Res | ||||
---|---|---|---|---|
2. | 10.00 | U13s - A | St. Kevins Boys (Wayne) - Cherry Orchard - Brendan | 0 - 4 |
6. | 10.40 | U13s - C | Carlow SL - Booth Road Celtic FC | 3 - 0 |
10. | 11.20 | U13s - A | Wicklow DSL - Cherry Orchard - Brendan | 1 - 0 |
14. | 12.00 | U13s - C | Templeogue United - Booth Road Celtic FC | 3 - 0 |
18. | 12.40 | U13s - A | Wicklow DSL - St. Kevins Boys (Wayne) | 1 - 1 |
22. | 13.20 | U13s - C | Templeogue United - Carlow SL | 2 - 1 |
26. | 14.30 | U13s - 1/4 | Cherry Orchard - Carlow SL | 4 - 1 |
30. | 15.20 | U13s - B-1/4 | St. Francis Boys - Booth Road Celtic FC | 3 - 0 |
34. | 16.10 | U13s - 1/2 | Cherry Orchard - Templeogue United | 2 - 0 |
38. | 17.30 | U13s - B-Final | Kerry ETP White - NDSL | 0 - 4 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
40. | 10.00 | U14s - A | St. Francis Athlone - Cabinteely FC | 0 - 0 |
58. | 10.40 | U15s - A | St. Marys Cork - Shelbourne FC | 1 - 3 |
44. | 11.20 | U14s - A | Wicklow DSL - Cabinteely FC | 0 - 3 |
62. | 12.00 | U15s - A | Cabinteely FC - Shelbourne FC | 2 - 1 |
48. | 12.40 | U14s - A | Wicklow DSL - St. Francis Athlone | 2 - 2 |
66. | 13.20 | U15s - A | Cabinteely FC - St. Marys Cork | 3 - 1 |
52. | 14.30 | U14s - 1/2 | NDSL - Shamrock Rovers | 4 - 0 |
70. | 15.20 | U15s - 1/2 | Cherry Orchard - Shamrock Rovers | 1 - 0 |
56. | 16.10 | U14s - B-Final | St. Francis Athlone - Dalkey United | 5 - 4* wo |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
76. | 10.00 | U9s - A | Kilnamanagh AFC - Freebooters AFC 2 | 2 - 13 |
80. | 10.30 | U9s - C | Portmarnock AFC Yellow - St. Francis Boys FC | 3 - 3 |
84. | 11.00 | U9s - A | St. Kevins Boys 2 - Freebooters AFC 2 | 3 - 6 |
88. | 11.30 | U9s - C | Cabinteely FC 1 - St. Francis Boys FC | 5 - 5 |
92. | 12.00 | U9s - A | St. Kevins Boys 2 - Kilnamanagh AFC | 6 - 0 |
96. | 12.30 | U9s - C | Cabinteely FC 1 - Portmarnock AFC Yellow | 4 - 4 |
100. | 13.10 | U9s - 1/4 | Shamrock Rovers 2 - Portmarnock AFC Yellow | 6 - 2 |
104. | 14.10 | U9s - B-1/4 | Leicester Celtic - St. Francis Boys FC | 7 - 1 |
108. | 14.50 | U9s - 1/2 | Cherry Orchard 2 - Freebooters AFC 2 | 4 - 1 |
112. | 16.10 | U9s - B-Final | St. Kevins Boys 2 - Cabinteely FC 2 | 5 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
114. | 10.00 | U10s - A | Portmarnock AFC - St. Mochtas | 4 - 0 |
122. | 10.30 | U11s - A | Warrenpoint FC - Lourdes Celtic - Richie | 3 - 0 |
130. | 11.00 | U10s - A | Belvedere FC - Kieran - St. Mochtas | 1 - 5 |
138. | 11.30 | U11s - A | St. Kevins Boys 2 - Lourdes Celtic - Richie | 3 - 0 |
146. | 12.00 | U10s - A | Belvedere FC - Kieran - Portmarnock AFC | 1 - 4 |
154. | 12.30 | U11s - A | St. Kevins Boys 2 - Warrenpoint FC | 8 - 1 |
162. | 13.10 | U10s - 1/4 | St. Kevins Boys FC 2 - Belvedere FC - Darran | 3 - 1 |
170. | 13.50 | U11s - 1/4 | Shamrock Rovers 2 - Dynamic Coaching | 7 - 1 |
178. | 14.30 | U10s - 1/2 | Pike Rovers - Shamrock Rovers 2 | - |
184. | 15.10 | U11s - 1/2 | St. Francis Boys - Belvedere FC | - |
186. | 15.50 | U10s - B-Final | Win. game 179 - Win. game 180 | - |
188. | 16.30 | U11s - B-Final | Win. game 181 - Win. game 182 | - |