den äldre hallen med läktare
Res | ||||
---|---|---|---|---|
10.00 | P10 - A | Sg97 Vit - Skrea IF Gul | ||
10.15 | P10 - A | Särö IK Grön - IFK Fjärås Röd | ||
10.30 | P10 - B | Lerums IS Vit - If Väster 2 | ||
10.45 | P10 - C | Kullavik IF 1 - IFK Fjärås Svart | ||
11.15 | P10 - A | IFK Fjärås Röd - Lerums IS Lila | ||
11.30 | P10 - B | Sg97 röd - If Väster 2 | ||
11.45 | P10 - B | Skrea IF Svart - Särö IK Vit | ||
12.00 | P10 - C | IFK Fjärås Svart - Lerums IS Svart | ||
12.15 | P10 - A | Sg97 Vit - IFK Fjärås Röd | ||
12.30 | P10 - A | Lerums IS Lila - Särö IK Grön | ||
12.45 | P10 - B | If Väster 2 - Skrea IF Svart | ||
13.00 | P10 - C | Sg97 Svart - IFK Fjärås Svart | ||
13.30 | P10 - A | Särö IK Grön - Sg97 Vit | ||
13.45 | P10 - B | Kullavik IF 2 - If Väster 2 | ||
14.00 | P10 - B | Skrea IF Svart - Lerums IS Vit | ||
14.15 | P10 - C | Kullavik IF 1 - Sg97 Svart | ||
14.45 | P10 - C | If Väster 1 - Kullavik IF 1 | ||
15.00 | P07 - A | Kungsbacka IF 2 - Kullavik IF P07 | 2 - 0 | |
15.15 | P07 - A | Lerkils IF - Särö IK P08 | 5 - 0 | |
15.30 | P07 - B | Kungsbacka IF 1 - Kullavik IF P08 | 0 - 0 | |
15.45 | P07 - B | Nödinge SK - IF Böjan | 1 - 1 | |
16.00 | P07 - A | Kungsbacka IF 2 - Lerkils IF | 0 - 0 | |
16.15 | P07 - A | Kullavik IF P07 - Särö IK P08 | 1 - 2 | |
16.30 | P07 - B | Kungsbacka IF 1 - Nödinge SK | 0 - 2 | |
16.45 | P07 - B | Kullavik IF P08 - IF Böjan | 0 - 1 | |
17.00 | P07 - A | Särö IK P08 - Kungsbacka IF 2 | 0 - 1 | |
17.15 | P07 - A | Kullavik IF P07 - Lerkils IF | 0 - 1 | |
17.30 | P07 - B | IF Böjan - Kungsbacka IF 1 | 1 - 2 | |
17.45 | P07 - B | Kullavik IF P08 - Nödinge SK | 0 - 6 | |
18.00 | P07 - B-1/2 | Särö IK P08 - Kullavik IF P08 | 5 - 3* | |
18.15 | P07 - B-1/2 | Kungsbacka IF 1 - Kullavik IF P07 | 2 - 0 | |
18.30 | P07 - 1/2 | Lerkils IF - IF Böjan | 1 - 0 | |
18.45 | P07 - 1/2 | Nödinge SK - Kungsbacka IF 2 | 0 - 1 | |
19.00 | P07 - B-Final | Särö IK P08 - Kungsbacka IF 1 | 0 - 3 | |
19.15 | P07 - 3-4 | IF Böjan - Nödinge SK | 3 - 1* | |
19.30 | P07 - Final | Lerkils IF - Kungsbacka IF 2 | 2 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
10.00 | P11 - A | Kullavik IF 1 - Hestrafors IF Grön | - | |
10.15 | P11 - A | Åsa IF 1 - Särö IK Grön | - | |
10.30 | P11 - B | Gais Lag grönt - Hestrafors IF Svart | - | |
10.45 | P11 - B | ÅSA IF 2 - Särö IK Vit | - | |
11.00 | P11 - A | Åsa IF 1 - Varberg gif Varbergs lag 1 | - | |
11.15 | P11 - A | Särö IK Grön - Kullavik IF 1 | - | |
11.30 | P11 - B | ÅSA IF 2 - Varberg gif Lag 2 blå | - | |
11.45 | P11 - B | Särö IK Vit - Gais Lag grönt | - | |
12.00 | P11 - A | Varberg gif Varbergs lag 1 - Hestrafors IF Grön | - | |
12.15 | P11 - A | Kullavik IF 1 - Åsa IF 1 | - | |
12.30 | P11 - B | Varberg gif Lag 2 blå - Hestrafors IF Svart | - | |
12.45 | P11 - B | Gais Lag grönt - ÅSA IF 2 | - | |
13.00 | P11 - A | Hestrafors IF Grön - Särö IK Grön | - | |
