Res | ||||
---|---|---|---|---|
10.00 | P8 - E | Eskilsminne IF Randigt - Skottorps IF Lag 1 | - | |
10.15 | P8 - E | IFK Fjärås lag 2 - Alets IK Lag 1 | - | |
10.30 | P8 - F | Skottorps IF Lag 2 - Halmstad BK 1 | - | |
10.45 | P8 - F | BK Astrio Blå - Eskilsminne IF Vit | - | |
11.00 | P8 - E | Eskilsminne IF Randigt - IFK Fjärås lag 2 | - | |
11.15 | P8 - E | Skottorps IF Lag 1 - Alets IK Lag 1 | - | |
11.30 | P8 - F | Skottorps IF Lag 2 - BK Astrio Blå | - | |
11.45 | P8 - F | Halmstad BK 1 - Eskilsminne IF Vit | - | |
12.00 | P8 - E | Alets IK Lag 1 - Eskilsminne IF Randigt | - | |
12.15 | P8 - E | Skottorps IF Lag 1 - IFK Fjärås lag 2 | - | |
12.30 | P8 - F | Eskilsminne IF Vit - Skottorps IF Lag 2 | - | |
12.45 | P8 - F | Halmstad BK 1 - BK Astrio Blå | - | |
13.00 | P10 - B | VGLT Lila - Trönninge IF 1 | - | |
13.15 | P10 - B | Varberg Bois Lag 2/ Grön - Getinge IF Vit | - | |
13.30 | P10 - C | VGLT Svart - Förslövs IF | - | |
13.45 | P10 - C | Halmstad BK Blå - Trönninge IF 2 | - | |
14.00 | P10 - B | VGLT Lila - Varberg Bois Lag 2/ Grön | - | |
14.15 | P10 - B | Trönninge IF 1 - Getinge IF Vit | - | |
14.30 | P10 - C | VGLT Svart - Halmstad BK Blå | - | |
14.45 | P10 - C | Förslövs IF - Trönninge IF 2 | - | |
15.00 | P10 - B | Getinge IF Vit - VGLT Lila | - | |
15.15 | P10 - B | Trönninge IF 1 - Varberg Bois Lag 2/ Grön | - | |
15.30 | P10 - C | Trönninge IF 2 - VGLT Svart | - | |
15.45 | P10 - C | Förslövs IF - Halmstad BK Blå | - | |
16.15 | P14 - B | Allerums GIF Vit - IF Centern | 0 - 2 | |
16.30 | P14 - B | IFK Örby - Markaryds IF Blå | 2 - 2 | |
17.00 | P14 - B | Allerums GIF Vit - IFK Örby | 0 - 3 | |
17.15 | P14 - B | IF Centern - Markaryds IF Blå | 1 - 6 | |
17.45 | P14 - B | Markaryds IF Blå - Allerums GIF Vit | 6 - 0 | |
18.00 | P14 - B | IF Centern - IFK Örby | 0 - 2 | |
18.30 | P14 - 1/2 | Markaryds IF Blå - Markaryds IF Svart | 6 - 5 | |
19.00 | P14 - 3-4 | Alets IK Röd - Markaryds IF Svart | 4 - 5 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P7 - E | Rinia IF - IF Centern Blå | - | |
08.15 | P7 - E | VGLT - Halmstad BK 1 | - | |
08.30 | P9 - A | Getinge IF vit - IS Halmia vit | - | |
08.45 | P9 - A | Halmstad BK Blåsvart - Eskilsminne IF Blå | - | |
09.00 | P7 - E | Rinia IF - VGLT | - | |
09.15 | P7 - E | IF Centern Blå - Halmstad BK 1 | - | |
09.30 | P9 - A | Getinge IF vit - Halmstad BK Blåsvart | - | |
09.45 | P9 - A | IS Halmia vit - Eskilsminne IF Blå | - | |
10.00 | P7 - E | Halmstad BK 1 - Rinia IF | - | |
10.15 | P7 - E | IF Centern Blå - VGLT | - | |
10.30 | P9 - A | Eskilsminne IF Blå - Getinge IF vit | - | |
10.45 | P9 - A | IS Halmia vit - Halmstad BK Blåsvart | - | |
11.00 | P11 - A | Vejby IF Orange - Alets IK Lag 1 | - | |
11.15 | P11 - A | LGM Röd - Varbergs Bois FC Grön | - | |
11.30 | P9 - F | IF Leikin - Sennans IF | - | |
11.45 | P9 - F | Hittarps IK Svart - Markaryds IF | - | |
12.00 | P11 - A | Alets IK Lag 1 - Fortuna FF Lag 1 Röd | - | |
12.15 | P11 - A | Varbergs Bois FC Grön - Vejby IF Orange | - | |
12.30 | P9 - F | IF Leikin - Hittarps IK Svart | - | |
12.45 | P9 - F | Sennans IF - Markaryds IF | - | |
13.00 | P11 - A | Fortuna FF Lag 1 Röd - LGM Röd | - | |
13.15 | P11 - A | Alets IK Lag 1 - Varbergs Bois FC Grön | - | |
13.30 | P9 - F | Markaryds IF - IF Leikin | - | |
13.45 | P9 - F | Sennans IF - Hittarps IK Svart | - | |
14.00 | P11 - A | Varbergs Bois FC Grön - Fortuna FF Lag 1 Röd | - | |
14.15 | P11 - A | Vejby IF Orange - LGM Röd | - | |
14.30 | P11 - F | LGM Vit - Västra Karups IF | - | |
14.45 | P11 - F | Halmstad BK blå - Tölö IF Grön | - | |
