Res | ||||
---|---|---|---|---|
10.00 | P8 - C | Eskilsminne IF Gul - BK Astrio Svart | - | |
10.15 | P8 - C | Slöinge Giof - Varbergs GIF FK Röd | - | |
10.30 | P8 - D | Hardeberga BK - BK Astrio Röd | - | |
10.45 | P8 - D | IFK Fjärås lag 1 - Eskilsminne IF Blå | - | |
11.00 | P8 - C | Eskilsminne IF Gul - Slöinge Giof | - | |
11.15 | P8 - C | BK Astrio Svart - Varbergs GIF FK Röd | - | |
11.30 | P8 - D | Hardeberga BK - IFK Fjärås lag 1 | - | |
11.45 | P8 - D | BK Astrio Röd - Eskilsminne IF Blå | - | |
12.00 | P8 - C | Varbergs GIF FK Röd - Eskilsminne IF Gul | - | |
12.15 | P8 - C | BK Astrio Svart - Slöinge Giof | - | |
12.30 | P8 - D | Eskilsminne IF Blå - Hardeberga BK | - | |
12.45 | P8 - D | BK Astrio Röd - IFK Fjärås lag 1 | - | |
13.00 | P10 - A | Västra Karups IF - Trönninge BK | - | |
13.15 | P10 - A | Halmstad BK Vit - Getinge IF Grön | - | |
13.30 | P8 - I | Vapnö IF Röd - IFK Värnamo 3 | - | |
13.45 | P8 - I | Högaborgs BK - Halmstad BK 4 | - | |
14.00 | P10 - A | Västra Karups IF - Halmstad BK Vit | - | |
14.15 | P10 - A | Trönninge BK - Getinge IF Grön | - | |
14.30 | P8 - I | Vapnö IF Röd - Högaborgs BK | - | |
14.45 | P8 - I | IFK Värnamo 3 - Halmstad BK 4 | - | |
15.00 | P10 - A | Getinge IF Grön - Västra Karups IF | - | |
15.15 | P10 - A | Trönninge BK - Halmstad BK Vit | - | |
15.30 | P8 - I | Halmstad BK 4 - Vapnö IF Röd | - | |
15.45 | P8 - I | IFK Värnamo 3 - Högaborgs BK | - | |
16.15 | P14 - A | Trönninge BK - Alets IK Röd | 1 - 2 | |
16.30 | P14 - A | Markaryds IF Svart - Allerums GIF Blå | 2 - 1 | |
17.00 | P14 - A | Trönninge BK - Markaryds IF Svart | 1 - 4 | |
17.15 | P14 - A | Alets IK Röd - Allerums GIF Blå | 1 - 1 | |
17.45 | P14 - A | Allerums GIF Blå - Trönninge BK | 1 - 1 | |
18.00 | P14 - A | Alets IK Röd - Markaryds IF Svart | 2 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P7 - C | IF Leikin Orange - Alet IK Lag 1 | - | |
08.15 | P7 - C | Astrio Lag 2 - Ängelholms FF Lag 1, gul | - | |
08.30 | P7 - D | Astrio Lag 3 - Ängelholms FF blå | - | |
08.45 | P7 - D | IF Leikin Svart - Vikens IK blå | - | |
09.00 | P7 - C | IF Leikin Orange - Astrio Lag 2 | - | |
09.15 | P7 - C | Alet IK Lag 1 - Ängelholms FF Lag 1, gul | - | |
09.30 | P7 - D | Astrio Lag 3 - IF Leikin Svart | - | |
09.45 | P7 - D | Ängelholms FF blå - Vikens IK blå | - | |
10.00 | P7 - C | Ängelholms FF Lag 1, gul - IF Leikin Orange | - | |
10.15 | P7 - C | Alet IK Lag 1 - Astrio Lag 2 | - | |
10.30 | P7 - D | Vikens IK blå - Astrio Lag 3 | - | |
10.45 | P7 - D | Ängelholms FF blå - IF Leikin Svart | - | |
11.00 | P9 - D | Vikens IK - Halmstad BK Svart | - | |
11.15 | P9 - D | Höganäs BK Vit - IF Centern Blå | - | |
11.30 | P9 - E | IF Centern Röd - Hittarps IK Vit | - | |
11.45 | P9 - E | Alets IK - IK Wormo Lag blå | - | |
12.00 | P9 - D | Vikens IK - Höganäs BK Vit | - | |
12.15 | P9 - D | Halmstad BK Svart - IF Centern Blå | - | |
12.30 | P9 - E | IF Centern Röd - Alets IK | - | |
12.45 | P9 - E | Hittarps IK Vit - IK Wormo Lag blå | - | |
13.00 | P9 - D | IF Centern Blå - Vikens IK | - | |
13.15 | P9 - D | Halmstad BK Svart - Höganäs BK Vit | - | |
13.30 | P9 - E | IK Wormo Lag blå - IF Centern Röd | - | |
13.45 | P9 - E | Hittarps IK Vit - Alets IK | - | |
14.00 | P11 - D | IF Centern Vit - Varbergs Bois FC Svart | - | |
14.15 | P11 - D | NA 1 - BK Astrio | - | |
14.30 | P11 - E | Tölö IF Svart - HGH FC | - | |
14.45 | P11 - E | Halmstad BK vit - NA 2 | - | |
