Cupen spelas på vårt nya konstgräs på Vallhamra IP. Det finns omklädningsrum i anslutning till planen.
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P09 - A | Öjersjö IF Blå - Sävedalens IF Röd | ||
08.30 | P09 - A | Askim IK svart - Öjersjö IF Vit | ||
09.00 | P09 - A | If Mölndal Fotboll Vit - Sävedalens IF Röd | ||
09.30 | P09 - A | If Mölndal Fotboll Röd - Askim IK svart | ||
10.00 | P09 - A | Sävedalens IF Röd - Askim IK röd | ||
10.30 | P09 - A | Askim IK svart - Lunden ÖBK | ||
11.10 | P09 - A | Sävedalens IF Röd - Askim IK svart | ||
11.40 | P09 - A | Öjersjö IF Vit - Askim IK röd | ||
12.30 | P09 - B | Hovås Billdal IF 2 - Västra Frölunda | ||
13.00 | P09 - B | Qviding FIF Blå - Hovås Billdal IF 1 | ||
13.30 | P09 - B | Qviding FIF Röd - Västra Frölunda | ||
14.00 | P09 - B | Sävedalens IF Blå - Qviding FIF Blå | ||
14.30 | P09 - B | Västra Frölunda - Sävedalens IF Vit | ||
15.00 | P09 - B | Qviding FIF Blå - Assyriska BK | ||
15.40 | P09 - B | Västra Frölunda - Qviding FIF Blå | ||
16.10 | P09 - B | Hovås Billdal IF 1 - Sävedalens IF Vit |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | F09 - A | Sävedalens IF Röd - Utbynäs SK Gul | ||
08.30 | F09 - A | Älvsborg FF Lila - Säve SK Röd | ||
09.00 | F09 - A | Slottskogen/Godhem 97 (SG-97) - Utbynäs SK Gul | ||
09.30 | F09 - A | Utbynäs SK Blå - Älvsborg FF Lila | ||
10.00 | F09 - A | Utbynäs SK Gul - Älvsborg FF Blå | ||
10.30 | F09 - A | Älvsborg FF Lila - Älvsborg FF Svart | ||
11.10 | F09 - A | Utbynäs SK Gul - Älvsborg FF Lila | ||
11.40 | F09 - A | Säve SK Röd - Älvsborg FF Blå | ||
12.30 | F09 - B | Lindome GIF - Qviding Vinröd | ||
13.00 | F09 - B | Ytterby Is Röd - Ahlafors IF | ||
13.30 | F09 - B | Landvetter IF 2003 Röd - Qviding Vinröd | ||
14.00 | F09 - B | IFK Björkö - Ytterby Is Röd | ||
14.30 | F09 - B | Qviding Vinröd - Sävedalens IF Blå | ||
15.00 | F09 - B | Ytterby Is Röd - Qviding Vit | ||
15.40 | F09 - B | Qviding Vinröd - Ytterby Is Röd | ||
16.10 | F09 - B | Ahlafors IF - Sävedalens IF Blå |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P08 - A | Eriksbergs IF Blå - Mossens BK | ||
08.30 | P08 - A | Kungsbacka IF Vit - Eriksbergs IF Vit | ||
09.00 | P08 - A | Partille IF Vit - Mossens BK | ||
09.30 | P08 - A | Partille IF Röd - Kungsbacka IF Vit | ||
10.00 | P08 - A | Mossens BK - Kungsbacka IF Blå | ||
10.30 | P08 - A | Kungsbacka IF Vit - Sävedalens IF Röd | ||
11.10 | P08 - A | Mossens BK - Kungsbacka IF Vit | ||
11.40 | P08 - A | Eriksbergs IF Vit - Kungsbacka IF Blå | ||
12.30 | P08 - B | Hjuviks AIK - Sävedalens IF Blå | ||
13.00 | P08 - B | Öjersjö IF Vit - IK Zenith | ||
13.30 | P08 - B | Öjersjö IF Blå - Sävedalens IF Blå | ||
14.00 | P08 - B | Sparsörs AIK - Öjersjö IF Vit | ||
14.30 | P08 - B | Sävedalens IF Blå - Fristad GoIF | ||
15.00 | P08 - B | Öjersjö IF Vit - Älvängen IK | ||
15.40 | P08 - B | Sävedalens IF Blå - Öjersjö IF Vit | ||
16.10 | P08 - B | IK Zenith - Fristad GoIF |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | F08 - A | Qviding FIF - Sävedalens IF | ||
09.30 | F08 - A | IF Väster Orange - Näsets SK Gul | ||
10.00 | F08 - A | IF Böljan Falkenberg - Mölnlycke IF Svart | ||
10.30 | F08 - A | Qviding FIF - Näsets SK Gul | ||
11.00 | F08 - A | Mölnlycke IF Svart - IF Väster Orange | ||
11.30 | F08 - A | Sävedalens IF - IF Böljan Falkenberg | ||
12.00 | F08 - A | Qviding FIF - Mölnlycke IF Svart | ||
12.30 | F08 - A | Näsets SK Gul - Sävedalens IF | ||
13.00 | F08 - A | IF Väster Orange - IF Böljan Falkenberg | ||
13.35 | F08 - A | Mölnlycke IF Svart - Näsets SK Gul | ||
14.05 | F08 - A | IF Böljan Falkenberg - Qviding FIF | ||
14.35 | F08 - A | Sävedalens IF - IF Väster Orange |