13.15 | P11 - A | Varberg gif Varbergs lag 1 - Kullavik IF 1 | - | |
13.30 | P11 - B | Hestrafors IF Svart - Särö IK Vit | - | |
13.45 | P11 - B | Varberg gif Lag 2 blå - Gais Lag grönt | - | |
14.00 | P11 - A | Hestrafors IF Grön - Åsa IF 1 | - | |
14.15 | P11 - A | Särö IK Grön - Varberg gif Varbergs lag 1 | - | |
14.30 | P11 - B | Hestrafors IF Svart - ÅSA IF 2 | - | |
14.45 | P11 - B | Särö IK Vit - Varberg gif Lag 2 blå | - | |
5. | 15.00 | F06 - B | Kullavik IF rosa - Näsets SK Raketerna | 2 - 1 |
6. | 15.15 | F06 - B | Lödöse Nygård IK - Lerums IS 1 | 0 - 1 |
7. | 15.30 | F06 - A | Sävedalens IF - Näsets SK Blixtarna | 2 - 0 |
8. | 15.45 | F06 - A | Näsets SK Kometerna - Onsala BK Vit | 0 - 3 |
9. | 16.00 | F06 - B | Kullavik IF rosa - Lödöse Nygård IK | 0 - 0 |
10. | 16.15 | F06 - B | Näsets SK Raketerna - Lerums IS 1 | 0 - 1 |
11. | 16.30 | F06 - A | Sävedalens IF - Kullavik IF vit | 3 - 1 |
12. | 16.45 | F06 - A | Näsets SK Blixtarna - Näsets SK Kometerna | 1 - 0 |
13. | 17.00 | F06 - B | Lerums IS 1 - Kullavik IF rosa | 1 - 0 |
14. | 17.15 | F06 - B | Näsets SK Raketerna - Lödöse Nygård IK | 0 - 2 |
15. | 17.30 | F06 - A | Onsala BK Vit - Sävedalens IF | 1 - 0 |
16. | 17.45 | F06 - A | Kullavik IF vit - Näsets SK Blixtarna | 1 - 1 |
17. | 18.00 | F06 - B-1/2 | Näsets SK Blixtarna - Näsets SK Raketerna | 1 - 0 |
19. | 18.15 | F06 - 1/2 | Onsala BK Vit - Lödöse Nygård IK | 1 - 0 |
18.30 | P06 - B-1/2 | Särö IK - Bergums IF Vit | 1 - 0 | |
18.45 | P06 - 1/2 | Bergums IF Blå - Lerkils IF | 5 - 6 | |
21. | 19.00 | F06 - B-Final | Näsets SK Blixtarna - Kullavik IF vit | 1 - 0 |
23. | 19.15 | F06 - Final | Onsala BK Vit - Sävedalens IF | 0 - 3 |
19.30 | P06 - B-Final | Särö IK - Jonsereds IF | 4 - 5 | |
19.45 | P06 - Final | Lerkils IF - Bergums IF Mixed | 2 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
25. | 12.00 | F12 - A | Kullavik IF - Mossen BK Röd | - |
26. | 12.15 | F09 - A | Kullavik IF Gamma - Sävedalen if Blå | |
27. | 12.30 | F09 - A | Tölö if Grön - Kullavik Beta | |
28. | 12.45 | F12 - A | Kullavik IF - Mossen BK Röd | - |
30. | 13.00 | F09 - A | Sävedalen if Röd - Kullavik IF Gamma | |
31. | 13.15 | F09 - A | Tölö if Grön - Sävedalen if Blå | |
33. | 13.30 | F12 - Final | A1 - A2 | - |
13.45 | P09 - A | Bergums IF Lag Vit - Lerkils IF Röd | ||
34. | 14.00 | F09 - A | Kullavik IF Gamma - Onsala BK | |
36. | 14.15 | F09 - A | Sävedalen if Blå - Tölö if Orange | |
14.30 | P09 - A | Askim IK röd - Kullavik IF | ||
14.45 | P09 - A | Lerkils IF Röd - Västra Frölunda IF grön Grön | ||
38. | 15.00 | F09 - A | Kullavik IF Gamma - Sävedalen if Blå | |
15.30 | P09 - A | Askim IK röd - Lerkils IF Röd | ||
15.45 | P09 - A | Lerkils IF Blå - Kullavik IF | ||
41. | 16.00 | F09 - A | Onsala BK - Sävedalen if Röd | |
16.15 | P09 - A | Askim IK svart - Lerkils IF Blå | ||
43. | 16.30 | P05 - A | Jonsereds IF - Kullavik IF | 1 - 1 |
