Helplan
Res | ||||
---|---|---|---|---|
17.00 | Pojkar 11 år födda 2011 eller senare - A | Ik Oddevold Blå - Herrestad 1 | ||
17.15 | Pojkar 11 år födda 2011 eller senare - A | Trollhättans IF TIF Svart - Tanums IF | ||
17.30 | Pojkar 11 år födda 2011 eller senare - B | Ik Oddevold Vit - Iksvane Grön | ||
17.45 | Pojkar 11 år födda 2011 eller senare - B | IFK Uddevalla Vit - Herrestad Herrestad 2 | ||
18.00 | Pojkar 11 år födda 2011 eller senare - C | Herrestad 3 - Tanums IF Lag 2 | ||
18.15 | Pojkar 11 år födda 2011 eller senare - A | Ik Oddevold Blå - Trollhättans IF TIF Svart | ||
18.30 | Pojkar 11 år födda 2011 eller senare - A | Herrestad 1 - Tanums IF | ||
18.45 | Pojkar 11 år födda 2011 eller senare - B | Iksvane Grön - Herrestad 2 | ||
19.00 | Pojkar 11 år födda 2011 eller senare - B | Herrestad Herrestad 2 - Ik Oddevold Vit | ||
19.15 | Pojkar 11 år födda 2011 eller senare - C | Tanums IF Lag 2 - Ik Oddevold Svart | ||
19.30 | Pojkar 11 år födda 2011 eller senare - C | IFK Uddevalla Blå - Herrestad 3 | ||
19.45 | Pojkar 11 år födda 2011 eller senare - A | Tanums IF - Ik Oddevold Blå | ||
20.00 | Pojkar 11 år födda 2011 eller senare - A | Herrestad 1 - Trollhättans IF TIF Svart | ||
20.15 | Pojkar 11 år födda 2011 eller senare - B | Herrestad 2 - IFK Uddevalla Vit | ||
20.30 | Pojkar 11 år födda 2011 eller senare - B | Iksvane Grön - Herrestad Herrestad 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
15.00 | Pojkar 11 år födda 2011 eller senare - C | Ik Oddevold Svart - Trollhättans IF TIF GUL | ||
15.15 | Pojkar 11 år födda 2011 eller senare - C | Tanums IF Lag 2 - IFK Uddevalla Blå | ||
15.30 | Pojkar 11 år födda 2011 eller senare - B | Herrestad 2 - Ik Oddevold Vit | ||
15.45 | Pojkar 11 år födda 2011 eller senare - B | IFK Uddevalla Vit - Iksvane Grön | ||
16.00 | Pojkar 11 år födda 2011 eller senare - C | Ik Oddevold Svart - Herrestad 3 | ||
16.15 | Pojkar 11 år födda 2011 eller senare - C | Trollhättans IF TIF GUL - Tanums IF Lag 2 | ||
16.30 | Pojkar 11 år födda 2011 eller senare - B | Herrestad Herrestad 2 - Herrestad 2 | ||
16.45 | Pojkar 11 år födda 2011 eller senare - B | Ik Oddevold Vit - IFK Uddevalla Vit | ||
17.00 | Pojkar 11 år födda 2011 eller senare - C | Trollhättans IF TIF GUL - IFK Uddevalla Blå | ||
17.15 | Pojkar 11 år födda 2011 eller senare - C | IFK Uddevalla Blå - Ik Oddevold Svart | ||
17.30 | Pojkar 11 år födda 2011 eller senare - C | Herrestad 3 - Trollhättans IF TIF GUL | ||
17.45 | Flickor 11 år, födda 2011 eller senare - A | IK Rössö F12/13 Blå - IK Rösse F12/13 VIT | ||
18.00 | Flickor 11 år, födda 2011 eller senare - A | Ik Rössö F2011-Röd - IK Rössö F12/13 Röd | ||
18.15 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - A | IFK Uddevalla Blå - Herrestads AIF Lag 1, Vit | ||
18.30 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - A | Herrestads AIF Lag 3, Svartvit - Ik Oddevold Gul | ||
18.45 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - B | Herrestads AIF Lag 2, Svart - IFK Uddevalla Vit | ||
19.00 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - B | IK Oddevold vit - IK Oddevold Grön | ||
