Kungsängens sporthall plan C (Ku Sp C)

Spelschema

Lördag 2 februari

      Res
  08.00  P11 - A IF Brommapojkarna 4 - IFK Aspudden - Tellus Röd-1
  08.20  P11 - B FC Järfälla Blå - IFK Viksjö Mix 2
  08.40  F11 - A Erikslunds KF - Vallentuna Damfotboll 1
  09.00  F11 - B IFK Viksjö 1 - Vallentuna Damfotboll 2
  09.20  P11 - A IFK Viksjö Mix 1 - FC Järfälla Grön
  09.40  P11 - A IFK Aspudden - Tellus Röd-1 - FC Järfälla Röd
  10.00  P11 - B IFK Viksjö Mix 4 - Hammarby IF FF 16
  10.20  F11 - A FC Järfälla - Bollstanäs SK Grön
  10.40  F11 - B AIK FF Svart - Bollstanäs SK Gul
  11.00  P11 - A IFK Viksjö Mix 3 - FC Järfälla Röd
  11.20  P11 - B IFK Aspudden - Tellus Röd-2 - FC Järfälla Blå
  11.40  P11 - B IFK Viksjö Mix 4 - Djurgårdens IF FF 14-2
  12.00  F11 - A Bollstanäs SK Grön - IFK Viksjö 2
  12.20  F11 - B Bollstanäs SK Gul - Sköndals IK
  12.40  P11 - A IFK Aspudden - Tellus Röd-1 - Hammarby IF FF 26
  13.00  P11 - B Hammarby IF FF 14 - IFK Viksjö Mix 2
  13.20  F11 - A FC Järfälla - Spånga IS Blå
  13.40  F11 - B AIK FF Svart - Spånga IS Vit
  14.00  P07 M - A IFK Aspudden - Tellus Röd-2 - FC Järfälla Lila
  14.20  P07 M - A FC Djursholm 2 - Danderyds SK 1
  14.40  P09 M - A Djurgårdens IF FF 3 Blå - FC Järfälla 3
  15.00  P07 M - A Danderyds SK 1 - IFK Aspudden - Tellus Röd-1
  15.20  P07 M - A FC Järfälla Lila - Sollentuna FK Tegel Vit
  15.40  P09 M - A Märsta IK - FC Järfälla 2
  16.00  P06 S - B Mälarhöjdens IK Svart - Bele Barkarby FF Orange 2 - 6
  16.20  P06 S - B Sundbybergs IK - FC Järfälla 2 0 - 3
  16.40  P07 M - A IFK Aspudden - Tellus Röd-1 - FC Järfälla Lila
  17.00  P06 S - B Sundbybergs IK - Mälarhöjdens IK Svart 5 - 0
  17.20  P06 S - B FC Järfälla 2 - Bele Barkarby FF Orange 1 - 2
  17.40  P09 M - A FC Järfälla 2 - Djurgårdens IF FF 3 Blå
  18.00  P06 S - B FC Järfälla 2 - Mälarhöjdens IK Svart 2 - 1
  18.20  P09 M - A Kallhälls FF 1 - Märsta IK
  18.40  P07 M - A IFK Aspudden - Tellus Röd-2 - Vasalunds IF Rinkeby P2007
  19.00  P09 M - A FC Järfälla 3 - Kallhälls FF 1
  19.20  P06 S - B-1/2 Bele Barkarby FF Svart - Mälarhöjdens IK Svart 3 - 2

Söndag 3 februari

      Res
  09.00  P10 - B Håbo FF 2 - Hanvikens SK 2
  09.20  P10 - C Hanvikens SK 3 - FC Järfälla Vit
  09.40  P10 - B Hanvikens SK 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit 2
  10.00  P10 - C FC Järfälla Vit - FC Järfälla Svart 3
  10.20  P10 - B Bagarmossen Kärrtorp BK Vit 2 - FC Järfälla Svart 2
  10.40  P10 - C FC Arlanda Vit - FC Järfälla Vit
  11.00  P10 - B Bagarmossen Kärrtorp BK Vit 2 - Håbo FF 2
  11.20  P10 - C Hanvikens SK 3 - FC Arlanda Vit
  11.40  P10 - B Reymersholms IK 4 - 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit 2
  12.00  P10 - C FC Järfälla Svart 3 - Hanvikens SK 3
3.  12.20  P04 M - B IFK Aspudden/Tellus - FC Järfälla Gul 0 - 2
4.  12.40  P04 M - B Apollon Solna FK blå - Adolfsbergs IK 0 - 3
28.  13.00  P06 M - A FC Järfälla Svart - FC Järfälla Vit -
  13.20  P08 M - A FC Arlanda 1 - IF Brommapojkarna 6
  13.40  P08 M - B FC Järfälla Svart - Vasalunds IF Rinkeby P2008
6.  14.00  P04 M - A Hanvikens SK - FC Järfälla Röd 5 - 0
30.  14.20  P06 M - A FC Järfälla Vinröd - FC Arlanda Gul -
33.  14.40  P06 M - A FC Järfälla Vit - Sundbybergs IK -
  15.00  P08 M - A Spånga IS FK 7 Blå - Stocksunds IF Svart
  15.20  P08 M - B Rågsveds IF - Spånga IS FK 7 Vit
11.  15.40  P04 M - B Edessa Syrianska KIF - IFK Aspudden/Tellus 2 - 2
35.  16.00  P06 M - A Spånga IS FK U1 - FC Järfälla Vinröd -
  16.20  P08 M - A Vendelsö IK Handen - FC Järfälla Vit
  16.40  P08 M - B Stocksunds IF Gul - FC Arlanda Grön
13.  17.00  P04 M - A Enskede IK Röd - Hanvikens SK 2 - 4
16.  17.20  P04 M - B Edessa Syrianska KIF - FC Järfälla Gul 0 - 2
40.  17.40  P06 M - A FC Järfälla Vit - FC Arlanda Vit -
  18.00  P08 M - A Stocksunds IF Svart - Vendelsö IK Handen
  18.20  P08 M - B Spånga IS FK 7 Vit - Stocksunds IF Gul
18.  18.40  P04 M - A Hanvikens SK - FC Järfälla Grön 4 - 0
23.  19.00  P04 M - 5-6 Enskede IK Röd - FC Järfälla Gul 4 - 6


Tillbaka

Sponsorer