44. | 16.45 | P05 - A | IF Väster - Åsa IF Svart | 0 - 0 |
45. | 17.00 | P05 - A | Kullavik IF - Torslanda IK Futsal | 1 - 0 |
46. | 17.30 | P05 - A | Åsa IF Svart - Jonsereds IF | 1 - 0 |
47. | 18.00 | P05 - A | Torslanda IK Futsal - IF Väster | 0 - 0 |
48. | 18.15 | P05 - A | Kullavik IF - Åsa IF Svart | 1 - 1 |
49. | 18.30 | P05 - A | Torslanda IK Futsal - Jonsereds IF | 1 - 0 |
50. | 18.45 | P05 - A | IF Väster - Kullavik IF | 1 - 1 |
51. | 19.00 | P05 - A | Åsa IF Svart - Torslanda IK Futsal | 0 - 3 |
52. | 19.30 | P05 - A | Jonsereds IF - IF Väster | 0 - 3 |
53. | 20.00 | P05 - 3-4 | Kullavik IF - Åsa IF Svart | 0 - 1 |
54. | 20.15 | P05 - Final | Torslanda IK Futsal - IF Väster | 2 - 4* |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
55. | 11.30 | F08 - A | Zenith - Kullavik IF ´Lag 1 | |
56. | 11.45 | F08 - A | Kullavik IF Lag 2 - AzaleaBK Vit | |
57. | 12.00 | F08 - A | AzaleaBK Svart - Onsala BK Vit | |
58. | 12.15 | F08 - A | Onsala BK Blå - AzaleaBK Orange | |
59. | 12.30 | F08 - A | Onsala BK Blå - Kullavik IF Lag 2 | |
60. | 12.45 | F08 - A | Onsala BK Vit - AzaleaBK Vit | |
61. | 13.00 | F08 - A | Zenith - AzaleaBK Svart | |
62. | 13.15 | F08 - A | Kullavik IF ´Lag 1 - AzaleaBK Orange | |
63. | 13.30 | F08 - A | Zenith - AzaleaBK Orange | |
64. | 13.45 | F08 - A | Kullavik IF Lag 2 - AzaleaBK Svart | |
65. | 14.00 | F08 - A | Onsala BK Vit - Kullavik IF ´Lag 1 | |
66. | 14.15 | F08 - A | AzaleaBK Vit - Onsala BK Blå | |
67. | 14.30 | F08 - A | AzaleaBK Orange - Kullavik IF Lag 2 | |
68. | 14.45 | F08 - A | AzaleaBK Vit - Kullavik IF ´Lag 1 | |
69. | 15.00 | F08 - A | AzaleaBK Svart - Onsala BK Blå | |
70. | 15.15 | F08 - A | Onsala BK Vit - Zenith | |
71. | 15.30 | P04 - A | Hovås Billdal - Lekstorps IF Svart | 0 - 0 |
73. | 15.45 | P04 - B | Kullavik If 2 - Vapnö IF Vapnö Svart | 0 - 1 |
75. | 16.00 | P04 - C | Vapnö IF Röd - Groheds IF / Ljungskile SK 2 | 0 - 1 |
77. | 16.15 | P04 - A | Lekstorps IF Svart - Landvetter IS Grön | 1 - 1 |
79. | 16.30 | P04 - B | Kullavik If 2 - If Warta | 0 - 0 |
81. | 16.45 | P04 - C | Vapnö IF Röd - Kullavik If | 0 - 2 |
83. | 17.00 | P04 - A | Landvetter IS Grön - Groheds IF / Ljungskile SK 1 | 1 - 0 |
85. | 17.15 | P04 - B | Stafsinge IF - Kullavik If 2 | 4 - 1 |
87. | 17.30 | P04 - C | Masthuggets BK - Vapnö IF Röd | 1 - 1 |
89. | 17.45 | P04 - A | Landvetter IS Grön - Hovås Billdal | 0 - 1 |
91. | 18.00 | P04 - A | IF Warta 2 - Landvetter IS Grön | 1 - 0 |
93. | 18.15 | P04 - B-1/4 | Kullavik If 2 - Masthuggets BK | 0 - 3 |
95. | 18.30 | P04 - 1/4 | Kullavik If - Stafsinge IF | 3 - 0 |
97. | 18.45 | P04 - B-1/2 | Masthuggets BK - Landvetter IS Grön | 0 - 3 |
99. | 19.00 | P04 - 1/2 | Kullavik If - Hovås Billdal | 1 - 0 |
101. | 19.15 | P04 - B-Final | Landvetter IS Grön - Vapnö IF Vapnö Svart | 1 - 0 |
103. | 19.30 | P04 - Final | Kullavik If - If Warta | 3 - 5 |