19.15 | Flickor 11 år, födda 2011 eller senare - A | IK Rösse F12/13 VIT - IK Rössö F12/13 Röd | ||
19.30 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - A | IK Oddevold Blå - Herrestads AIF Lag 1, Vit |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - A | IK Oddevold Blå - Ödsmåls Ik Vit | ||
08.45 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - B | Ödsmåls Ik Grön - IK Svane | ||
09.00 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - A | Ik Oddevold Gul - IFK Uddevalla Blå | ||
09.15 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - A | Ödsmåls Ik Vit - Herrestads AIF Lag 3, Svartvit | ||
09.30 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - B | Ödsmåls Ik Grön - IFK Uddevalla Vit | ||
09.45 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - B | IK Oddevold Grön - Herrestads AIF Lag 2, Svart | ||
10.00 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - B | IK Svane - IK Oddevold vit | ||
10.15 | Flickor 11 år, födda 2011 eller senare - A | IK Rössö F12/13 Blå - Trollhättans BoIS F2011-Röd | ||
10.30 | Flickor 11 år, födda 2011 eller senare - A | Trollhättans BoIS F2012-Vit - IK Rösse F12/13 VIT | ||
10.45 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - A | IK Oddevold Blå - Ik Oddevold Gul | ||
11.00 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - A | Herrestads AIF Lag 1, Vit - Ödsmåls Ik Vit | ||
11.15 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - A | IFK Uddevalla Blå - Herrestads AIF Lag 3, Svartvit | ||
11.30 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - B | Ödsmåls Ik Grön - IK Oddevold Grön | ||
11.45 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - B | IFK Uddevalla Vit - IK Svane | ||
12.00 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - B | Herrestads AIF Lag 2, Svart - IK Oddevold vit | ||
12.15 | Flickor 11 år, födda 2011 eller senare - A | Trollhättans BoIS F2011-Röd - Trollhättans BoIS F2012-Vit | ||
12.30 | Flickor 11 år, födda 2011 eller senare - A | IK Rössö F12/13 Röd - IK Rössö F12/13 Blå | ||
12.45 | Flickor 11 år, födda 2011 eller senare - A | IK Rösse F12/13 VIT - Ik Rössö F2011-Röd | ||
13.00 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - A | Ik Oddevold Gul - Herrestads AIF Lag 1, Vit | ||
13.15 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - A | Herrestads AIF Lag 3, Svartvit - IK Oddevold Blå | ||
13.30 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - A | Ödsmåls Ik Vit - IFK Uddevalla Blå | ||
13.45 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - B | IK Oddevold Grön - IFK Uddevalla Vit | ||
14.00 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - B | IK Oddevold vit - Ödsmåls Ik Grön | ||
14.15 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - B | IK Svane - Herrestads AIF Lag 2, Svart | ||
14.30 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - B | Herrestads AIF Lag 2, Svart - Ödsmåls Ik Grön | ||
14.45 | Flickor 11 år, födda 2011 eller senare - A | Trollhättans BoIS F2012-Vit - IK Rössö F12/13 Röd | ||
15.00 | Flickor 11 år, födda 2011 eller senare - A | Trollhättans BoIS F2011-Röd - IK Rösse F12/13 VIT | ||
