Väckelsång Sporthall, inomhus
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P07 - A | Listerby IK Lag 1 Vit/Blå - Ingelstad/Nöbbele | ||
09.15 | P07 - A | Tingsryd United - Sandsbro AIK | ||
09.30 | P07 - A | Ingelstad/Nöbbele - Bors sk Lag 1 | ||
09.45 | P07 - A | Listerby IK Lag 2 Vit/Blå - Tingsryd United | ||
10.00 | P07 - A | Bors sk Lag 1 - Listerby IK Lag 1 Vit/Blå | ||
10.15 | P07 - A | Sandsbro AIK - Listerby IK Lag 2 Vit/Blå | ||
10.30 | P07 - A | Tingsryd United - Bors sk Lag 1 | ||
10.45 | P07 - A | Ingelstad/Nöbbele - Sandsbro AIK | ||
11.00 | P07 - A | Listerby IK Lag 1 Vit/Blå - Tingsryd United | ||
11.15 | P07 - A | Listerby IK Lag 2 Vit/Blå - Ingelstad/Nöbbele | ||
11.30 | P07 - A | Sandsbro AIK - Listerby IK Lag 1 Vit/Blå | ||
11.45 | P07 - A | Bors sk Lag 1 - Listerby IK Lag 2 Vit/Blå | ||
12.30 | F12 - A | Tingsryd United - Listerby IK | ||
12.45 | F12 - A | Konga SK - Tingsryd United | ||
13.00 | F12 - A | Listerby IK - Konga SK | ||
13.15 | F12 - A | Listerby IK - Tingsryd United | ||
13.30 | F12 - A | Tingsryd United - Konga SK | ||
13.45 | F12 - A | Konga SK - Listerby IK | ||
14.00 | P09 - A | Tingsryd United P09 - FK Älmeboda/Linneryd | ||
14.15 | P09 - A | Hoby gif - Mörrums GoIS FK | ||
14.30 | P09 - A | Listerby IK Ett lag - Urshults IF | ||
14.45 | P09 - A | Tingsryd United P09 - Hoby gif | ||
15.00 | P09 - A | FK Älmeboda/Linneryd - Mörrums GoIS FK | ||
15.15 | P09 - A | Listerby IK Ett lag - Tingsryd United P09 | ||
15.30 | P09 - A | Urshults IF - Hoby gif | ||
15.45 | P09 - A | FK Älmeboda/Linneryd - Listerby IK Ett lag | ||
16.00 | P09 - A | Tingsryd United P09 - Mörrums GoIS FK | ||
16.15 | P09 - A | Urshults IF - FK Älmeboda/Linneryd | ||
16.30 | P09 - A | Hoby gif - Listerby IK Ett lag | ||
16.45 | P09 - A | Mörrums GoIS FK - Urshults IF | ||
17.00 | P09 - A | FK Älmeboda/Linneryd - Hoby gif | ||
17.15 | P09 - A | Tingsryd United P09 - Urshults IF | ||
17.30 | P09 - A | Mörrums GoIS FK - Listerby IK Ett lag |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P12 - A | Tingsryd United FC Lag 1 - Ronneby Bk Lag 1 Röd | ||
09.15 | P12 - A | Listerby IK Lag 1 Blå/vit - Konga SK | ||
09.30 | P12 - A | VDIF VDIF P12 - Emmaboda komb Lag 1 | ||
09.45 | P12 - A | Tingsryd United FC Lag 1 - Listerby IK Lag 1 Blå/vit | ||
10.00 | P12 - A | Ronneby Bk Lag 1 Röd - Konga SK | ||
10.15 | P12 - A | Tingsryd United FC Lag 1 - VDIF VDIF P12 | ||
10.30 | P12 - A | Ronneby Bk Lag 1 Röd - Emmaboda komb Lag 1 | ||
10.45 | P12 - A | Listerby IK Lag 1 Blå/vit - VDIF VDIF P12 | ||
11.00 | P12 - A | Konga SK - Emmaboda komb Lag 1 | ||
