Res | ||||
---|---|---|---|---|
17.45 | Pojkar födda 2008 - A | Partille IF Röd - Floda BoIF Blå | ||
18.05 | Pojkar födda 2008 - A | Tölö IF Lag 3 - Solängens BK Vit | ||
18.25 | Pojkar födda 2008 - A | Tölö IF Lag 1 - Floda BoIF Svart | ||
18.45 | Pojkar födda 2008 - A | Floda BoIF Blå - Åsa IF Åsa 1 | ||
19.05 | Pojkar födda 2008 - A | Solängens BK Vit - Partille IF Röd | ||
19.25 | Pojkar födda 2008 - A | Floda BoIF Svart - Tölö IF Lag 3 | ||
19.45 | Pojkar födda 2008 - A | Åsa IF Åsa 1 - Tölö IF Lag 1 | ||
20.05 | Pojkar födda 2008 - A | Tölö IF Lag 3 - Floda BoIF Blå | ||
20.25 | Pojkar födda 2008 - A | Floda BoIF Svart - Partille IF Röd | ||
20.45 | Pojkar födda 2008 - A | Floda BoIF Blå - Solängens BK Vit | ||
21.05 | Pojkar födda 2008 - A | Åsa IF Åsa 1 - Floda BoIF Svart | ||
21.25 | Pojkar födda 2008 - A | Partille IF Röd - Tölö IF Lag 1 | ||
21.45 | Pojkar födda 2008 - A | Tölö IF Lag 3 - Åsa IF Åsa 1 | ||
22.05 | Pojkar födda 2008 - A | Solängens BK Vit - Tölö IF Lag 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | Pojkar födda 2009 - A | IFK Örby - Örgryte IS FF Röd | ||
08.20 | Pojkar födda 2009 - A | Onsala BK Blå - IK Kongahälla Röd | ||
08.40 | Pojkar födda 2009 - A | Örgryte IS FF Röd - Floda BoIF Blå | ||
09.00 | Pojkar födda 2009 - A | IK Kongahälla Röd - IFK Örby | ||
09.20 | Pojkar födda 2009 - A | Floda BoIF Blå - Onsala BK Blå | ||
09.40 | Pojkar födda 2009 - A | Örgryte IS FF Röd - IK Kongahälla Röd | ||
10.00 | Pojkar födda 2009 - A | Floda BoIF Blå - IFK Örby | ||
10.20 | Pojkar födda 2009 - A | Onsala BK Blå - Örgryte IS FF Röd | ||
10.40 | Pojkar födda 2009 - A | IK Kongahälla Röd - Floda BoIF Blå | ||
11.00 | Pojkar födda 2009 - A | IFK Örby - Onsala BK Blå | ||
11.20 | Pojkar födda 2009 - C | Örgryte IS FF Rödblå - Floda BoIF Svart | ||
11.40 | Pojkar födda 2009 - C | Västra Frölunda IF Magi - Stenkullen GOIK Röd | ||
12.00 | Pojkar födda 2009 - C | Floda BoIF Svart - Gais 2 | ||
12.20 | Pojkar födda 2009 - C | Stenkullen GOIK Röd - Örgryte IS FF Rödblå | ||
12.40 | Pojkar födda 2009 - C | Gais 2 - Västra Frölunda IF Magi | ||
13.00 | Pojkar födda 2009 - C | Floda BoIF Svart - Stenkullen GOIK Röd | ||
13.20 | Pojkar födda 2009 - C | Gais 2 - Örgryte IS FF Rödblå | ||
13.40 | Pojkar födda 2009 - C | Västra Frölunda IF Magi - Floda BoIF Svart | ||
14.00 | Pojkar födda 2009 - C | Stenkullen GOIK Röd - Gais 2 | ||
14.20 | Pojkar födda 2009 - C | Örgryte IS FF Rödblå - Västra Frölunda IF Magi | ||
14.40 | Pojkar födda 2009 - D | Västra Frölunda IF X-Y - Floda BoIF Röd | ||
15.10 | Flickor födda 2010 - A | Floda BoIF Blå - Alingsås KIK Vit | ||
15.30 | Flickor födda 2010 - A | Hemsjö IF Svartgul - Alingsås KIK Blå | ||
