 M - B Apollon Solna FK blå - Edessa Syrianska KIF 9 - 0
22.  19.00  P04 M - 7-8 FC Järfälla Grön - IFK Aspudden/Tellus 3 - 2
25.  19.20  P04 M - Final Apollon Solna FK vit - Adolfsbergs IK 0 - 2


Tillbaka

Sponsorer