Res | ||||
---|---|---|---|---|
18.00 | Pojkar födda 2011 - A | Sala FF Svart - Erikslund Kf Svart | ||
18.30 | Pojkar födda 2011 - A | Sala FF Röd - Erikslund Kf Grön | ||
19.00 | Pojkar födda 2011 - B | IFK Stocksund - Karlberg BK Blå | ||
19.30 | Pojkar födda 2011 - B | IF Brommapojkarna P11 17 Svart - Örebro SK Ungdom | ||
20.00 | Pojkar födda 2011 - A | IF Brommapojkarna P11 17 Röd - Karlberg BK Gul |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | Pojkar födda 2011 - B | Karlberg BK Blå - Örebro SK Ungdom | ||
08.30 | Pojkar födda 2011 - B | IFK Stocksund - IF Brommapojkarna P11 17 Svart | ||
09.00 | Pojkar födda 2011 - A | IF Brommapojkarna P11 17 Röd - Danmarks IF Grön | ||
09.30 | Pojkar födda 2011 - A | Sala FF Svart - Skiljebo SK P11-12 Gul | ||
10.00 | Pojkar födda 2011 - B | Örebro SK Ungdom - AIK | ||
10.30 | Pojkar födda 2011 - A | Sala FF Röd - Erikslund Kf Svart | ||
11.00 | Pojkar födda 2011 - A | Karlberg BK Gul - Norbergs AIF | ||
11.30 | Pojkar födda 2011 - B | IFK Stocksund - Skiljebo SK P11-P12 Svart | ||
12.00 | Pojkar födda 2011 - B | AIK - IF Brommapojkarna P11 17 Svart | ||
12.30 | Pojkar födda 2011 - A | Erikslund Kf Grön - Skiljebo SK P11-12 Gul | ||
13.00 | Pojkar födda 2011 - A | Danmarks IF Grön - Erikslund Kf Svart | ||
13.30 | Pojkar födda 2011 - A | Karlberg BK Gul - Sala FF Svart | ||
14.00 | Pojkar födda 2011 - A | Sala FF Röd - Norbergs AIF | ||
14.30 | Pojkar födda 2011 - B | Örebro SK Ungdom - Skiljebo SK P11-P12 Svart | ||
15.00 | Pojkar födda 2011 - A | Danmarks IF Grön - Skiljebo SK P11-12 Gul | ||
15.30 | Pojkar födda 2011 - A | IF Brommapojkarna P11 17 Röd - Norbergs AIF | ||
16.00 | Pojkar födda 2011 - B | Skiljebo SK P11-P12 Svart - AIK | ||
16.30 | Pojkar födda 2011 - B | IF Brommapojkarna P11 17 Svart - Karlberg BK Blå | ||
17.00 | Pojkar födda 2011 - A | Danmarks IF Grön - Erikslund Kf Grön | ||
17.30 | Pojkar födda 2011 - B | Karlberg BK Blå - AIK | ||
18.00 | Pojkar födda 2011 - A | Karlberg BK Gul - Erikslund Kf Svart | ||
18.30 | Pojkar födda 2011 - A | IF Brommapojkarna P11 17 Röd - Skiljebo SK P11-12 Gul | ||
19.00 | Pojkar födda 2011 - B | AIK - IFK Stocksund | ||
19.30 | Pojkar födda 2011 - A | Danmarks IF Grön - Sala FF Röd |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | Pojkar födda 2011 - A | Sala FF Svart - Erikslund Kf Grön | ||
08.30 | Pojkar födda 2011 - B | Skiljebo SK P11-P12 Svart - IF Brommapojkarna P11 17 Svart | ||
09.00 | Pojkar födda 2011 - A | IF Brommapojkarna P11 17 Röd - Sala FF Röd | ||
09.30 | Pojkar födda 2011 - A | Sala FF Svart - Norbergs AIF | ||
10.00 | Pojkar födda 2011 - B | Danmarks IF Svart - Örebro SK Ungdom | ||
10.30 | Pojkar födda 2011 - A | Erikslund Kf Grön - Norbergs AIF | ||
11.00 | Pojkar födda 2011 - A | Skiljebo SK P11-12 Gul - Erikslund Kf Svart | ||
11.30 | Pojkar födda 2011 - A | Karlberg BK Gul - Sala FF Röd | ||
12.00 | Pojkar födda 2011 - B | Danmarks IF Svart - IFK Stocksund | ||
12.30 | Pojkar födda 2011 - B | Karlberg BK Blå - Skiljebo SK P11-P12 Svart | ||
13.00 | Pojkar födda 2011 - B | IF Brommapojkarna P11 17 Svart - Danmarks IF Svart | ||
13.30 | Pojkar födda 2011 - A | Erikslund Kf Grön - IF Brommapojkarna P11 17 Röd | ||
14.00 | Pojkar födda 2011 - B | Örebro SK Ungdom - IFK Stocksund | ||
14.30 | Pojkar födda 2011 - B | Danmarks IF Svart - Karlberg BK Blå | ||
15.00 | Pojkar födda 2011 - A | Karlberg BK Gul - Skiljebo SK P11-12 Gul | ||
15.30 | Pojkar födda 2011 - B | Skiljebo SK P11-P12 Svart - Danmarks IF Svart |