Res | ||||
---|---|---|---|---|
1. | 18.00 | P12 - A | Näldens if - Ope IF Vit | |
2. | 18.15 | P12 - A | Krokom Dvärsätts IF - IFK Lit | |
3. | 18.30 | P12 - A | Ope IF Vit - Ope IF Blå | |
4. | 18.45 | P12 - A | IFK Lit - Näldens if | |
5. | 19.00 | P12 - A | Ope IF Blå - Krokom Dvärsätts IF | |
6. | 19.15 | P12 - A | Ope IF Vit - IFK Lit | |
7. | 19.30 | P12 - A | Ope IF Blå - Näldens if | |
8. | 19.45 | P12 - A | Krokom Dvärsätts IF - Ope IF Vit | |
9. | 20.00 | P12 - A | IFK Lit - Ope IF Blå | |
10. | 20.15 | P12 - A | Näldens if - Krokom Dvärsätts IF | |
11. | 20.30 | P10 - A | Krokom Dvärsätts IF Grön - Näldensif Gul | 0 - 4 |
12. | 20.45 | P10 - A | Mörsil IF - Krokom Dvärsätts IF Vit | 2 - 4 |
13. | 21.00 | P10 - A | Näldensif Gul - Häggenås Sportklubb P2010 | 2 - 0 |
14. | 21.15 | P10 - A | Krokom Dvärsätts IF Vit - Krokom Dvärsätts IF Grön | 3 - 0 |
15. | 21.30 | P10 - A | Häggenås Sportklubb P2010 - Mörsil IF | 1 - 1 |
16. | 21.45 | P10 - A | Näldensif Gul - Krokom Dvärsätts IF Vit | 1 - 0 |
17. | 22.00 | P10 - A | Häggenås Sportklubb P2010 - Krokom Dvärsätts IF Grön | 3 - 0 |
18. | 22.15 | P10 - A | Mörsil IF - Näldensif Gul | 0 - 2 |
19. | 22.30 | P10 - A | Krokom Dvärsätts IF Vit - Häggenås Sportklubb P2010 | 2 - 0 |
20. | 22.45 | P10 - A | Krokom Dvärsätts IF Grön - Mörsil IF | 0 - 0 |
21. | 23.05 | P10 - 3-4 | Häggenås Sportklubb P2010 - Mörsil IF | 0 - 1 |
22. | 23.35 | P10 - Final | Näldensif Gul - Krokom Dvärsätts IF Vit | 1 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
23. | 09.00 | FP14 - A | Krokom Dvärsätt Vit - Krokom Dvärsätt Grön | |
24. | 09.15 | FP14 - A | Näldens IF Gul - Näldens IF Blå | |
25. | 09.30 | FP14 - A | Krokom Dvärsätt Grön - Mörsils IF | |
26. | 09.45 | FP14 - A | Näldens IF Blå - Krokom Dvärsätt Vit | |
27. | 10.00 | FP14 - A | Mörsils IF - Näldens IF Gul | |
28. | 10.15 | FP14 - A | Krokom Dvärsätt Grön - Näldens IF Blå | |
29. | 10.30 | FP14 - A | Mörsils IF - Krokom Dvärsätt Vit | |
30. | 10.45 | FP14 - A | Näldens IF Gul - Krokom Dvärsätt Grön | |
31. | 11.00 | FP14 - A | Näldens IF Blå - Mörsils IF | |
32. | 11.15 | FP14 - A | Krokom Dvärsätt Vit - Näldens IF Gul | |
33. | 12.00 | F12 - A | Myssjö/Oviken IF - Krokom Dvärsätt | |
34. | 12.15 | F12 - A | Krokom Dvärsätts IF Vit - Näldens IF Gul | |
35. | 12.30 | F12 - A | Krokom Dvärsätt - Järpens IF | |
36. | 12.45 | F12 - A | Näldens IF Gul - Myssjö/Oviken IF | |
