Res | ||||
---|---|---|---|---|
3. | 17.30 | P14 - A | Selånger FK Blå - Moffe | 0 - 3 |
4. | 18.00 | Herrar - A | Selånger FK Röd - Stockviks FF | 2 - 4 |
7. | 18.30 | Herrar - B | Sundsvall FF Lag 1, blå - Holms SK | 1 - 1 |
12. | 19.00 | P16-17 - B | Sundsvalls FF - Bergs IK P16 | 7 - 1 |
13. | 19.30 | P14 - B | Nackdala AIS Blå - Sund IF | 4 - 1 |
18. | 20.00 | P13 - A | Vasalunds IF - Svartviks IF | 5 - 0 |
17. | 20.30 | P13 - B | Enebybergs IF Lag 2 - Fränsta IK | 1 - 4 |
23. | 21.00 | P14 - B | Boo FF Röd - Forsa IF | 0 - 4 |
26. | 21.30 | P15 - B | Ope IF - Svartviks IF VIT | 6 - 0 |
29. | 22.00 | P16-17 - B | Sund IF - Rotebro IS FF P03 | 0 - 4 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
31. | 07.30 | Herrar - B | Holms SK - Selånger FK Blå | 0 - 2 |
32. | 08.00 | Herrar - A | IFK Gnarp - Selånger FK Röd | 1 - 2 |
35. | 08.30 | P13 - A | Svartviks IF - Sandåkerns SK Röd | 2 - 4 |
38. | 09.00 | P 10-11 - A | IFK Stocksund Lag 3 - IFK Östersund Lag 2 | |
41. | 09.30 | P 10-11 - A | IFK Östersund Lag 1 - Sund IF Lag 1 | |
44. | 10.00 | P 10-11 - A | Sundsvalls FF Blå - AIK Svart | |
48. | 10.30 | P13 - B | Bele Barkarby FF - Enebybergs IF Lag 2 | 6 - 0 |
50. | 11.00 | P 10-11 - A | Sundsvalls FF Röd - IFK Stocksund Lag 3 | |
53. | 11.30 | P13 - A | Svartviks IF - Rågsveds IF Gul | 0 - 2 |
56. | 12.00 | P13 - A | Sandåkerns SK Röd - Vasalunds IF | 0 - 5 |
59. | 12.30 | P 10-11 - A | Sund IF Lag 1 - IFK Östersund Lag 2 | |
62. | 13.00 | P 10-11 - A | IFK Stocksund Lag 3 - Sund IF Lag 1 | |
65. | 13.30 | P 10-11 - A | IFK Östersund Lag 2 - Sund IF lag 2 | |
68. | 14.00 | P13 - A | Rågsveds IF Gul - Vasalunds IF | 2 - 1 |
71. | 14.30 | P13 - B | Enebybergs IF Lag 2 - Rågsveds IF Grön | 0 - 0 |
74. | 15.00 | P13 - B | Fränsta IK - Bele Barkarby FF | 1 - 3 |
77. | 15.30 | P13 - A | Enebybergs IF Lag 1 - Svartviks IF | 0 - 2 |
80. | 16.00 | P 10-11 - A | Sundsvalls FF Röd - AIK Svart | |
84. | 16.30 | P 10-11 - A | IFK Stocksund Lag 3 - IFK Östersund Lag 1 | |
88. | 17.00 | P15 - B | Ursvik IK Gul - Ope IF | 0 - 3 |
90. | 17.30 | P13 - B | Rågsveds IF Grön - Bele Barkarby FF | 0 - 9 |
93. | 18.00 | P13 - A | Rågsveds IF Gul - Sandåkerns SK Röd | 1 - 0 |
95. | 18.30 | P 10-11 - A | IFK Östersund Lag 1 - Sundsvalls FF Röd | |
98. | 19.00 | P 10-11 - A | Sund IF lag 2 - Sundsvalls FF Blå | |
103. | 19.30 | P16-17 - B | Sund IF - Bergs IK P16 | 4 - 0 |
105. | 20.00 | P15 - B | Alnö IF - Ursvik IK Gul | 1 - 0 |
109. | 20.30 | P16-17 - B | Rotebro IS FF P03 - Essviks AIF | 1 - 0 |
110. | 21.00 | Herrar - B | FC Kraftfull - Holms SK | 1 - 3 |
113. | 21.30 | P15 - C | Ursvik IK Svart - Kubikenborgs If | 0 - 3 |
117. | 22.00 | Herrar - A | IFK Bergvik - Sund IF | 1 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
119. | 07.00 | P14 - 1/8 | Tullinge TP FK Grön - Jarlaberg 2 Gul | 4 - 2 |
122. | 07.30 | P14 - 1/8 | GIF Sundsvall P06 Blå - Selånger FK Blå | 5 - 0 |
125. | 08.00 | P14 - 1/8 | IFK Österåker FK - Nackdala AIS Blå | 1 - 2* |
129. | 08.30 | P15 - 1/8 | Svartviks IF VIT - Svartviks IF Röd | 3 - 2 |
132. | 09.00 | P15 - 1/8 | Ursvik IK Svart - Sund IF | 0 - 1 |
135. | 09.30 | P16-17 - 1/8 | Söråkers FF - Sund IF | 2 - 6 |
137. | 10.00 | P 10-11 - A | IFK Östersund Lag 1 - Sund IF lag 2 | |
140. | 10.30 | P 10-11 - A | IFK Östersund Lag 2 - Sundsvalls FF Röd | |
145. | 11.00 | Herrar - 1/4 | IFK Bergvik - Holms SK | 0 - 1 |
146. | 11.30 | Herrar - 1/4 | Sund IF - Selånger FK Röd | 1 - 2* |
149. | 12.00 | P16-17 - 1/4 | Selånger - Matfors IF | 3 - 4* |
154. | 12.30 | P16-17 - 1/4 | Ursviks IK Lag gul - Essviks AIF | 1 - 0 |
157. | 13.00 | P13 - 1/4 | Vasalunds IF - Rågsveds IF Grön | 5 - 0 |
158. | 13.30 | P13 - 1/4 | Rågsveds IF Gul - Enebybergs IF Lag 1 | 3 - 0 |
161. | 14.00 | P14 - 1/2 | Tullinge TP FK Grön - Gif Sundsvall | 2 - 4 |
165. | 14.30 | Herrar - 1/2 | Holms SK - Selånger FK Röd | 1 - 2 |
169. | 15.00 | P13 - 1/2 | Vasalunds IF - Bele Barkarby FF | 4 - 5* |
171. | 16.00 | P14 - Final | GIF Sundsvall P06 Blå - Gif Sundsvall | 2 - 1* |
175. | 16.30 | P15 - Final | Arnäs IF - Kubikenborgs If | 2 - 1 |