20 x 40 meter.
Res | ||||
---|---|---|---|---|
1. | 17.00 | Pojkar Blå - A | NSK Norrtull - Älvsjöaik P10 1 | |
2. | 17.45 | Pojkar Blå - A | Ängby IF Grön - täby fc p09 västra Lag 1, Vit | |
11. | 18.30 | Pojkar Blå - B | Värmdö IF - DIF DIF P09/10 Blå | |
112. | 19.15 | Pojkar Blå - B | Sigtuna IF P09/10 P09 - Älvsjöaik P10 2 | |
221. | 20.00 | Pojkar Ljusröd - A | Djurgårdens IBS VIT - IBF Offensiv Lidingö Blå | 0 - 4 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
3. | 09.00 | Pojkar Blå - A | Älvsjöaik P10 1 - IBF Offensiv P09 | |
4. | 09.45 | Pojkar Blå - A | täby fc p09 västra Lag 1, Vit - NSK Norrtull | |
113. | 10.30 | Pojkar Blå - B | Värmdö IF - Sigtuna IF P09/10 P09 | |
114. | 11.15 | Pojkar Blå - B | DIF DIF P09/10 Blå - Älvsjöaik P10 2 | |
411. | 12.00 | HJ - B | Bele Barkarby IBF Svart - Djurgårdens IF IBS | 8 - 3 |
422. | 12.45 | HJ - B | Farsta IBK - Hagunda IF | 4 - 2 |
48. | 14.15 | HJ - A | Huddinge HJ - Timrå IBC | 2 - 3 |
225. | 15.00 | Pojkar Ljusröd - A | Djurgårdens IBS VIT - Hässelby SK Innebandy Hawks P07 | 4 - 0 |
226. | 15.45 | Pojkar Ljusröd - A | IBF Offensiv Lidingö Blå - Råsunda | 3 - 3 |
215. | 16.30 | Pojkar Ljusröd - B | IK Sirius FBC - Djurgården ibs | 9 - 2 |
216. | 17.15 | Pojkar Ljusröd - B | Sundbybergs IK P05/06 - IBF Offensiv Lidingö | 2 - 3 |
44. | 18.45 | HJ - A | RA19 HJ17 Rosersberg Arlanda IBK - Huddinge HJ | 1 - 5 |
455. | 19.30 | HJ - B | Hagunda IF - Bele Barkarby IBF Svart | 5 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
233. | 09.00 | Pojkar Ljusröd - 1/4 | Hässelby SK Innebandy Hawks P07 - Sundbybergs IK P05/06 | 1 - 3 |
234. | 09.45 | Pojkar Ljusröd - 1/4 | IBF Offensiv Lidingö - IBF Offensiv Lidingö Blå | 6 - 0 |
3333. | 10.30 | Pojkar Mörkröd - 1/4 | Täby FC P05 Attunda - Vallentuna IBK | 3 - 1 |
4331. | 11.15 | HJ - 1/4 | IBF Offensiv Lidingö - Bele Barkarby IBF Svart | 1 - 4 |
235. | 12.00 | Pojkar Ljusröd - 1/2 | Djurgården ibs - Sundbybergs IK P05/06 | 0 - 2 |
236. | 12.45 | Pojkar Ljusröd - 1/2 | IK Sirius FBC - IBF Offensiv Lidingö | 6 - 0 |