Res | ||||
---|---|---|---|---|
4. | 10.00 | U13s - B | Crumlin United - Cherry Orchard | 0 - 8 |
8. | 10.40 | U13s - D | Dynamic Coaching - Leicester Celtic | 3 - 0 |
12. | 11.20 | U13s - B | St. Francis Boys - Cherry Orchard | 1 - 4 |
16. | 12.00 | U13s - D | Kerry ETP White - Leicester Celtic | 5 - 0 |
20. | 12.40 | U13s - B | St. Francis Boys - Crumlin United | 2 - 1 |
24. | 13.20 | U13s - D | Kerry ETP White - Dynamic Coaching | 2 - 2 |
28. | 14.30 | U13s - 1/4 | St. Kevins Boys FC 1 - Wicklow DSL | 3 - 0 |
32. | 15.20 | U13s - B-1/4 | Kerry ETP White - St. Kevins Boys (Wayne) | 3 - 0 |
36. | 16.30 | U13s - B-1/2 | St. Francis Boys - NDSL | 0 - 6 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
42. | 10.00 | U14s - B | St. Josephs Boys - NDSL | 0 - 3 |
60. | 10.40 | U15s - B | St. Kevins Boys FC - Knocknacarra FC | 0 - 3 |
46. | 11.20 | U14s - B | St. Kevins Boys FC - NDSL | 0 - 3 |
64. | 12.00 | U15s - B | Phoenix FC - Knocknacarra FC | 0 - 3 |
50. | 12.40 | U14s - B | St. Kevins Boys FC - St. Josephs Boys | 0 - 3 |
68. | 13.20 | U15s - B | Phoenix FC - St. Kevins Boys FC | 3 - 0 |
54. | 14.30 | U14s - B-1/2 | Dalkey United - Wicklow DSL | 2 - 1 |
72. | 15.20 | U15s - B-1/2 | Phoenix FC - St. Marys Cork | 1 - 2 |
74. | 16.40 | U15s - B-Final | Shelbourne FC - St. Marys Cork | 3 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
78. | 10.00 | U9s - B | Portmarnock AFC Black - Cherry Orchard 2 | 2 - 11 |
82. | 10.30 | U9s - D | Shamrock Rovers 3 - Cabinteely FC 2 | 6 - 2 |
86. | 11.00 | U9s - B | Leicester Celtic - Cherry Orchard 2 | 4 - 7 |
90. | 11.30 | U9s - D | Freebooters AFC 1 - Cabinteely FC 2 | 2 - 6 |
94. | 12.00 | U9s - B | Leicester Celtic - Portmarnock AFC Black | 5 - 0 |
98. | 12.30 | U9s - D | Freebooters AFC 1 - Shamrock Rovers 3 | 3 - 9 |
102. | 13.10 | U9s - 1/4 | Shamrock Rovers 3 - Freebooters AFC 2 | 2 - 3 |
106. | 14.10 | U9s - B-1/4 | Cabinteely FC 2 - Kilnamanagh AFC | 5 - 4* |
110. | 15.10 | U9s - B-1/2 | Cabinteely FC 1 - Cabinteely FC 2 | 4 - 8 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
116. | 10.00 | U10s - B | Freebooters AFC - Crumlin United - Mark | 1 - 1 |
124. | 10.30 | U11s - B | Ratoath Harps - Lourdes Celtic - Willo | 3 - 0 |
132. | 11.00 | U10s - B | St. Kevins Boys FC 2 - Crumlin United - Mark | 4 - 3 |
140. | 11.30 | U11s - B | Shamrock Rovers 2 - Lourdes Celtic - Willo | 3 - 0 |
148. | 12.00 | U10s - B | St. Kevins Boys FC 2 - Freebooters AFC | 2 - 2 |
156. | 12.30 | U11s - B | Shamrock Rovers 2 - Ratoath Harps | 2 - 0 |
164. | 13.10 | U10s - 1/4 | Shamrock Rovers 2 - Shamrock Rovers 1 | 6 - 1 |
172. | 13.50 | U11s - 1/4 | St. Kevins Boys 1 - Belvedere FC | 0 - 2 |
180. | 14.30 | U10s - B-1/2 | Sacred Heart FC - Peamount United | - |
15.10 | U11s - B-1/2 | Portmarnock AFC - Tim - Dunshaughlin Youths | - |