15.50 | Flickor födda 2010 - A | Sjöviks SK 1 - Alingsås KIK Vit | ||
16.10 | Flickor födda 2010 - A | Stenkullen GOIK 1 - Hemsjö IF Svartgul | ||
16.30 | Flickor födda 2010 - A | Alingsås KIK Vit - Azalea BK Orange | ||
16.50 | Flickor födda 2010 - A | Stenkullen GOIK 1 - Alingsås KIK Blå | ||
17.10 | Flickor födda 2010 - A | Floda BoIF Vit - Sjöviks SK 1 | ||
17.30 | Flickor födda 2010 - A | Alingsås KIK Blå - Azalea BK Orange | ||
18.10 | Flickor födda 2010 - A | Hemsjö IF Svartgul - Floda BoIF Vit |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | Flickor födda 2011 - A | Floda BoIF 1 - Jitex BK Lila | ||
08.20 | Flickor födda 2011 - A | Stenkullen Goik 1 - Bergums IF Blå | ||
08.40 | Flickor födda 2011 - A | Zenith Grön - Frisco/hsk Blå | ||
09.00 | Flickor födda 2011 - A | Jitex BK Lila - Stenkullen Goik 1 | ||
09.20 | Flickor födda 2011 - A | Frisco/hsk Blå - Floda BoIF 1 | ||
09.40 | Flickor födda 2011 - A | Bergums IF Blå - Zenith Grön | ||
10.00 | Flickor födda 2011 - A | Stenkullen Goik 1 - Frisco/hsk Blå | ||
10.20 | Flickor födda 2011 - A | Jitex BK Lila - Bergums IF Blå | ||
10.40 | Flickor födda 2011 - A | Floda BoIF 1 - Zenith Grön | ||
11.00 | Flickor födda 2011 - A | Frisco/hsk Blå - Jitex BK Lila | ||
11.20 | Flickor födda 2011 - A | Zenith Grön - Stenkullen Goik 1 | ||
11.40 | Flickor födda 2011 - A | Bergums IF Blå - Floda BoIF 1 | ||
12.30 | Pojkar födda 2011 - A | Bergums IF 2 - Lödöse Nygård IK 2 | ||
12.50 | Pojkar födda 2011 - A | Lerkils IF Lerkil 2 - Qviding FIF Batman | ||
13.10 | Pojkar födda 2011 - A | Floda BoIF Maradona - Bergums IF 2 | ||
13.30 | Pojkar födda 2011 - A | Särö IK Vit - Lerkils IF Lerkil 2 | ||
13.50 | Pojkar födda 2011 - A | Lödöse Nygård IK 2 - Floda BoIF Pelé | ||
14.10 | Pojkar födda 2011 - A | IK Zenith Grön - Bergums IF 2 | ||
14.30 | Pojkar födda 2011 - A | Qviding FIF Batman - Särö IK Vit | ||
14.50 | Pojkar födda 2011 - A | IK Zenith Svart - Qviding FIF Superman | ||
15.10 | Pojkar födda 2011 - A | Floda BoIF Maradona - Qviding FIF Batman | ||
15.30 | Pojkar födda 2011 - A | Floda BoIF Pelé - Lerkils IF Lerkil 2 | ||
15.50 | Pojkar födda 2011 - A | Bergums IF 2 - Särö IK Vit | ||
16.10 | Pojkar födda 2011 - A | Lerkils IF Lerkil 1 - IK Zenith Svart | ||
16.30 | Pojkar födda 2011 - A | Floda BoIF Pelé - IK Zenith Vit | ||
16.50 | Pojkar födda 2011 - A | Bergums IF 1 - IK Zenith Svart | ||
17.10 | Pojkar födda 2011 - A | IK Zenith Vit - Särö IK Grön | ||
17.30 | Pojkar födda 2011 - A | IK Zenith Svart - Floda BoIF Zlatan | ||
17.50 | Pojkar födda 2011 - A | Lödöse Nygård IK 1 - IK Zenith Vit |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
17.45 | Flickor födda 2008 - A | Floda BoIF F08 Blå - Hemsjö IF/SK Mjörn | ||
