Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.30 | P-14 - A | Sävedalens IF Lag Vit - Stenkullen GoIK | - | |
10.00 | P-14 - A | IF Mölndal Fotboll 1 - Stenunsgunds IF Röd | - | |
10.30 | P-14 - B | Stenungsunds IF Svart - Hovås Billdal IF | - | |
11.00 | P-14 - A | Stenkullen GoIK - Askims IK | - | |
11.30 | P-14 - A | Stenunsgunds IF Röd - Onsala BK Vit | - | |
12.00 | P-14 - B | Älvsborgs FF - Stenungsunds IF Svart | - | |
12.30 | P-14 - A | Askims IK - IF Mölndal Fotboll 1 | - | |
13.00 | P-14 - A | Stenunsgunds IF Röd - Sävedalens IF Lag Vit | - | |
13.30 | P-14 - B | Hovås Billdal IF - Dalen/Krokslätts FF | - | |
14.00 | P-14 - A | Stenkullen GoIK - Lerkils IF | - | |
14.30 | P-14 - A | Sävedalens IF Lag Vit - IF Mölndal Fotboll 1 | - | |
15.00 | P-14 - B | Ytterby IS 1 - Sävedalens IF Blå | - | |
15.30 | P-14 - A | Onsala BK Vit - Askims IK | - | |
16.00 | P-14 - A | Stenkullen GoIK - Stenunsgunds IF Röd | - | |
16.30 | P-14 - B | Älvsborgs FF - Dalen/Krokslätts FF | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.30 | F-14 - A | Lindome gif - Azalea BK | - | |
09.55 | F-14 - A | Stenkullen GoIK - HovåsBilldal Röd | - | |
10.20 | F-14 - B | Backatorp IF - Älvsborg FF | - | |
10.45 | F-14 - A | Lindome gif - IFK Örby | - | |
11.10 | F-14 - A | HovåsBilldal Röd - Mölndal Fotboll | - | |
11.35 | F-14 - B | HovåsBilldal Vit - Älvsborg FF | - | |
12.00 | F-14 - B | Mossens BK - Bergdalens ik | - | |
12.25 | F-14 - A | Lindome gif - HovåsBilldal Röd | - | |
12.50 | F-14 - A | Mölndal Fotboll - Stenkullen GoIK | - | |
13.15 | F-14 - B | Älvsborg FF - Mossens BK | - | |
13.40 | F-14 - A | HovåsBilldal Röd - IFK Örby | - | |
14.05 | F-14 - A | Stenkullen GoIK - Lindome gif | - | |
14.30 | F-14 - B | Kållereds SK Blå - Älvsborg FF | - | |
14.55 | F-14 - B | Mossens BK - Backatorp IF | - | |
15.20 | F-14 - A | IFK Örby - Stenkullen GoIK | - | |
15.45 | F-14 - A | Mölndal Fotboll - Lindome gif | - | |
16.10 | F-14 - B | Kållereds SK Blå - Mossens BK | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.30 | P-15 - A | Torslanda IK - Dalen KFF Lag 1 Gul | - | |
10.00 | P-15 - A | IK Zenith - Ytterby IS | - | |
10.30 | P-15 - B | Stenungsunds IF Lag Röd - Älvsborg FF | - | |
11.00 | P-15 - A | Torslanda IK - HovåsBilldal IF | - | |
11.30 | P-15 - A | Dalen KFF Lag 1 Gul - IK Zenith | - | |
12.00 | P-15 - B | Nol IK - Stenungsunds IF Lag Röd | - | |
12.30 | P-15 - A | Torslanda IK - Ytterby IS | - | |
13.00 | P-15 - A | Hönö IS Röd - IK Zenith | - | |
13.30 | P-15 - B | Älvsborg FF - Mölndal Fotboll Vit | - | |
14.00 | P-15 - A | Ytterby IS - HovåsBilldal IF | - | |
14.30 | P-15 - A | Dalen KFF Lag 1 Gul - Hönö IS Röd | - | |
15.00 | P-15 - B | IK Kongahälla Röd - Solängens BK | - | |
15.30 | P-15 - A | HovåsBilldal IF - IK Zenith | - | |
16.00 | P-15 - A | Hönö IS Röd - Torslanda IK | - | |
16.30 | P-15 - B | Nol IK - Mölndal Fotboll Vit | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.30 | F-15 - A | IF Warta Rosa - Jitex Mölndal BK | - | |
09.55 | F-15 - A | Onsala Bk Vit - Qviding FIF Vinröd | - | |
11.10 | F-15 - A | Qviding FIF Vinröd - Qviding FIF Vit | - | |
11.35 | F-15 - A | IF Mölndal - Sävedalens IF | - | |
12.50 | F-15 - A | Sävedalens IF - Torp goif | - | |
13.15 | F-15 - A | Qviding FIF Vinröd - Azalea Bk | - | |
14.30 | F-15 - A | IF Mölndal - Qviding FIF Vinröd | - | |
14.55 | F-15 - A | IF Warta Rosa - Sävedalens IF | - | |
16.10 | F-15 - A | Azalea Bk - IF Warta Rosa | - | |
16.35 | F-15 - A | Torp goif - Qviding FIF Vinröd | - |