15.00 | P11 - D | IF Centern Vit - NA 1 | - | |
15.15 | P11 - D | Varbergs Bois FC Svart - BK Astrio | - | |
15.30 | P11 - E | Tölö IF Svart - Halmstad BK vit | - | |
15.45 | P11 - E | HGH FC - NA 2 | - | |
16.00 | P11 - D | BK Astrio - IF Centern Vit | - | |
16.15 | P11 - D | Varbergs Bois FC Svart - NA 1 | - | |
16.30 | P11 - E | NA 2 - Tölö IF Svart | - | |
16.45 | P11 - E | HGH FC - Halmstad BK vit | - | |
17.15 | P13 - A | Trönninge BK Svart - Alets IK Röd | 4 - 3 | |
17.30 | P13 - C | Proletären FF Futsal - Kvibille BK | 8 - 1 | |
17.45 | P13 - A | IK Wormo Vit - Alets IK Röd | 0 - 5 | |
18.00 | P13 - B | Skäldervikens IF - IK Wormo Blå | 1 - 1 | |
18.15 | P13 - A | Alets IK Röd - Markaryds IF | 5 - 2 | |
18.30 | P13 - B | Skäldervikens IF - Grevie Gik Lag 1 | (4 - 0) | |
18.45 | P13 - C | Kvibille BK - Trönninge BK | (2 - 5) |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | F10 - A | BK Astrio Röd - WRY | ||
09.15 | F10 - B | Alets IK - Tölö IF svart | ||
09.30 | F10 - C | BK Astrio Gul - Laholms FK | ||
09.45 | F10 - A | BK Astrio Röd - Tölö IF Grön | ||
10.00 | F10 - B | Alets IK - Vejby IF Blå | ||
10.15 | F10 - C | BK Astrio Gul - Simlångsdalens IF Lag 2 | ||
10.30 | F10 - A | Förslövs if - BK Astrio Röd | ||
10.45 | F10 - B | Simlångsdalens IF Lag 1 - Alets IK | ||
11.00 | F10 - C | Vejby IF Orange - BK Astrio Gul | ||
11.15 | F14 - A | Snöstorp/Nyhem FF 09/10 - Apel99 | 8 - 0 | |
11.30 | F14 - B | H.E.F Valbo BK - Varbergs BoIS FC Grön | 1 - 5 | |
11.45 | F14 - C | LGM Blå - Reftele Goif / Västboås Goif Blå | 3 - 3 | |
12.00 | F14 - D | Halmstad BK - OIS/Sennan | 2 - 2 | |
12.15 | F14 - A | Snöstorp/Nyhem FF 09/10 - Sjömarkens IF Grön | 1 - 1 | |
12.30 | F14 - B | H.E.F Valbo BK - LGM Vit | 0 - 5 | |
12.45 | F14 - C | LGM Blå - Alets IK Röd | (2 - 0) | |
13.00 | F14 - D | Halmstad BK - Sjömarkens IF Lag vit | 3 - 2 | |
13.15 | F14 - A | Alets IK Blå - Snöstorp/Nyhem FF 09/10 | 0 - 3 | |
13.30 | F14 - B | IF Böljan Blå - H.E.F Valbo BK | (8 - 0) | |
13.45 | F14 - C | Varbergs BoIS FC Svart - LGM Blå | 3 - 0 | |
14.00 | F14 - D | IF Böljan Vit - Halmstad BK | 1 - 1 | |
14.15 | Damlag (Div III-IV) - C | Båstads GIF - Qviding FIF | 1 - 6 | |
14.30 | Damlag (Div III-IV) - C | Allerums GIF - Getinge/Slöinge Vit | 0 - 3 | |
14.45 | Damlag (Div III-IV) - A | H.E.F Valbo BK - Frillesås FF | 0 - 1 | |
15.00 | Damlag (Div III-IV) - A | Getinge/Slöinge Svart - Varbergs Bois FC vit | 0 - 8 | |
15.15 | Damlag (Div III-IV) - C | Qviding FIF - IFK Värnamo F17 | 1 - 0 | |
15.30 | Damlag (Div III-IV) - C | Getinge/Slöinge Vit - Båstads GIF | 1 - 0 | |
15.45 | Damlag (Div III-IV) - A | H.E.F Valbo BK - Getinge/Slöinge Svart | 1 - 1 | |
16.00 | Damlag (Div III-IV) - A | Frillesås FF - Varbergs Bois FC vit | 0 - 3 | |
16.15 | Damlag (Div III-IV) - C | IFK Värnamo F17 - Allerums GIF | 1 - 0 | |
16.30 | Damlag (Div III-IV) - C | Qviding FIF - Getinge/Slöinge Vit | 2 - 0 | |
16.45 | Damlag (Div III-IV) - A | Varbergs Bois FC vit - H.E.F Valbo BK | 3 - 0 | |
17.00 | Damlag (Div III-IV) - A | Frillesås FF - Getinge/Slöinge Svart | 0 - 1 | |
17.15 | Damlag (Div III-IV) - C | IFK Värnamo F17 - Båstads GIF | 3 - 1 | |
17.30 | Damlag (Div III-IV) - C | Allerums GIF - Qviding FIF | 1 - 2 | |
17.45 | Damlag (Div III-IV) - C | Getinge/Slöinge Vit - IFK Värnamo F17 | 0 - 1 | |
18.00 | Damlag (Div III-IV) - C | Båstads GIF - Allerums GIF | 1 - 1 | |
18.15 | F16 - B | Trönninge IF - Limmareds IF | 3 - 2 |