18.05 | Flickor födda 2008 - A | Lerums IS Lila - AzaleaBK Orange | ||
18.25 | Flickor födda 2008 - A | Qviding Vinröd - AzaleaBK Svart | ||
18.45 | Flickor födda 2008 - A | Hemsjö IF/SK Mjörn - Ytterby IS Vit | ||
19.05 | Flickor födda 2008 - A | AzaleaBK Orange - Floda BoIF F08 Blå | ||
19.25 | Flickor födda 2008 - A | AzaleaBK Svart - Lerums IS Lila | ||
19.45 | Flickor födda 2008 - A | Ytterby IS Vit - Qviding Vinröd | ||
20.05 | Flickor födda 2008 - A | Lerums IS Lila - Hemsjö IF/SK Mjörn | ||
20.25 | Flickor födda 2008 - A | AzaleaBK Svart - Floda BoIF F08 Blå | ||
20.45 | Flickor födda 2008 - A | Hemsjö IF/SK Mjörn - AzaleaBK Orange | ||
21.05 | Flickor födda 2008 - A | Ytterby IS Vit - AzaleaBK Svart | ||
21.25 | Flickor födda 2008 - A | Floda BoIF F08 Blå - Qviding Vinröd | ||
21.45 | Flickor födda 2008 - A | Lerums IS Lila - Ytterby IS Vit | ||
22.05 | Flickor födda 2008 - A | AzaleaBK Orange - Qviding Vinröd |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | Flickor födda 2009 - A | Landvetter IF Röd - Lerums IS Lila | ||
08.20 | Flickor födda 2009 - A | Jitex Mölndal BK Svart - Onsala BK Vit | ||
08.40 | Flickor födda 2009 - A | Jitex Mölndal BK Lila - Landvetter IF Röd | ||
09.00 | Flickor födda 2009 - A | Lerums IS Lila - Jitex Mölndal BK Svart | ||
09.20 | Flickor födda 2009 - A | Hönö IS - Utbynäs SK Gul | ||
09.40 | Flickor födda 2009 - A | Onsala BK Vit - Landvetter IF Röd | ||
10.00 | Flickor födda 2009 - A | Jitex Mölndal BK Svart - Hönö IS | ||
10.20 | Flickor födda 2009 - A | Lerums IS Lila - Jitex Mölndal BK Lila | ||
10.40 | Flickor födda 2009 - A | Landvetter IF Röd - Jitex Mölndal BK Svart | ||
11.00 | Flickor födda 2009 - A | Utbynäs SK Gul - Jitex Mölndal BK Lila | ||
11.20 | Flickor födda 2009 - A | Onsala BK Vit - Hönö IS | ||
11.40 | Flickor födda 2009 - A | Utbynäs SK Gul - Lerums IS Lila | ||
12.00 | Flickor födda 2009 - A | Hönö IS - Jitex Mölndal BK Lila | ||
12.20 | Flickor födda 2009 - A | Onsala BK Vit - Utbynäs SK Gul | ||
12.40 | Flickor födda 2009 - B | Floda BoIF - Lerums IS Vit | ||
13.20 | Pojkar födda 2010 - A | Lerums IS Svart - IF Väster 2 | ||
13.40 | Pojkar födda 2010 - A | Sjöviks SK 1 - Hemsjö IF Gul | ||
14.00 | Pojkar födda 2010 - A | IK Kongahälla Lag Vit - Lerums IS Svart | ||
14.20 | Pojkar födda 2010 - A | Hemsjö IF Gul - IK Kongahälla Lag Röd | ||
14.40 | Pojkar födda 2010 - A | Floda BoIF Blå - Särö IK Vit | ||
15.00 | Pojkar födda 2010 - A | IF Väster 2 - IK Kongahälla Lag Vit | ||
15.20 | Pojkar födda 2010 - A | Särö IK Grön - IF Väster 3 | ||
15.40 | Pojkar födda 2010 - A | Hemsjö IF Gul - Särö IK Vit | ||
16.00 | Pojkar födda 2010 - A | Lerums IS Svart - Floda BoIF Blå | ||
