Bakom Getingeskolan
Res |
---|
Res |
---|
Res | ||||
---|---|---|---|---|
70. | 08.00 | P10 ( födda -12 ) - A | Skrea IF Lag 1, gul - Trönninge IF Lag 2, Vit | |
71. | 08.15 | P10 ( födda -12 ) - A | IF Böljan Falkenberg Blå - Astrio Gult | |
72. | 08.30 | P10 ( födda -12 ) - B | Is Halmia - Astrio Svart | |
73. | 08.45 | P10 ( födda -12 ) - B | Alet Röd - IF Böljan Falkenberg Vit | |
74. | 09.00 | P10 ( födda -12 ) - C | Astrio Vit - Trönninge IF Lag 1, Vit | |
75. | 09.15 | P10 ( födda -12 ) - C | Alet Blå - IF Böljan Falkenberg Röd | |
76. | 09.30 | P10 ( födda -12 ) - A | Skrea IF Lag 1, gul - IF Böljan Falkenberg Blå | |
77. | 09.45 | P10 ( födda -12 ) - A | Trönninge IF Lag 2, Vit - Astrio Gult | |
78. | 10.00 | P10 ( födda -12 ) - B | Is Halmia - Alet Röd | |
79. | 10.15 | P10 ( födda -12 ) - B | Astrio Svart - IF Böljan Falkenberg Vit | |
80. | 10.30 | P10 ( födda -12 ) - C | Astrio Vit - Alet Blå | |
81. | 10.45 | P10 ( födda -12 ) - C | Trönninge IF Lag 1, Vit - IF Böljan Falkenberg Röd | |
82. | 11.00 | P10 ( födda -12 ) - A | Astrio Gult - Skrea IF Lag 1, gul | |
83. | 11.15 | P10 ( födda -12 ) - A | Trönninge IF Lag 2, Vit - IF Böljan Falkenberg Blå | |
84. | 11.30 | P10 ( födda -12 ) - B | IF Böljan Falkenberg Vit - Is Halmia | |
85. | 11.45 | P10 ( födda -12 ) - B | Astrio Svart - Alet Röd | |
86. | 12.00 | P10 ( födda -12 ) - C | IF Böljan Falkenberg Röd - Astrio Vit | |
87. | 12.15 | P10 ( födda -12 ) - C | Trönninge IF Lag 1, Vit - Alet Blå | |
88. | 12.30 | P10 ( födda -12 ) - D | Lerkils IF Blå - Oskarströms IS Vit | |
89. | 12.45 | P10 ( födda -12 ) - D | Vinbergs IF Lag 1 - Getinge if Vit | |
90. | 13.00 | P10 ( födda -12 ) - E | Vinbergs IF Lag 2 - Getinge if Grön | |
91. | 13.15 | P10 ( födda -12 ) - E | Astrio Astrio Röd - Lerkils IF Röd | |
92. | 13.30 | P10 ( födda -12 ) - D | Lerkils IF Blå - Vinbergs IF Lag 1 | |
93. | 13.45 | P10 ( födda -12 ) - D | Oskarströms IS Vit - Getinge if Vit | |
94. | 14.00 | P10 ( födda -12 ) - E | Vinbergs IF Lag 2 - Astrio Astrio Röd | |
95. | 14.15 | P10 ( födda -12 ) - E | Getinge if Grön - Lerkils IF Röd | |
96. | 14.30 | P10 ( födda -12 ) - D | Getinge if Vit - Lerkils IF Blå | |
97. | 14.45 | P10 ( födda -12 ) - D | Oskarströms IS Vit - Vinbergs IF Lag 1 | |
98. | 15.00 | P10 ( födda -12 ) - E | Lerkils IF Röd - Vinbergs IF Lag 2 | |
99. | 15.15 | P10 ( födda -12 ) - E | Getinge if Grön - Astrio Astrio Röd | |
100. | 15.30 | P10 ( födda -12 ) - F | Getinge IF - Falkenbergs FF Vit | |
101. | 15.45 | P10 ( födda -12 ) - F | IF Leikin Svart - HGH FC Röd | |
102. | 16.00 | P10 ( födda -12 ) - G | HBK Blå - IF Leikin Vit | |
103. | 16.15 | P10 ( födda -12 ) - G | Falkenbergs FF Gul - Snöstorp Nyhem FF Lag 2 | |