15.15 | Flickor 11 år, födda 2011 eller senare - A | Ik Rössö F2011-Röd - IK Rössö F12/13 Blå | ||
15.30 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - A | Herrestads AIF Lag 1, Vit - Herrestads AIF Lag 3, Svartvit | ||
15.45 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - A | Ik Oddevold Gul - Ödsmåls Ik Vit | ||
16.00 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - A | IFK Uddevalla Blå - IK Oddevold Blå | ||
16.15 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - B | IFK Uddevalla Vit - IK Oddevold vit | ||
16.30 | Pojkar 10 år födda 2012 eller senare - B | IK Oddevold Grön - IK Svane |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
17.00 | Pojkar 13 år födda 2009 eller senare - A | IK ODDEVOLD Gul - Ljungskile SK / Groheds IF Grön | 3 - 1 | |
17.15 | Pojkar 13 år födda 2009 eller senare - A | Iksvane Grön - IFK Uddevalla Blå | 2 - 0 | |
17.30 | Pojkar 13 år födda 2009 eller senare - A | Ljungskile SK / Groheds IF Grön - IK ODDEVOLD Blå | 0 - 4 | |
17.45 | Pojkar 13 år födda 2009 eller senare - B | IFK Uddevalla Vit - Ljungskile SK / Groheds IF Svart | 1 - 0 | |
18.00 | Pojkar 13 år födda 2009 eller senare - B | IK ODDEVOLD Vit - IFK-Uddevalla IFK-Uddevalla 09 | 3 - 2 | |
18.15 | Pojkar 13 år födda 2009 eller senare - A | IFK Uddevalla Blå - IK ODDEVOLD Gul | 0 - 6 | |
18.30 | Pojkar 13 år födda 2009 eller senare - A | IK ODDEVOLD Blå - Iksvane Grön | 1 - 0 | |
18.45 | Pojkar 13 år födda 2009 eller senare - A | Ljungskile SK / Groheds IF Grön - IFK Uddevalla Blå | 2 - 4 | |
19.00 | Pojkar 13 år födda 2009 eller senare - B | IFK Uddevalla Vit - IK ODDEVOLD Vit | 0 - 3 | |
19.15 | Pojkar 13 år födda 2009 eller senare - B | Ljungskile SK / Groheds IF Svart - IFK-Uddevalla IFK-Uddevalla 09 | 0 - 3 | |
19.30 | Pojkar 13 år födda 2009 eller senare - A | IK ODDEVOLD Blå - IK ODDEVOLD Gul | 3 - 2 | |
19.45 | Pojkar 13 år födda 2009 eller senare - A | Iksvane Grön - Ljungskile SK / Groheds IF Grön | 1 - 2 | |
20.00 | Pojkar 13 år födda 2009 eller senare - A | IFK Uddevalla Blå - IK ODDEVOLD Blå | 1 - 5 | |
20.15 | Pojkar 13 år födda 2009 eller senare - B | IFK-Uddevalla IFK-Uddevalla 09 - IFK Uddevalla Vit | 1 - 1 | |
20.30 | Pojkar 13 år födda 2009 eller senare - B | Ljungskile SK / Groheds IF Svart - IK ODDEVOLD Vit | 1 - 0 | |
20.45 | Pojkar 13 år födda 2009 eller senare - A | IK ODDEVOLD Gul - Iksvane Grön | 0 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | Flickor 12 år födda 2010 eller senare - A | Haif Svart - Ödsmåls Ik | ||
09.15 | Flickor 12 år födda 2010 eller senare - A | LSK/Grohed 2 - Haif Svart/vit | ||
09.30 | Flickor 12 år födda 2010 eller senare - A | LSK/Grohed 1 - IK Rössö Röd | ||
09.45 | Flickor 12 år födda 2010 eller senare - A | Ödsmåls Ik - IK Rössö Vit | ||
10.00 | Flickor 14 år födda 2008 eller senare - A | Herrestads AIF City - Herrestads AIF United | 1 - 1 | |
10.15 | Flickor 14 år födda 2008 eller senare - A | Ödsmåls IK Lag 1 Grön - Ik Rössö 08/09 Lag 2 vit | 0 - 3 | |
10.30 | Flickor 12 år födda 2010 eller senare - A | IK Rössö Vit - Haif Svart | ||
10.45 | Flickor 12 år födda 2010 eller senare - A | IK Rössö Röd - LSK/Grohed 2 | ||
11.15 | Flickor 14 år födda 2008 eller senare - A | Ödsmåls IK Lag 1 Grön - Herrestads AIF United | 0 - 1 | |
11.30 | Flickor 14 år födda 2008 eller senare - A | Ik Rössö 08/09 Lag 2 vit - Ik Rössö 08/09 Lag 1 Röd | 2 - 3 | |
11.45 | Flickor 12 år födda 2010 eller senare - A | IK Rössö Röd - Haif Svart | ||
12.00 | Flickor 12 år födda 2010 eller senare - A | Ödsmåls Ik - Haif Svart/vit | ||
12.15 | Flickor 12 år födda 2010 eller senare - A | IK Rössö Vit - LSK/Grohed 1 | ||
12.30 | Flickor 12 år födda 2010 eller senare - A | LSK/Grohed 2 - Ödsmåls Ik | ||
12.45 | Flickor 14 år födda 2008 eller senare - A | Ik Rössö 08/09 Lag 2 vit - Herrestads AIF City | 1 - 1 | |
13.00 | Flickor 14 år födda 2008 eller senare - A | Ik Rössö 08/09 Lag 1 Röd - Ödsmåls IK Lag 1 Grön | 2 - 0 | |
13.15 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - A | Skärhamns ik Skärhamns IK Vit - IFK Uddevalla Gul | 1 - 1 | |
13.30 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - A | Iksvane Vitt - IFK Uddevalla Blå | 2 - 0 | |
13.45 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - B | Vänersborgs IF Röd - IFK-Uddevalla IFK-08-09 | 1 - 0 | |
14.00 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - B | Torp GOIF - IFK Uddevalla Vit | 0 - 2 | |
14.15 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - C | Vänersborgs IF Blå - Iksvane Svart | 1 - 2 | |
14.30 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - C | Vallens IF - IFK Uddevalla Röd | 1 - 0 | |
14.45 | Flickor 14 år födda 2008 eller senare - A | Herrestads AIF United - Ik Rössö 08/09 Lag 1 Röd | 0 - 0 | |
15.00 | Flickor 14 år födda 2008 eller senare - A | Herrestads AIF City - Ödsmåls IK Lag 1 Grön | 2 - 0 | |
15.15 | Flickor 12 år födda 2010 eller senare - A | Ödsmåls Ik - IK Rössö Röd | ||
15.30 | Flickor 12 år födda 2010 eller senare - A | Haif Svart - LSK/Grohed 1 | ||
15.45 | Flickor 12 år födda 2010 eller senare - A | Haif Svart/vit - IK Rössö Röd | ||
16.00 | Flickor 12 år födda 2010 eller senare - A | LSK/Grohed 1 - Ödsmåls Ik | ||
16.15 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - A | Skärhamns ik Skärhamns IK Vit - Iksvane Vitt | 0 - 3 | |
16.30 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - A | IFK Uddevalla Gul - IFK Uddevalla Blå | 0 - 2 | |
16.45 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - B | Vänersborgs IF Röd - Torp GOIF | 0 - 0 | |
17.00 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - B | IFK-Uddevalla IFK-08-09 - IFK Uddevalla Vit | 0 - 6 | |
17.15 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - C | Vänersborgs IF Blå - Vallens IF | 0 - 0 | |
17.30 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - C | Iksvane Svart - IFK Uddevalla Röd | 0 - 2 | |
17.45 | Flickor 12 år födda 2010 eller senare - A | Haif Svart - LSK/Grohed 2 | ||
18.00 | Flickor 12 år födda 2010 eller senare - A | IK Rössö Vit - Haif Svart/vit | ||
18.15 | Flickor 14 år födda 2008 eller senare - A | Herrestads AIF United - Ik Rössö 08/09 Lag 2 vit | 1 - 1 | |
18.30 | Flickor 14 år födda 2008 eller senare - A | Ik Rössö 08/09 Lag 1 Röd - Herrestads AIF City | 1 - 0 | |
18.45 | Flickor 12 år födda 2010 eller senare - A | LSK/Grohed 2 - IK Rössö Vit | ||
19.00 | Flickor 12 år födda 2010 eller senare - A | Haif Svart/vit - LSK/Grohed 1 | ||
19.15 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - A | IFK Uddevalla Blå - Skärhamns ik Skärhamns IK Vit | 3 - 0 | |
19.30 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - A | IFK Uddevalla Gul - Iksvane Vitt | 1 - 0 | |
19.45 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - B | IFK Uddevalla Vit - Vänersborgs IF Röd | 2 - 1 | |
20.00 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - B | IFK-Uddevalla IFK-08-09 - Torp GOIF | 0 - 3 | |
20.15 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - C | IFK Uddevalla Röd - Vänersborgs IF Blå | 3 - 0 | |
20.30 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - C | Iksvane Svart - Vallens IF | 0 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
10.00 | Pojkar 13 år födda 2009 eller senare - 1/4 | IK ODDEVOLD Blå - Ljungskile SK / Groheds IF Svart | 2 - 0 | |
10.15 | Pojkar 13 år födda 2009 eller senare - 1/4 | IK ODDEVOLD Vit - Ljungskile SK / Groheds IF Grön | 3 - 0 | |
10.30 | Pojkar 13 år födda 2009 eller senare - 1/4 | IK ODDEVOLD Gul - IFK Uddevalla Vit | 1 - 0 | |
10.45 | Pojkar 13 år födda 2009 eller senare - 1/4 | IFK-Uddevalla IFK-Uddevalla 09 - Iksvane Grön | 2 - 1 | |
11.00 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - 1/4 | Iksvane Vitt - Torp GOIF | 2 - 0 | |
11.15 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - 1/4 | IFK Uddevalla Vit - IFK Uddevalla Röd | 0 - 2 | |
11.30 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - 1/4 | Vallens IF - Vänersborgs IF Röd | 0 - 2 | |
11.45 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - 1/4 | IFK Uddevalla Blå - IFK Uddevalla Gul | 4 - 3 | |
12.00 | Flickor 14 år födda 2008 eller senare - 1/2 | Ik Rössö 08/09 Lag 1 Röd - Herrestads AIF City | 0 - 2 | |
12.15 | Flickor 14 år födda 2008 eller senare - 1/2 | Herrestads AIF United - Ik Rössö 08/09 Lag 2 vit | 0 - 1 | |
12.30 | Pojkar 13 år födda 2009 eller senare - 1/2 | IK ODDEVOLD Blå - IK ODDEVOLD Vit | 1 - 3 | |
12.45 | Pojkar 13 år födda 2009 eller senare - 1/2 | IK ODDEVOLD Gul - IFK-Uddevalla IFK-Uddevalla 09 | 2 - 0 | |
13.00 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - 1/2 | Iksvane Vitt - IFK Uddevalla Röd | 0 - 1 | |
13.15 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - 1/2 | Vänersborgs IF Röd - IFK Uddevalla Blå | 3 - 1 | |
13.45 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - B-1/2 | Iksvane Svart - Skärhamns ik Skärhamns IK Vit | 1 - 0 | |
14.00 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - B-1/2 | IFK-Uddevalla IFK-08-09 - Vänersborgs IF Blå | 0 - 3 | |
14.15 | Flickor 14 år födda 2008 eller senare - Final | Herrestads AIF City - Ik Rössö 08/09 Lag 2 vit | 1 - 0 | |
14.40 | Pojkar 13 år födda 2009 eller senare - Final | IK ODDEVOLD Vit - IK ODDEVOLD Gul | 0 - 1 | |
15.05 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - B-Final | Iksvane Svart - Vänersborgs IF Blå | 0 - 2 | |
15.30 | Pojkar 14 år födda 2008 eller senare - Final | IFK Uddevalla Röd - Vänersborgs IF Röd | 2 - 1 |