15.15 | P11 - F | LGM Vit - Halmstad BK blå | - | |
15.30 | P11 - F | Västra Karups IF - Tölö IF Grön | - | |
16.00 | P11 - F | Tölö IF Grön - LGM Vit | - | |
16.15 | P11 - F | Västra Karups IF - Halmstad BK blå | - | |
16.30 | P11 - B | Alets IK Lag 2 - Åsa IF | - | |
16.45 | P11 - B | Halmstad BK svart - Fortuna FF Lag 2 Svart | - | |
17.15 | P13 - B | Alets IK Blå - Skäldervikens IF | 0 - 2 | |
17.30 | P13 - C | Trönninge BK - Förslövs IF Röd | 5 - 2 | |
18.00 | P13 - C | Proletären FF Futsal - Trönninge BK | 5 - 1 | |
18.15 | P13 - A | IK Wormo Vit - Trönninge BK Svart | 0 - 2 | |
19.15 | P13 - 1/2 | Proletären FF Futsal - Skäldervikens IF | 0 - 2 | |
19.45 | P13 - 3-4 | Trönninge BK Svart - Proletären FF Futsal | 0 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | F10 - A | Tölö IF Grön - Förslövs if | ||
09.15 | F10 - B | Vejby IF Blå - Simlångsdalens IF Lag 1 | ||
09.30 | F10 - C | Simlångsdalens IF Lag 2 - Vejby IF Orange | ||
09.45 | F10 - A | WRY - Förslövs if | ||
10.00 | F10 - B | Tölö IF svart - Simlångsdalens IF Lag 1 | ||
10.15 | F10 - C | Laholms FK - Vejby IF Orange | ||
10.30 | F10 - A | WRY - Tölö IF Grön | ||
10.45 | F10 - B | Tölö IF svart - Vejby IF Blå | ||
11.00 | F10 - C | Laholms FK - Simlångsdalens IF Lag 2 | ||
11.15 | F14 - A | Sjömarkens IF Grön - Alets IK Blå | 2 - 0 | |
11.30 | F14 - B | LGM Vit - IF Böljan Blå | 0 - 4 | |
11.45 | F14 - C | Alets IK Röd - Varbergs BoIS FC Svart | 1 - 1 | |
12.00 | F14 - D | Sjömarkens IF Lag vit - IF Böljan Vit | 1 - 1 | |
12.15 | F14 - A | Apel99 - Alets IK Blå | 1 - 1 | |
12.30 | F14 - B | Varbergs BoIS FC Grön - IF Böljan Blå | 3 - 5 | |
12.45 | F14 - C | Reftele Goif / Västboås Goif Blå - Varbergs BoIS FC Svart | 3 - 2 | |
13.00 | F14 - D | OIS/Sennan - IF Böljan Vit | 3 - 4 | |
13.15 | F14 - A | Apel99 - Sjömarkens IF Grön | 0 - 7 | |
13.30 | F14 - B | Varbergs BoIS FC Grön - LGM Vit | 2 - 0 | |
13.45 | F14 - C | Reftele Goif / Västboås Goif Blå - Alets IK Röd | 4 - 1 | |
14.00 | F14 - D | OIS/Sennan - Sjömarkens IF Lag vit | 2 - 2 | |
14.15 | Damlag (Div III-IV) - D | Lerums IS Vit - Strövelstorps GIF/IF Salamis | 1 - 1 | |
14.30 | Damlag (Div III-IV) - D | LGM - Eskilsminne IF | 3 - 2 | |
14.45 | Damlag (Div III-IV) - B | Tofta GIF - IF Böljan | 2 - 1 | |
15.00 | Damlag (Div III-IV) - B | Lerums IS Lila - Trönninge IF | 0 - 1 | |
15.15 | Damlag (Div III-IV) - D | Strövelstorps GIF/IF Salamis - Varbergs Bois FC | 1 - 1 | |
15.30 | Damlag (Div III-IV) - D | Eskilsminne IF - Lerums IS Vit | 4 - 2 | |
15.45 | Damlag (Div III-IV) - B | Tofta GIF - Lerums IS Lila | 1 - 2 | |
16.00 | Damlag (Div III-IV) - B | IF Böljan - Trönninge IF | 1 - 0 | |
16.15 | Damlag (Div III-IV) - D | Varbergs Bois FC - LGM | 0 - 0 | |
16.30 | Damlag (Div III-IV) - D | Strövelstorps GIF/IF Salamis - Eskilsminne IF | 0 - 4 | |
16.45 | Damlag (Div III-IV) - B | Trönninge IF - Tofta GIF | 3 - 1 | |
17.00 | Damlag (Div III-IV) - B | IF Böljan - Lerums IS Lila | 1 - 3 | |
17.15 | Damlag (Div III-IV) - D | Varbergs Bois FC - Lerums IS Vit | 2 - 1 | |
17.30 | Damlag (Div III-IV) - D | LGM - Strövelstorps GIF/IF Salamis | 4 - 0 | |
17.45 | Damlag (Div III-IV) - D | Eskilsminne IF - Varbergs Bois FC | 3 - 0 | |
18.00 | Damlag (Div III-IV) - D | Lerums IS Vit - LGM | 1 - 0 | |
18.30 | Damlag (Div III-IV) - 1/2 | Qviding FIF - Eskilsminne IF | 1 - 4 | |
18.45 | F16 - 1/2 | OIS/Sennan - Lilla Träslövs FF Blå | 6 - 5* | |
19.00 | Damlag (Div III-IV) - 3-4 | Lerums IS Lila - Qviding FIF | 2 - 3 | |
19.30 | F16 - 3-4 | Allerums GIF Blå - Lilla Träslövs FF Blå | 1 - 0 |