5-manna plan 4
Res | ||||
---|---|---|---|---|
4. | 08.30 | F12 - B | Öjersjö IF 2 - Floda BoIf Vit | |
10. | 08.55 | P12 - A | Guldheden IK Lag 1 - IK Zenith Grön | |
16. | 09.20 | F12 - A | ÖIS 2 - Älvsborg FF Blå | |
22. | 09.45 | F12 - C | Bergums IF Röd - Mölnlycke IF Svart | |
28. | 10.10 | P12 - B | Bergums If Vit - IK Zenith Vit | |
34. | 10.35 | F12 - B | Öjersjö IF 2 - Älvsborg FF Svart | |
40. | 11.00 | P12 - A | Guldheden IK Lag 1 - Landvetter IS Röd | |
46. | 11.25 | F12 - A | Bergums IF Grön - Älvsborg FF Blå | |
52. | 11.50 | F12 - C | ÖIS 1 - Mölnlycke IF Svart | |
58. | 12.15 | P12 - B | Lerum IS Lag Lila 3 - IK Zenith Vit | |
64. | 12.40 | P12 - C | Lerum IS Lag Lila 1 - Backatorp IF Röd | |
70. | 13.05 | P12 - E | Lerum Is lag vit 3 - Mölnlycke IF Lag Gul | |
76. | 13.30 | P12 - C | Stenkullen GoIK Blå - Lerum Is lag vit 1 | |
82. | 13.55 | P12 - D | Öjersjö IF 4 - IK Zenith Röd | |
88. | 14.20 | P12 - C | Lerum Is lag vit 1 - Backatorp IF Röd | |
94. | 14.45 | P12 - D | Backatorp IF Svart - IK Zenith Röd | |
100. | 15.10 | P12 - C | Bergums If Blå - Lerum IS Lag Lila 1 | |
105. | 15.35 | P12 - D | Lerum Is lag vit 2 - Backatorp IF Svart | |
111. | 16.00 | P12 - E | Öjersjö IF 3 - Stenkullen GoIK Röd |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
116. | 08.30 | F13 - B | Lerums IS Vit - Sävedalens IF Blå | |
122. | 08.55 | F13 - C | Landvetter IF 2003 Svart - Lekstorps IF Grön | |
128. | 09.20 | F13 - A | Sävedalens IF Röd - Mölnlycke IF Vit | |
134. | 09.45 | F13 - C | Lekstorps IF Grön - Öjersjö IF Lag 2 | |
140. | 10.10 | F13 - A | Lerums IS Lila - Sävedalens IF Röd | |
146. | 10.35 | F13 - C | Floda Boif Blå - Mölnlycke IF Gul | |
152. | 11.00 | F13 - A | Öjersjö IF Lag 1 - Lerums IS Lila | |
158. | 11.25 | F13 - C | Sävedalens IF Vit - Lekstorps IF Vit | |
164. | 11.50 | P13 - A | Partille IF Vit - Sävedalens IF Röd | |
168. | 12.15 | P13 - B | Landvetter IS Svart - Sävedalens IF Grön | |
174. | 12.40 | P13 - D | Sävedalens IF Gul - Dalen Krokslätt FF | |
180. | 13.05 | P13 - B | Sävedalens IF Blå - IK Kongahälla Lag 2 | |
186. | 13.30 | P13 - C | Sävedalens IF Svart - Öjersjö IF Blå | |
191. | 13.55 | P13 - D | GAIS Svart - Lerum IS Vit 2 | |
197. | 14.20 | P13 - C | Lerum IS Vit 1 - Hjuviks AIK blå | |
203. | 14.45 | P13 - D | Dalen Krokslätt FF - Öjersjö IF Röd | |
209. | 15.10 | P13 - B | Partille IF Röd - Sävedalens IF Blå | |
214. | 15.35 | P13 - C | Sävedalens IF Vit - Lerum IS Vit 1 | |
220. | 16.00 | P13 - D | Landvetter IS Vit - Ahlafors IF |