5-manna plan 3
Res | ||||
---|---|---|---|---|
3. | 08.30 | F12 - A | Mölnlycke IF Vit - Bergums IF Grön | |
9. | 08.55 | F12 - C | Sävedalens IF - ÖIS 1 | |
15. | 09.20 | P12 - B | Öjersjö IF 2 - Lerum IS Lag Lila 3 | |
21. | 09.45 | F12 - B | Floda BoIf Vit - Mölnlycke IF Rosa | |
27. | 10.10 | P12 - A | IK Zenith Grön - Lerum IS Lag Lila 2 | |
33. | 10.35 | F12 - A | Öjersjö IF 1 - Mölnlycke IF Vit | |
39. | 11.00 | F12 - C | Floda BoIf Blå - Sävedalens IF | |
45. | 11.25 | P12 - B | Landvetter IS VIT - Öjersjö IF 2 | |
51. | 11.50 | F12 - B | Floda BoIf Vit - Bergums IF Blå | |
57. | 12.15 | P12 - A | IK Zenith Grön - Öjersjö IF 1 | |
63. | 12.40 | P12 - C | Landvetter IS BLÅ - Mölnlycke IF Lag Svart | |
69. | 13.05 | P12 - D | IK Zenith Röd - Landvetter IS GRÖN | |
75. | 13.30 | P12 - C | Backatorp IF Röd - Öjersjö IF 5 | |
81. | 13.55 | P12 - D | Landvetter IS GRÖN - Backatorp IF Svart | |
87. | 14.20 | P12 - C | Öjersjö IF 5 - Mölnlycke IF Lag Svart | |
93. | 14.45 | P12 - D | Mölnlycke IF Lag Vit - Utbynäs SK Lag Gul | |
99. | 15.10 | P12 - E | Landvetter IS GUL - Öjersjö IF 3 | |
104. | 15.35 | P12 - C | IK Zenith Blå - Landvetter IS BLÅ | |
110. | 16.00 | P12 - E | Utbynäs SK Lag Röd - Gunnilse IS Svart/Röd |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
115. | 08.30 | F13 - A | Mölnlycke IF Vit - Öjersjö IF Lag 1 | |
121. | 08.55 | F13 - C | Lekstorps IF Vit - BK Häcken Svart | |
127. | 09.20 | F13 - A | Öjersjö IF Lag 1 - Landvetter IF 2003 Röd | |
133. | 09.45 | F13 - C | Lekstorps IF Vit - Floda Boif Blå | |
139. | 10.10 | F13 - A | ÖIS 1 - Öjersjö IF Lag 1 | |
145. | 10.35 | F13 - C | Sävedalens IF Vit - Öjersjö IF Lag 2 | |
151. | 11.00 | P13 - A | Sävedalens IF Röd - Öjersjö IF Vit | |
157. | 11.25 | F13 - B | Sävedalens IF Blå - Mölnlycke IF Svart | |
163. | 11.50 | P13 - A | Öjersjö IF Vit - IK Kongahälla Lag 1 | |
167. | 12.15 | P13 - B | Floda BoIF Blå - Partille IF Röd | |
173. | 12.40 | P13 - C | Backatorp IF Svart - Sävedalens IF Vit | |
179. | 13.05 | P13 - B | Hjuviks AIK lag vit - Öjersjö IF Svart | |
185. | 13.30 | P13 - C | Floda BoIF Svart - Partille IF Blå | |
190. | 13.55 | P13 - D | Hjuviks AIK grön - Dalen Krokslätt FF | |
196. | 14.20 | P13 - B | Sävedalens IF Grön - Partille IF Röd | |
202. | 14.45 | P13 - D | Sävedalens IF Gul - GAIS Svart | |
208. | 15.10 | P13 - B | Landvetter IS Svart - Hjuviks AIK lag vit | |
213. | 15.35 | P13 - C | Floda BoIF Svart - GAIS Grön | |
219. | 16.00 | P13 - D | Landvetter IS Röd - Sävedalens IF Gul |