11.15 | P12 - B | Vetlanda FF Lag 2 - Listerby IK Lag 2 Blå/vit | ||
11.30 | P12 - B | Tingsryd United FC Lag 2 - Värnamo Södra FF | ||
11.45 | P12 - B | Vetlanda FF Lag 1 - Ronneby Bk Lag 2 Grön | ||
12.00 | P12 - B | Vetlanda FF Lag 2 - Tingsryd United FC Lag 2 | ||
12.15 | P12 - B | Listerby IK Lag 2 Blå/vit - Värnamo Södra FF | ||
12.30 | P12 - B | Vetlanda FF Lag 1 - Tingsryd United FC Lag 2 | ||
12.45 | P12 - B | Vetlanda FF Lag 2 - Ronneby Bk Lag 2 Grön | ||
13.00 | P12 - B | Vetlanda FF Lag 1 - Värnamo Södra FF | ||
13.15 | P12 - B | Listerby IK Lag 2 Blå/vit - Ronneby Bk Lag 2 Grön | ||
13.30 | F10 - A | Vederslöv/Dänningelanda IF - Rödeby AIF F10 | ||
13.45 | F10 - A | Tingsryd United FC lag 2 - saxemara if blå | ||
14.00 | F10 - A | Vederslöv/Dänningelanda IF - Tingsryd United FC lag 1 | ||
14.15 | F10 - A | Rödeby AIF F10 - Tingsryd United FC lag 2 | ||
14.30 | F10 - A | Tingsryd United FC lag 1 - saxemara if blå | ||
14.45 | F10 - A | Rödeby AIF F10 - Tingsryd United FC lag 1 | ||
15.00 | F10 - A | saxemara if blå - Vederslöv/Dänningelanda IF | ||
15.15 | F10 - A | Tingsryd United FC lag 1 - Tingsryd United FC lag 2 | ||
15.30 | F10 - A | Vederslöv/Dänningelanda IF - Tingsryd United FC lag 2 | ||
15.45 | F10 - A | Rödeby AIF F10 - saxemara if blå |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | F09 - A | Hovshaga AIF Lag 1 - Ingelstad IK Ingelstad F09/10 | ||
09.15 | F09 - A | Bors sk - IFK Grimslöv | ||
09.30 | F09 - A | Hovshaga AIF Lag 3 - Tingsryd United FC lag 1 | ||
09.45 | F09 - A | Bors sk - Hovshaga AIF Lag 1 | ||
10.00 | F09 - A | Ingelstad IK Ingelstad F09/10 - Hovshaga AIF Lag 3 | ||
10.15 | F09 - A | Tingsryd United FC lag 1 - Bors sk | ||
10.30 | F09 - A | Hovshaga AIF Lag 1 - Tingsryd United FC lag 1 | ||
10.45 | F09 - A | IFK Grimslöv - Hovshaga AIF Lag 3 | ||
11.00 | F09 - A | Ingelstad IK Ingelstad F09/10 - IFK Grimslöv | ||
11.15 | F09 - B | Ronneby BK Lag 1 Röd - Tingsryd United FC lag 2 | ||
11.30 | F09 - B | Ronneby BK Lag 2 vit - Rödeby AIF F09 | ||
11.45 | F09 - B | Tingsryd United FC lag 2 - Hovshaga AIF Lag 2 | ||
12.00 | F09 - B | Rödeby AIF F09 - Ronneby BK Lag 1 Röd | ||
12.15 | F09 - B | Ronneby BK Lag 2 vit - Hovshaga AIF Lag 2 | ||
12.30 | F09 - B | Tingsryd United FC lag 2 - Rödeby AIF F09 | ||
12.45 | F09 - B | Ronneby BK Lag 1 Röd - Hovshaga AIF Lag 2 | ||
13.00 | F09 - B | Ronneby BK Lag 2 vit - Tingsryd United FC lag 2 | ||
13.30 | P10 - A | Tingsryd United FC lag 1 - Listerby ik 1 | ||
13.45 | P10 - A | Tingsryd United FC lag 2 - Mörrums GOIS FK Lag 2 Blå | ||
14.00 | P10 - A | Listerby ik 1 - Vederslöv/Dänningelanda IF | ||
