Res | ||||
---|---|---|---|---|
1. | 10.00 | F07-08 - A | Växjö IBK U Lag 1 - Hovshaga AIF | |
3. | 10.40 | F07-08 - A | Gnosjö IBK Svart - Craftstaden IBK | |
5. | 11.20 | F07-08 - A | Rottne IF blå - Gantesbo IBK Lag 1 | |
7. | 12.00 | F07-08 - A | Ingelstad IBK F08/09/10 Lag 1, röd - Växjö IBK U Lag 2 | |
9. | 12.40 | F07-08 - A | Craftstaden IBK - Växjö IBK U Lag 1 | |
11. | 13.20 | F07-08 - A | Gnosjö IBK Svart - Hovshaga AIF | |
13. | 14.00 | F07-08 - A | Rottne IF blå - Växjö IBK U Lag 1 | |
15. | 14.40 | F07-08 - A | Ingelstad IBK F08/09/10 Lag 1, röd - Gnosjö IBK Svart |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
27. | 14.10 | P08-09 - A | FBC Karlskrona P09, Orange - Nybro IBK Lag vit | |
29. | 14.50 | P08-09 - A | FBC Karlskrona P09, Orange - Månsarps IBK 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
125. | 08.00 | P08-09 - B | Värnamo IK 07/08 - Växjö IBK U P08 Blå | |
126. | 08.40 | P08-09 - B | Carlshamns IBK P08 - Craftstadens ibk P08 | |
127. | 09.20 | P08-09 - B | Carlshamns IBK P08 - Värnamo IK 07/08 | |
128. | 10.00 | P08-09 - B | Craftstadens ibk P08 - Växjö IBK U P08 Blå | |
129. | 10.40 | P08-09 - B | Värnamo IK 07/08 - Craftstadens ibk P08 | |
130. | 11.20 | P08-09 - B | Växjö IBK U P08 Blå - Carlshamns IBK P08 | |
131. | 12.00 | P08-09 - B | Växjö Vipers P08 Vit Vipers P08 Vit - Värnamo IK 07/08 | |
132. | 12.40 | P08-09 - B | Ledberg IBF P09 - Craftstadens ibk P08 | |
133. | 13.20 | P08-09 - B | IBK Alingsås P08 - Växjö IBK U P08 Blå | |
134. | 14.00 | P08-09 - B | Sävsjö IBK Röd - Carlshamns IBK P08 | |
135. | 14.40 | P08-09 - B | Ledberg IBF P09 - Växjö Vipers P08 Vit Vipers P08 Vit | |
136. | 15.20 | P08-09 - B | IBK Alingsås P08 - Sävsjö IBK Röd | |
144. | 16.00 | P08-09 - B | Väckelsångs IK - Sävsjö IBK Vit | |
145. | 16.40 | P08-09 - B | Värnamo IK Svart - Ledberg IBF P10 | |
146. | 17.20 | P08-09 - B | Karo IBF P09 - Sävsjö IBK Vit | |
147. | 18.00 | P08-09 - B | Värnamo IK Svart - Väckelsångs IK | |
150. | 18.40 | P08-09 - B | Sävsjö IBK Vit - Ledberg IBF P10 | |
152. | 19.20 | P08-09 - B | Väckelsångs IK - Ledberg IBF P10 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
301. | 08.00 | P08-09 - C | Rottne IF - FBC P08-Orange FBC 2 | |
303. | 08.40 | P08-09 - C | Vimmerby ibk - Växjö IBK U P08 Blå | |
304. | 09.20 | P08-09 - C | FBC P08-Orange FBC 2 - Växjö Vipers P08 Vit Vipers P08 Vit | |
306. | 10.00 | P08-09 - C | Vimmerby ibk - FBC P08-Orange FBC 1 | |
313. | 10.40 | P08-09 - C | Växjö IBK U P10 Blå - FBC Kalmarsund U P09 Lag 2 | |
307. | 11.20 | P08-09 - C | Växjö IBK U P08 Blå - FBC P08-Orange FBC 2 | |
308. | 12.00 | P08-09 - C | Växjö Vipers P08 Vit Vipers P08 Vit - Vimmerby ibk | |
316. | 12.40 | P08-09 - C | FBC Kalmarsund U P09 Lag 2 - Skillingaryds IK 08/09 | |
318. | 13.20 | P08-09 - C | Växjö IBK Utveckling P09 Blå - FBC Kalmarsund U P09 Lag 1 | |
311. | 14.00 | P08-09 - C | FBC P08-Orange FBC 1 - Växjö IBK U P08 Blå | |
319. | 14.40 | P08-09 - C | Värnamo IK VIT - FBC Kalmarsund U P09 Lag 2 | |
321. | 15.20 | P08-09 - C | Växjö IBK U P10 Blå - FBC Kalmarsund U P09 Lag 1 |