104. | 16.30 | P10 ( födda -12 ) - H | IF Leikin Orange - HBK Svart | |
105. | 16.45 | P10 ( födda -12 ) - H | Snöstorp Nyhem FF Lag 3 - HGH FC Blå | |
106. | 17.00 | P10 ( födda -12 ) - F | Getinge IF - IF Leikin Svart | |
107. | 17.15 | P10 ( födda -12 ) - F | Falkenbergs FF Vit - HGH FC Röd | |
108. | 17.30 | P10 ( födda -12 ) - G | HBK Blå - Falkenbergs FF Gul | |
109. | 17.45 | P10 ( födda -12 ) - G | IF Leikin Vit - Snöstorp Nyhem FF Lag 2 | |
110. | 18.00 | P10 ( födda -12 ) - H | IF Leikin Orange - Snöstorp Nyhem FF Lag 3 | |
111. | 18.15 | P10 ( födda -12 ) - H | HBK Svart - HGH FC Blå | |
112. | 18.30 | P10 ( födda -12 ) - F | HGH FC Röd - Getinge IF | |
113. | 18.45 | P10 ( födda -12 ) - F | Falkenbergs FF Vit - IF Leikin Svart | |
114. | 19.00 | P10 ( födda -12 ) - G | Snöstorp Nyhem FF Lag 2 - HBK Blå | |
115. | 19.15 | P10 ( födda -12 ) - G | IF Leikin Vit - Falkenbergs FF Gul | |
116. | 19.30 | P10 ( födda -12 ) - H | HGH FC Blå - IF Leikin Orange | |
117. | 19.45 | P10 ( födda -12 ) - H | HBK Svart - Snöstorp Nyhem FF Lag 3 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
268. | 08.30 | P11 ( födda -11 ) - A | HGH FC Röd - IF Böljan Falkenberg Blå | |
269. | 08.45 | P11 ( födda -11 ) - A | Varbergs GIF Lag 1 - Kvibille BK | |
270. | 09.00 | P11 ( födda -11 ) - B | IF Böljan Falkenberg Vit - Is Halmia | |
271. | 09.15 | P11 ( födda -11 ) - B | Getinge if Grön - Varbergs GIF Lag 2 | |
272. | 09.30 | P11 ( födda -11 ) - A | HGH FC Röd - Varbergs GIF Lag 1 | |
273. | 09.45 | P11 ( födda -11 ) - A | IF Böljan Falkenberg Blå - Kvibille BK | |
274. | 10.00 | P11 ( födda -11 ) - B | IF Böljan Falkenberg Vit - Getinge if Grön | |
275. | 10.15 | P11 ( födda -11 ) - B | Is Halmia - Varbergs GIF Lag 2 | |
276. | 10.30 | P11 ( födda -11 ) - A | Kvibille BK - HGH FC Röd | |
277. | 10.45 | P11 ( födda -11 ) - A | IF Böljan Falkenberg Blå - Varbergs GIF Lag 1 | |
278. | 11.00 | P11 ( födda -11 ) - B | Varbergs GIF Lag 2 - IF Böljan Falkenberg Vit | |
279. | 11.15 | P11 ( födda -11 ) - B | Is Halmia - Getinge if Grön | |
280. | 11.30 | P11 ( födda -11 ) - C | Vinberg IF Grön - Skrea IF | |
281. | 11.45 | P11 ( födda -11 ) - C | Lerkils IF Röd - IF Böljan Falkenberg Röd | |
282. | 12.00 | P11 ( födda -11 ) - D | Lerkils IF Blå - Oskarströms is Vit | |
283. | 12.15 | P11 ( födda -11 ) - D | Vinberg IF Vit - VBK/Ginsten | |
284. | 12.30 | P11 ( födda -11 ) - C | Vinberg IF Grön - Lerkils IF Röd | |
285. | 12.45 | P11 ( födda -11 ) - C | Skrea IF - IF Böljan Falkenberg Röd | |
286. | 13.00 | P11 ( födda -11 ) - D | Lerkils IF Blå - Vinberg IF Vit | |
287. | 13.15 | P11 ( födda -11 ) - D | Oskarströms is Vit - VBK/Ginsten | |