14.15 | P10 - A | Tingsryd United FC lag 1 - Bors SK | ||
14.30 | P10 - A | Mörrums GOIS FK Lag 1 Vit - Listerby ik 1 | ||
14.45 | P10 - A | Tingsryd United FC lag 2 - Vederslöv/Dänningelanda IF | ||
15.00 | P10 - A | Mörrums GOIS FK Lag 2 Blå - Bors SK | ||
15.15 | P10 - A | Tingsryd United FC lag 1 - Mörrums GOIS FK Lag 1 Vit | ||
15.30 | P10 - A | Listerby ik 1 - Bors SK | ||
15.45 | P10 - A | Tingsryd United FC lag 2 - Mörrums GOIS FK Lag 1 Vit | ||
16.00 | P10 - A | Mörrums GOIS FK Lag 2 Blå - Vederslöv/Dänningelanda IF | ||
16.15 | P10 - A | Tingsryd United FC lag 2 - Bors SK | ||
16.30 | P10 - A | Mörrums GOIS FK Lag 2 Blå - Tingsryd United FC lag 1 | ||
16.45 | P10 - A | Vederslöv/Dänningelanda IF - Mörrums GOIS FK Lag 1 Vit |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
12.00 | F08 - A | Tingsryd United Lag 1 blå - Tingsryd United Lag 2 grön | ||
12.15 | F08 - A | FK Älmeboda/ Linneryd - Listerby Ik | ||
12.30 | F08 - A | Tingsryd United Lag 2 grön - Holsby sk Röd | ||
12.45 | F08 - A | Listerby Ik - Tingsryd United Lag 1 blå | ||
13.00 | F08 - A | Holsby sk Röd - FK Älmeboda/ Linneryd | ||
13.15 | F08 - A | Listerby Ik - Tingsryd United Lag 2 grön | ||
13.30 | F08 - A | Holsby sk Röd - Tingsryd United Lag 1 blå | ||
13.45 | F08 - A | Tingsryd United Lag 2 grön - FK Älmeboda/ Linneryd | ||
14.00 | F08 - A | Listerby Ik - Holsby sk Röd | ||
14.15 | F08 - A | FK Älmeboda/ Linneryd - Tingsryd United Lag 1 blå |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
10.00 | P08 - A | Urshults IF - Hoby gif | ||
10.15 | P08 - A | Vederslöv/Dänningelanda IF - FK Älmeboda/Linneryd | ||
10.30 | P08 - A | Tingsryd United FC lag 1 - Räppe GOIF | ||
10.45 | P08 - A | Hoby gif - Älmhults IF | ||
11.00 | P08 - A | Urshults IF - FK Älmeboda/Linneryd | ||
11.15 | P08 - A | Tingsryd United FC lag 2 - Vederslöv/Dänningelanda IF | ||
11.30 | P08 - A | Listerby ik 1 - Räppe GOIF | ||
11.45 | P08 - A | Tingsryd United FC lag 1 - Älmhults IF | ||
12.00 | P08 - A | FK Älmeboda/Linneryd - Hoby gif | ||
12.15 | P08 - A | Tingsryd United FC lag 2 - Listerby ik 1 | ||
12.30 | P08 - A | Urshults IF - Vederslöv/Dänningelanda IF | ||
12.45 | P08 - A | FK Älmeboda/Linneryd - Tingsryd United FC lag 1 | ||
13.00 | P08 - A | Räppe GOIF - Älmhults IF | ||
13.15 | P08 - A | Hoby gif - Tingsryd United FC lag 2 | ||
13.30 | P08 - A | Listerby ik 1 - Urshults IF | ||
13.45 | P08 - A | Vederslöv/Dänningelanda IF - Tingsryd United FC lag 1 | ||
14.00 | P08 - A | Räppe GOIF - Tingsryd United FC lag 2 | ||
14.15 | P08 - A | Älmhults IF - Listerby ik 1 |