16.20 | Pojkar födda 2010 - A | Hemsjö IF Svart - IF Väster 2 | ||
16.40 | Pojkar födda 2010 - A | Lerums IS Lila - IF Väster 3 | ||
17.00 | Pojkar födda 2010 - A | Floda BoIF Blå - IF Väster 1 | ||
17.20 | Pojkar födda 2010 - A | IF Väster 3 - IK Kongahälla Lag Röd | ||
17.40 | Pojkar födda 2010 - A | IF Väster 1 - Hemsjö IF Svart | ||
18.00 | Pojkar födda 2010 - A | IF Väster 3 - Särö IK Vit | ||
18.20 | Pojkar födda 2010 - A | IF Väster 1 - Särö IK Grön |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | Flickor födda 2012 - A | Floda BoIF Blå - Landvetter IF RÖD | ||
08.20 | Flickor födda 2012 - A | Bergums IF Blå - Öjersjö IF Lejon | ||
08.40 | Flickor födda 2012 - A | Landvetter IF RÖD - Lerums IS Lag 1, Vit | ||
09.00 | Flickor födda 2012 - A | Öjersjö IF Lejon - Floda BoIF Blå | ||
09.20 | Flickor födda 2012 - A | Lerums IS Lag 1, Vit - Bergums IF Blå | ||
09.40 | Flickor födda 2012 - A | Landvetter IF RÖD - Öjersjö IF Lejon | ||
10.00 | Flickor födda 2012 - A | Lerums IS Lag 1, Vit - Floda BoIF Blå | ||
10.20 | Flickor födda 2012 - A | Bergums IF Blå - Landvetter IF RÖD | ||
10.40 | Flickor födda 2012 - A | Öjersjö IF Lejon - Lerums IS Lag 1, Vit | ||
11.00 | Flickor födda 2012 - A | Floda BoIF Blå - Bergums IF Blå | ||
11.40 | Pojkar födda 2012 - A | Qviding FIF Vit - Lerum IS Vit | ||
12.00 | Pojkar födda 2012 - A | Stenkullen GoIK Röd - Lunden ÖBK Vit | ||
12.20 | Pojkar födda 2012 - A | Lerum IS Vit - Floda BoIF Tiger | ||
12.40 | Pojkar födda 2012 - A | Lunden ÖBK Vit - Qviding FIF Vit | ||
13.00 | Pojkar födda 2012 - A | Floda BoIF Tiger - Stenkullen GoIK Röd | ||
13.20 | Pojkar födda 2012 - A | Lerum IS Vit - Lunden ÖBK Vit | ||
13.40 | Pojkar födda 2012 - A | Floda BoIF Tiger - Qviding FIF Vit | ||
14.00 | Pojkar födda 2012 - A | Stenkullen GoIK Röd - Lerum IS Vit | ||
14.20 | Pojkar födda 2012 - A | Lunden ÖBK Vit - Floda BoIF Tiger | ||
14.40 | Pojkar födda 2012 - A | Qviding FIF Vit - Stenkullen GoIK Röd | ||
15.00 | Pojkar födda 2012 - C | Floda BoIF Jaguar - Lerum IS Svart | ||
15.20 | Pojkar födda 2012 - C | Bergums IF Lag 1 - Qviding FIF Röd | ||
15.40 | Pojkar födda 2012 - C | Lerum IS Svart - Eriksbergs IF Blå | ||
16.00 | Pojkar födda 2012 - C | Qviding FIF Röd - Floda BoIF Jaguar | ||
16.20 | Pojkar födda 2012 - C | Eriksbergs IF Blå - Bergums IF Lag 1 | ||
16.40 | Pojkar födda 2012 - C | Lerum IS Svart - Qviding FIF Röd | ||
17.00 | Pojkar födda 2012 - C | Eriksbergs IF Blå - Floda BoIF Jaguar | ||
17.20 | Pojkar födda 2012 - C | Bergums IF Lag 1 - Lerum IS Svart | ||
17.40 | Pojkar födda 2012 - C | Qviding FIF Röd - Eriksbergs IF Blå | ||
18.00 | Pojkar födda 2012 - C | Floda BoIF Jaguar - Bergums IF Lag 1 |