288. | 13.30 | P11 ( födda -11 ) - C | IF Böljan Falkenberg Röd - Vinberg IF Grön | |
289. | 13.45 | P11 ( födda -11 ) - C | Skrea IF - Lerkils IF Röd | |
290. | 14.00 | P11 ( födda -11 ) - D | VBK/Ginsten - Lerkils IF Blå | |
291. | 14.15 | P11 ( födda -11 ) - D | Oskarströms is Vit - Vinberg IF Vit | |
292. | 14.30 | F12 ( födda -10 ) - A | HBK Blå - IF Böljan Lag 1 | |
293. | 14.45 | F12 ( födda -10 ) - A | Varbergs Bois FC - Snöstorp Nyhem FF Röd | |
294. | 15.00 | F12 ( födda -10 ) - B | IF Böljan Lag 2 - HBK Lag 2 | |
295. | 15.15 | F12 ( födda -10 ) - B | Snöstorp Nyhem FF röd - Sennans/OIS Lag 1 | |
296. | 15.30 | F12 ( födda -10 ) - C | Vinberg Grön/Vit - Apel 99 Röd | |
297. | 15.45 | F12 ( födda -10 ) - C | Getinge if Grön - Sennans/OIS Lag 2 | |
298. | 16.00 | F12 ( födda -10 ) - A | HBK Blå - Varbergs Bois FC | |
299. | 16.15 | F12 ( födda -10 ) - A | IF Böljan Lag 1 - Snöstorp Nyhem FF Röd | |
300. | 16.30 | F12 ( födda -10 ) - B | IF Böljan Lag 2 - Snöstorp Nyhem FF röd | |
301. | 16.45 | F12 ( födda -10 ) - B | HBK Lag 2 - Sennans/OIS Lag 1 | |
302. | 17.00 | F12 ( födda -10 ) - C | Vinberg Grön/Vit - Getinge if Grön | |
303. | 17.15 | F12 ( födda -10 ) - C | Apel 99 Röd - Sennans/OIS Lag 2 | |
304. | 17.30 | F12 ( födda -10 ) - A | Snöstorp Nyhem FF Röd - HBK Blå | |
305. | 17.45 | F12 ( födda -10 ) - A | IF Böljan Lag 1 - Varbergs Bois FC | |
306. | 18.00 | F12 ( födda -10 ) - B | Sennans/OIS Lag 1 - IF Böljan Lag 2 | |
307. | 18.15 | F12 ( födda -10 ) - B | HBK Lag 2 - Snöstorp Nyhem FF röd | |
308. | 18.30 | F12 ( födda -10 ) - C | Sennans/OIS Lag 2 - Vinberg Grön/Vit | |
309. | 18.45 | F12 ( födda -10 ) - C | Apel 99 Röd - Getinge if Grön |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
148. | 08.30 | F9 ( födda -13) - A | Snöstorp Nyhem FF Grön - BK Astrio | |
149. | 08.45 | F9 ( födda -13) - A | IF Böljan Falkenberg Blå - IS Halmia | |
150. | 09.00 | F9 ( födda -13) - B | HGH FC - LGM | |
151. | 09.15 | F9 ( födda -13) - B | IF Böljan Falkenberg Vit - Oskarström is OIS vit | |
152. | 09.30 | F9 ( födda -13) - C | Skrea IF - Getinge if Grön | |
153. | 09.45 | F9 ( födda -13) - C | IF Centern - Snöstorp Nyhem FF Röd | |
154. | 10.00 | F9 ( födda -13) - A | Snöstorp Nyhem FF Grön - IF Böljan Falkenberg Blå | |
155. | 10.15 | F9 ( födda -13) - A | BK Astrio - IS Halmia | |
156. | 10.30 | F9 ( födda -13) - B | HGH FC - IF Böljan Falkenberg Vit | |
157. | 10.45 | F9 ( födda -13) - B | LGM - Oskarström is OIS vit | |
158. | 11.00 | F9 ( födda -13) - C | Skrea IF - IF Centern | |
159. | 11.15 | F9 ( födda -13) - C | Getinge if Grön - Snöstorp Nyhem FF Röd | |
160. | 11.30 | F9 ( födda -13) - A | IS Halmia - Snöstorp Nyhem FF Grön | |
