Res | ||||
---|---|---|---|---|
2. | 08.00 | F08 - A | Ekerö IK Vit - Djurgården Lag1 | - |
4. | 08.30 | P09 - A | Romfartuna lag 1 - IF Brommapojkarna 11 | - |
6. | 09.00 | F08 - A | Ekerö IK Blå - Ekerö IK Vit | - |
8. | 09.30 | P09 - A | IF Brommapojkarna Röd - Romfartuna lag 1 | - |
10. | 10.00 | F08 - A | Ekerö IK Blå - Djurgården Lag1 | - |
12. | 10.30 | P09 - A | IF Brommapojkarna Röd - IF Brommapojkarna 11 | - |
14. | 11.00 | P09 - B | IF Brommapojkarna 4 - IF Brommapojkarna 9 | - |
16. | 11.30 | P10 - A | Skå ik Färentuna - HSK P10 Röd | - |
18. | 12.00 | P09 - B | Vällingby AIK - IF Brommapojkarna 4 | - |
20. | 12.30 | P10 - A | FC Djursholm Röd - Skå ik Färentuna | - |
22. | 13.00 | P09 - B | Vällingby AIK - IF Brommapojkarna 9 | - |
24. | 13.30 | P10 - A | FC Djursholm Röd - HSK P10 Röd | - |
26. | 14.00 | P10 - B | Vällingby AIK - FK Bromma | - |
28. | 14.30 | P10 - C | Sörskogens IF Röd - Brommapojkarna BP 10-26 | - |
30. | 15.00 | P10 - D | Hammarby IF FF 9 - Ängby IF Röd | - |
32. | 15.30 | P10 - B | IFK Aspudden Blå 1 - Vällingby AIK | - |
34. | 16.00 | P10 - C | IFK Aspudden Blå 2 - Sörskogens IF Röd | - |
36. | 16.30 | P10 - D | Sörskogens IF Vit - Hammarby IF FF 9 | - |
38. | 17.00 | P10 - B | IFK Aspudden Blå 1 - FK Bromma | - |
40. | 17.30 | P10 - C | IFK Aspudden Blå 2 - Brommapojkarna BP 10-26 | - |
42. | 18.00 | P10 - D | Sörskogens IF Vit - Ängby IF Röd | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
44. | 08.00 | P08 - A | IFK Aspudden Tellus P08 Gul Lag 2 vit - Värmdö IF Blå | - |
46. | 08.30 | P08 - B | Djurgårdens IF U10 Akademi - Ifk Aspudden Tellus Lag 1, Blå och Lag 2, vit | - |
48. | 09.00 | P08 - A | IF Brommapojkarna P08-18 - IFK Aspudden Tellus P08 Gul Lag 2 vit | - |
50. | 09.30 | P08 - B | BP 08-14 - Djurgårdens IF U10 Akademi | - |
52. | 10.00 | P08 - A | IF Brommapojkarna P08-18 - Värmdö IF Blå | - |
54. | 10.30 | P08 - B | BP 08-14 - Ifk Aspudden Tellus Lag 1, Blå och Lag 2, vit | - |
56. | 11.00 | P11 - A | Hammarby IF FF Lag 27 - IF Brommapojkarna 3 Röd | - |
58. | 11.30 | P11 - B | IFK Viksjö Gul lag 1 - Sörskogens IF Lag 1 | - |
60. | 12.00 | P11 - C | IFk Lidingö - IF Brommapojkarna 3 Svart | - |
62. | 12.30 | P11 - A | Djurgårdens IF P11-14 - Hammarby IF FF Lag 27 | - |
64. | 13.00 | P11 - B | Hammarby IF 8 - IFK Viksjö Gul lag 1 | - |
66. | 13.30 | P11 - C | BKBK Röd - IFk Lidingö | - |
68. | 14.00 | P11 - A | Djurgårdens IF P11-14 - IF Brommapojkarna 3 Röd | - |
70. | 14.30 | P11 - B | Hammarby IF 8 - Sörskogens IF Lag 1 | - |
72. | 15.00 | P11 - C | BKBK Röd - IF Brommapojkarna 3 Svart | - |