37. | 13.00 | F12 - A | Järpens IF - Krokom Dvärsätts IF Vit | |
38. | 13.15 | F12 - A | Krokom Dvärsätt - Näldens IF Gul | |
39. | 13.30 | F12 - A | Järpens IF - Myssjö/Oviken IF | |
40. | 13.45 | F12 - A | Krokom Dvärsätts IF Vit - Krokom Dvärsätt | |
41. | 14.00 | F12 - A | Näldens IF Gul - Järpens IF | |
42. | 14.15 | F12 - A | Myssjö/Oviken IF - Krokom Dvärsätts IF Vit | |
43. | 14.35 | F08/09 - A | Krokom Dvärsätts IF - Heffnersklubbans BK 1 | 1 - 0 |
44. | 14.50 | F08/09 - A | Ås IF F14 - Ås IF F15 | 0 - 3 |
45. | 15.05 | F08/09 - A | Heffnersklubbans BK 1 - IFK Östersund | 0 - 5 |
46. | 15.20 | F08/09 - A | Ås IF F15 - Krokom Dvärsätts IF | 1 - 2 |
47. | 15.35 | F08/09 - A | IFK Östersund - Ås IF F14 | 5 - 0 |
48. | 15.50 | F08/09 - A | Heffnersklubbans BK 1 - Ås IF F15 | 0 - 1 |
49. | 16.05 | F08/09 - A | IFK Östersund - Krokom Dvärsätts IF | 2 - 1 |
50. | 16.20 | F08/09 - A | Ås IF F14 - Heffnersklubbans BK 1 | 1 - 1 |
51. | 16.35 | F08/09 - A | Ås IF F15 - IFK Östersund | 2 - 1 |
52. | 16.50 | F08/09 - A | Krokom Dvärsätts IF - Ås IF F14 | 3 - 0 |
53. | 17.10 | F08/09 - 3-4 | Ås IF F15 - Heffnersklubbans BK 1 | 2 - 0 |
54. | 17.35 | F08/09 - Final | IFK Östersund - Krokom Dvärsätts IF | 4 - 1 |
55. | 18.05 | P08/09 - A | Mörsils IF - Svegs IK | 0 - 1 |
56. | 18.20 | P08/09 - A | IFK Östersund P-09 city - Kd55 Grön | 0 - 2 |
57. | 18.35 | P08/09 - B | Frösö IF Lag 1 - Häggenås SK P09 | 4 - 0 |
58. | 18.50 | P08/09 - B | Kd55 Vit - Åre slk | 0 - 1 |
59. | 19.05 | P08/09 - A | Svegs IK - Frösö IF Lag 2 | 0 - 2 |
60. | 19.20 | P08/09 - A | Kd55 Grön - Mörsils IF | 0 - 0 |
61. | 19.35 | P08/09 - B | Häggenås SK P09 - Näldens IF/ÖFK | 0 - 3 |
62. | 19.50 | P08/09 - B | Åre slk - Frösö IF Lag 1 | 2 - 0 |
63. | 20.05 | P08/09 - A | Frösö IF Lag 2 - IFK Östersund P-09 city | 5 - 0 |
64. | 20.20 | P08/09 - A | Svegs IK - Kd55 Grön | 3 - 1 |
65. | 20.35 | P08/09 - B | Näldens IF/ÖFK - Kd55 Vit | 1 - 0 |
66. | 20.50 | P08/09 - B | Häggenås SK P09 - Åre slk | 1 - 1 |
67. | 21.05 | P08/09 - A | Frösö IF Lag 2 - Mörsils IF | 2 - 2 |
68. | 21.20 | P08/09 - A | IFK Östersund P-09 city - Svegs IK | 0 - 0 |
69. | 21.35 | P08/09 - B | Näldens IF/ÖFK - Frösö IF Lag 1 | 2 - 4 |
70. | 21.50 | P08/09 - B | Kd55 Vit - Häggenås SK P09 | 1 - 1 |
71. | 22.05 | P08/09 - A | Kd55 Grön - Frösö IF Lag 2 | 0 - 4 |
72. | 22.20 | P08/09 - A | Mörsils IF - IFK Östersund P-09 city | 2 - 1 |
73. | 22.35 | P08/09 - B | Åre slk - Näldens IF/ÖFK | 1 - 0 |
74. | 22.50 | P08/09 - B | Frösö IF Lag 1 - Kd55 Vit | 3 - 0 |
75. | 23.10 | P08/09 - 3-4 | Svegs IK - Frösö IF Lag 1 | 2 - 0* |
76. | 23.35 | P08/09 - Final | Frösö IF Lag 2 - Åre slk | 2 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
77. | 08.00 | F10 - A | IFK Östersund - IFK Strömsund 1 | 0 - 1 |
78. | 08.15 | F10 - A | Krokom Dvärsätt - Järpens IF | 0 - 1 |
79. | 08.30 | F10 - A | Heffnersklubbans BK 1 - Myssjö Ovikens IF | 1 - 0 |
80. | 08.45 | F10 - A | IFK Östersund - Järpens IF | 2 - 0 |
81. | 09.00 | F10 - A | Myssjö Ovikens IF - Krokom Dvärsätt | 0 - 1 |
82. | 09.15 | F10 - A | IFK Strömsund 1 - Heffnersklubbans BK 1 | 0 - 0 |
83. | 09.30 | F10 - A | IFK Östersund - Myssjö Ovikens IF | 1 - 0 |
84. | 09.45 | F10 - A | Järpens IF - IFK Strömsund 1 | 0 - 1 |
85. | 10.00 | F10 - A | Krokom Dvärsätt - Heffnersklubbans BK 1 | 0 - 1 |
86. | 10.15 | F10 - A | Myssjö Ovikens IF - Järpens IF | 0 - 0 |
87. | 10.30 | F10 - A | Heffnersklubbans BK 1 - IFK Östersund | 0 - 0 |
88. | 10.45 | F10 - A | IFK Strömsund 1 - Krokom Dvärsätt | 1 - 2 |
89. | 11.00 | F10 - A | Järpens IF - Heffnersklubbans BK 1 | 0 - 2 |
90. | 11.15 | F10 - A | Myssjö Ovikens IF - IFK Strömsund 1 | 2 - 1 |
91. | 11.30 | F10 - A | Krokom Dvärsätt - IFK Östersund | 1 - 0 |
92. | 12.00 | F10 - 3-4 | IFK Östersund - IFK Strömsund 1 | 3 - 0 |
93. | 12.30 | F10 - Final | Heffnersklubbans BK 1 - Krokom Dvärsätt | 1 - 0 |
94. | 13.00 | F11 - A | Näldens IF Blå - IFK Strömsund 1 | |
95. | 13.15 | F11 - A | Krokom Dvärsätts IF Grön - Krokom Dvärsätts IF Vit | |
96. | 13.30 | F11 - A | Järpens IF - Näldens IF Gul | |
97. | 13.45 | F11 - A | Näldens IF Blå - Krokom Dvärsätts IF Vit | |
98. | 14.00 | F11 - A | Näldens IF Gul - Krokom Dvärsätts IF Grön | |
99. | 14.15 | F11 - A | IFK Strömsund 1 - Järpens IF | |
100. | 14.30 | F11 - A | Näldens IF Blå - Näldens IF Gul | |
101. | 14.45 | F11 - A | Krokom Dvärsätts IF Vit - IFK Strömsund 1 | |
102. | 15.00 | F11 - A | Krokom Dvärsätts IF Grön - Järpens IF | |
103. | 15.15 | F11 - A | Näldens IF Gul - Krokom Dvärsätts IF Vit | |
104. | 15.30 | F11 - A | Järpens IF - Näldens IF Blå | |
105. | 15.45 | F11 - A | IFK Strömsund 1 - Krokom Dvärsätts IF Grön | |
106. | 16.00 | F11 - A | Krokom Dvärsätts IF Vit - Järpens IF | |
107. | 16.15 | F11 - A | Näldens IF Gul - IFK Strömsund 1 | |
108. | 16.30 | F11 - A | Krokom Dvärsätts IF Grön - Näldens IF Blå |