161. | 11.45 | F9 ( födda -13) - A | BK Astrio - IF Böljan Falkenberg Blå | |
162. | 12.00 | F9 ( födda -13) - B | Oskarström is OIS vit - HGH FC | |
163. | 12.15 | F9 ( födda -13) - B | LGM - IF Böljan Falkenberg Vit | |
164. | 12.30 | F9 ( födda -13) - C | Snöstorp Nyhem FF Röd - Skrea IF | |
165. | 12.45 | F9 ( födda -13) - C | Getinge if Grön - IF Centern | |
310. | 13.00 | F11( födda -11 ) - A | Is Halmia - Kvibille BK Lag 1 | |
311. | 13.15 | F11( födda -11 ) - A | HGH FC Röd - Skrea IF Lag 1 gul | |
312. | 13.30 | F11( födda -11 ) - B | HGH FC Blå - Is Halmia Lag 2 | |
313. | 13.45 | F11( födda -11 ) - B | Getinge if Grön - Vinbergs IF | |
314. | 14.00 | F11( födda -11 ) - C | Laholms fk - Backatorp IF Lag Vit | |
315. | 14.15 | F11( födda -11 ) - C | Sennans IF - Varbergs Bois FC | |
316. | 14.30 | F11( födda -11 ) - A | Is Halmia - HGH FC Röd | |
317. | 14.45 | F11( födda -11 ) - A | Kvibille BK Lag 1 - Skrea IF Lag 1 gul | |
318. | 15.00 | F11( födda -11 ) - B | HGH FC Blå - Getinge if Grön | |
319. | 15.15 | F11( födda -11 ) - B | Is Halmia Lag 2 - Vinbergs IF | |
320. | 15.30 | F11( födda -11 ) - C | Laholms fk - Sennans IF | |
321. | 15.45 | F11( födda -11 ) - C | Backatorp IF Lag Vit - Varbergs Bois FC | |
322. | 16.00 | F11( födda -11 ) - A | Skrea IF Lag 1 gul - Is Halmia | |
323. | 16.15 | F11( födda -11 ) - A | Kvibille BK Lag 1 - HGH FC Röd | |
324. | 16.30 | F11( födda -11 ) - B | Vinbergs IF - HGH FC Blå | |
325. | 16.45 | F11( födda -11 ) - B | Is Halmia Lag 2 - Getinge if Grön | |
326. | 17.00 | F11( födda -11 ) - C | Varbergs Bois FC - Laholms fk | |
327. | 17.15 | F11( födda -11 ) - C | Backatorp IF Lag Vit - Sennans IF |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
328. | 08.00 | F10 ( födda -12 ) - A | Getinge IF - HASKO Lag 1 röd | |
329. | 08.15 | F10 ( födda -12 ) - A | HGH FC Blå - BK Astrio 3 | |
330. | 08.30 | F10 ( födda -12 ) - B | HGH FC Röd - Stafsinge IF | |
331. | 08.45 | F10 ( födda -12 ) - B | Oskarströms IS Lag 2 - BK Astrio 1 | |
332. | 09.00 | F10 ( födda -12 ) - C | Sennans IF - Laholms FK | |
333. | 09.15 | F10 ( födda -12 ) - C | BK Astrio 2 - HGH FC Vit | |
334. | 09.30 | F10 ( födda -12 ) - A | Getinge IF - HGH FC Blå | |
335. | 09.45 | F10 ( födda -12 ) - A | HASKO Lag 1 röd - BK Astrio 3 | |
336. | 10.00 | F10 ( födda -12 ) - B | HGH FC Röd - Oskarströms IS Lag 2 | |
337. | 10.15 | F10 ( födda -12 ) - B | Stafsinge IF - BK Astrio 1 | |
338. | 10.30 | F10 ( födda -12 ) - C | Sennans IF - BK Astrio 2 | |
339. | 10.45 | F10 ( födda -12 ) - C | Laholms FK - HGH FC Vit | |
340. | 11.00 | F10 ( födda -12 ) - A | BK Astrio 3 - Getinge IF | |
341. | 11.15 | F10 ( födda -12 ) - A | HASKO Lag 1 röd - HGH FC Blå | |
342. | 11.30 | F10 ( födda -12 ) - B | BK Astrio 1 - HGH FC Röd | |
343. | 11.45 | F10 ( födda -12 ) - B | Stafsinge IF - Oskarströms IS Lag 2 | |
344. | 12.00 | F10 ( födda -12 ) - C | HGH FC Vit - Sennans IF | |
345. | 12.15 | F10 ( födda -12 ) - C | Laholms FK - BK Astrio 2 | |
346. | 12.30 | P12 ( födda -10 ) - A | Getinge if Grön - Halmia Vit | |
347. | 12.45 | P12 ( födda -10 ) - A | IF Böljan Falkenberg Röd - Stafsinge IF Röd | |
348. | 13.00 | P12 ( födda -10 ) - B | IF Böljan Falkenberg Blå - Stafsinge IF Svart | |
349. | 13.15 | P12 ( födda -10 ) - B | Kvibille BK - Getinge IF Vit | |
350. | 13.30 | P12 ( födda -10 ) - A | Getinge if Grön - IF Böljan Falkenberg Röd | |
351. | 13.45 | P12 ( födda -10 ) - A | Halmia Vit - Stafsinge IF Röd | |
352. | 14.00 | P12 ( födda -10 ) - B | IF Böljan Falkenberg Blå - Kvibille BK | |
353. | 14.15 | P12 ( födda -10 ) - B | Stafsinge IF Svart - Getinge IF Vit | |
354. | 14.30 | P12 ( födda -10 ) - A | Stafsinge IF Röd - Getinge if Grön | |
355. | 14.45 | P12 ( födda -10 ) - A | Halmia Vit - IF Böljan Falkenberg Röd | |
356. | 15.00 | P12 ( födda -10 ) - B | Getinge IF Vit - IF Böljan Falkenberg Blå | |
357. | 15.15 | P12 ( födda -10 ) - B | Stafsinge IF Svart - Kvibille BK | |
358. | 15.30 | P12 ( födda -10 ) - C | HGH FC Blå - Is Halmia | |
359. | 15.45 | P12 ( födda -10 ) - C | Oskarströms IS Vit - IF Böljan Falkenberg Vit | |
360. | 16.00 | P12 ( födda -10 ) - D | Oskarströms IS Röd - Vapnö IF | |
361. | 16.15 | P12 ( födda -10 ) - D | HGH FC Röd - Valinge If | |
362. | 16.30 | P12 ( födda -10 ) - C | HGH FC Blå - Oskarströms IS Vit | |
363. | 16.45 | P12 ( födda -10 ) - C | Is Halmia - IF Böljan Falkenberg Vit | |
364. | 17.00 | P12 ( födda -10 ) - D | Oskarströms IS Röd - HGH FC Röd | |
365. | 17.15 | P12 ( födda -10 ) - D | Vapnö IF - Valinge If | |
366. | 17.30 | P12 ( födda -10 ) - C | IF Böljan Falkenberg Vit - HGH FC Blå | |
367. | 17.45 | P12 ( födda -10 ) - C | Is Halmia - Oskarströms IS Vit | |
368. | 18.00 | P12 ( födda -10 ) - D | Valinge If - Oskarströms IS Röd | |
369. | 18.15 | P12 ( födda -10 ) - D | Vapnö IF - HGH FC Röd |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
226. | 08.30 | F8 ( födda -14 ) - A | HGH FC - DFK HaSko Röd | |
227. | 08.45 | F8 ( födda -14 ) - A | IF Böljan Falkenberg Blå - Snöstorp Nyhem FF Röd | |
228. | 09.00 | F8 ( födda -14 ) - A | HGH FC - IF Böljan Falkenberg Blå | |
229. | 09.15 | F8 ( födda -14 ) - A | DFK HaSko Röd - Snöstorp Nyhem FF Röd | |
230. | 09.30 | F8 ( födda -14 ) - A | Snöstorp Nyhem FF Röd - HGH FC | |
231. | 09.45 | F8 ( födda -14 ) - A | DFK HaSko Röd - IF Böljan Falkenberg Blå | |
232. | 10.00 | P7 ( födda -15 ) - A | Getinge if Lag 2 - HGH FC Röd | |
233. | 10.15 | P7 ( födda -15 ) - A | HGH FC Blå - Getinge if Grön | |
234. | 10.30 | P7 ( födda -15 ) - A | Getinge if Lag 2 - HGH FC Blå | |
235. | 10.45 | P7 ( födda -15 ) - A | HGH FC Röd - Getinge if Grön | |
236. | 11.00 | P7 ( födda -15 ) - A | Getinge if Grön - Getinge if Lag 2 | |
237. | 11.15 | P7 ( födda -15 ) - A | HGH FC Röd - HGH FC Blå | |
238. | 11.30 | P8 ( födda -14 ) - A | Vinbergs IF Grön - Astrio Svart | |
239. | 11.45 | P8 ( födda -14 ) - A | HGH FC Röd - Slöinge Goif Lag 2 Blå | |
240. | 12.00 | P8 ( födda -14 ) - B | HGH FC Blå - IF Leikin Orange | |
241. | 12.15 | P8 ( födda -14 ) - B | Astrio Röd - Getinge IF Vit | |
242. | 12.30 | P8 ( födda -14 ) - C | Leikin IF - Astrio Vit | |
243. | 12.45 | P8 ( födda -14 ) - C | Slöinge Goif Lag 1 Vit - HGH 3 svart | |
244. | 13.00 | P8 ( födda -14 ) - A | Vinbergs IF Grön - HGH FC Röd | |
245. | 13.15 | P8 ( födda -14 ) - A | Astrio Svart - Slöinge Goif Lag 2 Blå | |
246. | 13.30 | P8 ( födda -14 ) - B | HGH FC Blå - Astrio Röd | |
247. | 13.45 | P8 ( födda -14 ) - B | IF Leikin Orange - Getinge IF Vit | |
248. | 14.00 | P8 ( födda -14 ) - C | Leikin IF - Slöinge Goif Lag 1 Vit | |
249. | 14.15 | P8 ( födda -14 ) - C | Astrio Vit - HGH 3 svart | |
250. | 14.30 | P8 ( födda -14 ) - A | Slöinge Goif Lag 2 Blå - Vinbergs IF Grön | |
251. | 14.45 | P8 ( födda -14 ) - A | Astrio Svart - HGH FC Röd | |
252. | 15.00 | P8 ( födda -14 ) - B | Getinge IF Vit - HGH FC Blå | |
253. | 15.15 | P8 ( födda -14 ) - B | IF Leikin Orange - Astrio Röd | |
254. | 15.30 | P8 ( födda -14 ) - C | HGH 3 svart - Leikin IF | |
255. | 15.45 | P8 ( födda -14 ) - C | Astrio Vit - Slöinge Goif Lag 1 Vit | |
256. | 16.00 | P8 ( födda -14 ) - D | Astrio Blå - Simlångsdalens IF Lag 1, Blå | |
257. | 16.15 | P8 ( födda -14 ) - D | Skottorps IF Lag 2 - IF Böljan Falkenberg Blå | |
258. | 16.30 | P8 ( födda -14 ) - E | Vinbergs IF Vit - Skottorps IF Lag 1 | |
259. | 16.45 | P8 ( födda -14 ) - E | Getinge if Grön - Astrio Gul | |
260. | 17.00 | P8 ( födda -14 ) - D | Astrio Blå - Skottorps IF Lag 2 | |
261. | 17.15 | P8 ( födda -14 ) - D | Simlångsdalens IF Lag 1, Blå - IF Böljan Falkenberg Blå | |
262. | 17.30 | P8 ( födda -14 ) - E | Vinbergs IF Vit - Getinge if Grön | |
263. | 17.45 | P8 ( födda -14 ) - E | Skottorps IF Lag 1 - Astrio Gul | |
264. | 18.00 | P8 ( födda -14 ) - D | IF Böljan Falkenberg Blå - Astrio Blå | |
265. | 18.15 | P8 ( födda -14 ) - D | Simlångsdalens IF Lag 1, Blå - Skottorps IF Lag 2 | |
266. | 18.30 | P8 ( födda -14 ) - E | Astrio Gul - Vinbergs IF Vit | |
267. | 18.45 | P8 ( födda -14 ) - E | Skottorps IF Lag 1 - Getinge if Grön |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
370. | 08.30 | P9 ( födda -13 ) - A | Sennans IF - Snöstorp Nyhem FF Grön | |
371. | 08.45 | P9 ( födda -13 ) - A | Getinge IF - Falkenbergs FF Gul | |
372. | 09.00 | P9 ( födda -13 ) - B | Sennans IF - Skrea IF Lag 1, gul | |
373. | 09.15 | P9 ( födda -13 ) - B | Snöstorp Nyhem FF Vit - Falkenbergs FF Svart | |
374. | 09.30 | P9 ( födda -13 ) - A | Sennans IF - Getinge IF | |
375. | 09.45 | P9 ( födda -13 ) - A | Snöstorp Nyhem FF Grön - Falkenbergs FF Gul | |
376. | 10.00 | P9 ( födda -13 ) - B | Sennans IF - Snöstorp Nyhem FF Vit | |
377. | 10.15 | P9 ( födda -13 ) - B | Skrea IF Lag 1, gul - Falkenbergs FF Svart | |
378. | 10.30 | P9 ( födda -13 ) - A | Falkenbergs FF Gul - Sennans IF | |
379. | 10.45 | P9 ( födda -13 ) - A | Snöstorp Nyhem FF Grön - Getinge IF | |
380. | 11.00 | P9 ( födda -13 ) - B | Falkenbergs FF Svart - Sennans IF | |
381. | 11.15 | P9 ( födda -13 ) - B | Skrea IF Lag 1, gul - Snöstorp Nyhem FF Vit | |
382. | 11.30 | P9 ( födda -13 ) - C | Falkenbergs FF Vit - Skrea IF Lag 2, gul | |
383. | 11.45 | P9 ( födda -13 ) - C | Vinbergs IF Grön - IF Centern Röd | |
384. | 12.00 | P9 ( födda -13 ) - D | IF Böljan Falkenberg Blå - Snöstorp Nyhem FF Röd | |
385. | 12.15 | P9 ( födda -13 ) - D | Vinbergs IF Vit - IF Centern Blå | |
386. | 12.30 | P9 ( födda -13 ) - C | Falkenbergs FF Vit - Vinbergs IF Grön | |
387. | 12.45 | P9 ( födda -13 ) - C | Skrea IF Lag 2, gul - IF Centern Röd | |
388. | 13.00 | P9 ( födda -13 ) - D | IF Böljan Falkenberg Blå - Vinbergs IF Vit | |
389. | 13.15 | P9 ( födda -13 ) - D | Snöstorp Nyhem FF Röd - IF Centern Blå | |
390. | 13.30 | P9 ( födda -13 ) - C | IF Centern Röd - Falkenbergs FF Vit | |
391. | 13.45 | P9 ( födda -13 ) - C | Skrea IF Lag 2, gul - Vinbergs IF Grön | |
392. | 14.00 | P9 ( födda -13 ) - D | IF Centern Blå - IF Böljan Falkenberg Blå | |
393. | 14.15 | P9 ( födda -13 ) - D | Snöstorp Nyhem FF Röd - Vinbergs IF Vit | |
394. | 14.30 | P9 ( födda -13 ) - E | Oskarströms IS Vit - Simlångsdalens IF Lag 1, Blå | |
395. | 14.45 | P9 ( födda -13 ) - E | Getinge if Grön - Getinge if Vit | |
396. | 15.00 | P9 ( födda -13 ) - E | Simlångsdalens IF Lag 1, Blå - IF Centern Vit | |
397. | 15.15 | P9 ( födda -13 ) - E | Getinge if Vit - Oskarströms IS Vit | |
398. | 15.30 | P9 ( födda -13 ) - E | IF Centern Vit - Getinge if Grön | |
399. | 15.45 | P9 ( födda -13 ) - E | Simlångsdalens IF Lag 1, Blå - Getinge if Vit | |
400. | 16.00 | P9 ( födda -13 ) - E | IF Centern Vit - Oskarströms IS Vit | |
401. | 16.15 | P9 ( födda -13 ) - E | Getinge if Grön - Simlångsdalens IF Lag 1, Blå | |
402. | 16.30 | P9 ( födda -13 ) - E | Getinge if Vit - IF Centern Vit | |
403. | 16.45 | P9 ( födda -13 ) - E | Oskarströms IS Vit - Getinge if Grön |