Res | ||||
---|---|---|---|---|
1. | 08.40 | Flickor 7 (Födda 2016), 5 mot 5 - A | Danmarks IF Lag 1 Röd - Vaksala SK Svart 1 | |
704. | 09.20 | Flickor 8 (Födda 2015), 5 mot 5 - A | Danmarks IF Röd - Vaksala SK F-15 Gul Svart/gul | |
3. | 10.00 | Flickor 9 (Födda 2014), 5 mot 5 - B | Rasbo IK Lag2 - Vaksala SK F14 Gul 1 | |
707. | 10.40 | Flickor 8 (Födda 2015), 5 mot 5 - A | