Res | ||||
---|---|---|---|---|
10.00 | P8 - A | Vapnö IF Svart - VGLT | - | |
10.15 | P8 - A | Viken IK Blå - Alets IK Lag 2 | - | |
10.30 | P8 - B | Viken IK Vit - BK Astrio Gul | - | |
10.45 | P8 - B | Förslövs IF Lag 1 - Varbergs GIF FK Blå | - | |
11.00 | P8 - A | Vapnö IF Svart - Viken IK Blå | - | |
11.15 | P8 - A | VGLT - Alets IK Lag 2 | - | |
11.30 | P8 - B | Viken IK Vit - Förslövs IF Lag 1 | - | |
11.45 | P8 - B | BK Astrio Gul - Varbergs GIF FK Blå | - | |
12.00 | P8 - A | Alets IK Lag 2 - Vapnö IF Svart | - | |
12.15 | P8 - A | VGLT - Viken IK Blå | - | |
12.30 | P8 - B | Varbergs GIF FK Blå - Viken IK Vit | - | |
12.45 | P8 - B | BK Astrio Gul - Förslövs IF Lag 1 | - | |
13.00 | P8 - G | BK Astrio Vit - IFK Värnamo 1 | - | |
13.15 | P8 - G | Halmstad BK 2 - Markaryds IF Lag 1 | - | |
13.30 | P8 - H | Viken IK Svart - Halmstad BK 3 | - | |
13.45 | P8 - H | Markaryds IF Lag 2 - IFK Värnamo 2 | - | |
14.00 | P8 - G | BK Astrio Vit - Halmstad BK 2 | - | |
14.15 | P8 - G | IFK Värnamo 1 - Markaryds IF Lag 1 | - | |
14.30 | P8 - H | Viken IK Svart - Markaryds IF Lag 2 | - | |
14.45 | P8 - H | Halmstad BK 3 - IFK Värnamo 2 | - | |
15.00 | P8 - G | Markaryds IF Lag 1 - BK Astrio Vit | - | |
15.15 | P8 - G | IFK Värnamo 1 - Halmstad BK 2 | - | |
15.30 | P8 - H | IFK Värnamo 2 - Viken IK Svart | - | |
15.45 | P8 - H | Halmstad BK 3 - Markaryds IF Lag 2 | - | |
16.00 | P10 - D | Varberg Bois Lag 1/ svart - Alets IK Röd | - | |
16.15 | P10 - D | Halmstad BK Svart - Rinia IF | - | |
16.45 | P10 - D | Varberg Bois Lag 1/ svart - Halmstad BK Svart | - | |
17.00 | P10 - D | Alets IK Röd - Rinia IF | - | |
17.30 | P10 - D | Rinia IF - Varberg Bois Lag 1/ svart | - | |
17.45 | P10 - D | Alets IK Röd - Halmstad BK Svart | - | |
18.30 | P14 - 1/2 | Alets IK Röd - IFK Örby | 0 - 5 | |
19.00 | P14 - Final | IFK Örby - Markaryds IF Blå | 1 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P7 - A | IF Centern Vit - Halmstad BK 2 | - | |
08.15 | P7 - A | Alet IK Lag 2 - Skottorps IF grön | - | |
08.30 | P7 - B | Astrio Lag 1 - Halmstad BK 3 | - | |
08.45 | P7 - B | IF Leikin Vit - Vikens IK vit | - | |
09.00 | P7 - A | IF Centern Vit - Alet IK Lag 2 | - | |
09.15 | P7 - A | Halmstad BK 2 - Skottorps IF grön | - | |
09.30 | P7 - B | Astrio Lag 1 - IF Leikin Vit | - | |
09.45 | P7 - B | Halmstad BK 3 - Vikens IK vit | - | |
10.00 | P7 - A | Skottorps IF grön - IF Centern Vit | - | |
10.15 | P7 - A | Halmstad BK 2 - Alet IK Lag 2 | - | |
10.30 | P7 - B | Vikens IK vit - Astrio Lag 1 | - | |
10.45 | P7 - B | Halmstad BK 3 - IF Leikin Vit | - | |
11.00 | P9 - B | Eskilsminne IF Vit - Getinge IF Grön | - | |
11.15 | P9 - B | Höganäs BK Röd - Rinia IF Röd | - | |
11.30 | P9 - C | Eskilsminne IF Gul - Höganäs BK Blå | - | |
11.45 | P9 - C | Halmstad BK Blå - IF Centern Vit | - | |
12.00 | P9 - B | Eskilsminne IF Vit - Höganäs BK Röd | - | |
12.15 | P9 - B | Getinge IF Grön - Rinia IF Röd | - | |
12.30 | P9 - C | Eskilsminne IF Gul - Halmstad BK Blå | - | |
12.45 | P9 - C | Höganäs BK Blå - IF Centern Vit | - | |
13.00 | P9 - B | Rinia IF Röd - Eskilsminne IF Vit | - | |
13.15 | P9 - B | Getinge IF Grön - Höganäs BK Röd | - | |
13.30 | P9 - C | IF Centern Vit - Eskilsminne IF Gul | - | |
13.45 | P9 - C | Höganäs BK Blå - Halmstad BK Blå | - | |
14.00 | P11 - B | Åsa IF - Fortuna FF Lag 2 Svart | - | |
14.15 | P11 - B | Halmstad BK svart - Vejby IF Blå | - | |
14.30 | P11 - C | Alets IK Lag 3 - Fortuna FF Lag 3 Vit | - | |
14.45 | P11 - C | IF Centern Blå - Tölö IF Orange | - | |
15.00 | P11 - B | Fortuna FF Lag 2 Svart - Alets IK Lag 2 | - | |
15.15 | P11 - B | Vejby IF Blå - Åsa IF | - | |
15.30 | P11 - C | Alets IK Lag 3 - IF Centern Blå | - | |
15.45 | P11 - C | Fortuna FF Lag 3 Vit - Tölö IF Orange | - | |
16.00 | P11 - B | Alets IK Lag 2 - Halmstad BK svart | - | |
16.15 | P11 - B | Fortuna FF Lag 2 Svart - Vejby IF Blå | - | |
16.30 | P11 - C | Tölö IF Orange - Alets IK Lag 3 | - | |
16.45 | P11 - C | Fortuna FF Lag 3 Vit - IF Centern Blå | - | |
17.15 | P13 - A | Markaryds IF - IK Wormo Vit | 1 - 1 | |
17.30 | P13 - B | Grevie Gik Lag 1 - IK Wormo Blå | 1 - 2 | |
17.45 | P13 - A | Markaryds IF - Trönninge BK Svart | 0 - 1 | |
18.00 | P13 - B | Alets IK Blå - Grevie Gik Lag 1 | 1 - 1 | |
18.15 | P13 - C | Kvibille BK - Förslövs IF Röd | 1 - 4 | |
18.30 | P13 - B | IK Wormo Blå - Alets IK Blå | (6 - 0) | |
18.45 | P13 - C | Förslövs IF Röd - Proletären FF Futsal | 0 - 4 | |
19.15 | P13 - 1/2 | Trönninge BK Svart - IK Wormo Blå | 1 - 2 | |
19.45 | P13 - Final | IK Wormo Blå - Skäldervikens IF | 1 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | F8 - A | VGLT - Halmstad BK Lag 2 | - | |
09.15 | F8 - A | Halmstad BK Lag 1 - Eskilsminne IF Blå | - | |
09.30 | F8 - A | Rinia IF - Eskilsminne IF Vit | - | |
09.45 | F8 - A | HGH - Eskilsminne IF Gul | - | |
10.00 | F8 - A | Eskilsminne IF Blå - VGLT | - | |
10.15 | F8 - A | Halmstad BK Lag 2 - Eskilsminne IF Vit | - | |
10.30 | F8 - A | Eskilsminne IF Blå - HGH | - | |
10.45 | F8 - A | Halmstad BK Lag 1 - Rinia IF | - | |
11.00 | F8 - A | Halmstad BK Lag 2 - Eskilsminne IF Gul | - | |
11.15 | F8 - A | VGLT - Eskilsminne IF Vit | - | |
11.30 | F8 - A | Halmstad BK Lag 1 - HGH | - | |
11.45 | F8 - A | Rinia IF - Eskilsminne IF Gul | - | |
12.00 | F12 - A | Alets IK - Vejby IF Orange | - | |
12.15 | F12 - A | Snöstorp/Nyhem - Vejby IF Blå | - | |
12.30 | F12 - A | Angelstads IF - Laholms FK | - | |
12.45 | F12 - A | Vejby IF Orange - Snöstorp/Nyhem | - | |
13.00 | F12 - A | Vejby IF Blå - Laholms FK | - | |
13.15 | F12 - A | Alets IK - Angelstads IF | - | |
13.30 | F12 - A | Snöstorp/Nyhem - Laholms FK | - | |
13.45 | F12 - A | Alets IK - Vejby IF Blå | - | |
14.00 | F12 - A | Angelstads IF - Vejby IF Orange | - | |
14.30 | F14 - 1/2 | Snöstorp/Nyhem FF 09/10 - IF Böljan Blå | 1 - 4 | |
14.45 | F14 - 1/2 | Reftele Goif / Västboås Goif Blå - Halmstad BK | 0 - 4 | |
15.15 | F14 - 3-4 | Snöstorp/Nyhem FF 09/10 - Reftele Goif / Västboås Goif Blå | 3 - 2 | |
15.30 | F14 - Final | IF Böljan Blå - Halmstad BK | 4 - 2 | |
15.45 | F16 - A | Lilla Träslövs FF Vit - Allerums GIF Blå | 1 - 2 | |
16.00 | F16 - A | OIS/Sennan - LGM | 1 - 1 | |
16.15 | F16 - B | RÅsLB - Trönninge IF | 2 - 1 | |
16.30 | F16 - B | Limmareds IF - Lilla Träslövs FF Blå | 0 - 3 | |
16.45 | F16 - A | Lilla Träslövs FF Vit - OIS/Sennan | 1 - 2 | |
17.00 | F16 - A | Allerums GIF Blå - LGM | 2 - 0 | |
17.15 | F16 - B | RÅsLB - Limmareds IF | 2 - 3 | |
17.30 | F16 - B | Trönninge IF - Lilla Träslövs FF Blå | 0 - 1 | |
17.45 | F16 - A | LGM - Lilla Träslövs FF Vit | 2 - 1 | |
18.00 | F16 - A | Allerums GIF Blå - OIS/Sennan | 2 - 2 | |
18.15 | F16 - B | Lilla Träslövs FF Blå - RÅsLB | 1 - 0 | |
18.30 | Damlag (Div III-IV) - 1/2 | Varbergs Bois FC vit - Lerums IS Lila | 4 - 1 | |
18.45 | F16 - 1/2 | Allerums GIF Blå - RÅsLB | 0 - 4 | |
19.00 | Damlag (Div III-IV) - Final | Varbergs Bois FC vit - Eskilsminne IF | 4 - 2 | |
19.30 | F16 - Final | RÅsLB - OIS/Sennan | 2 - 0 |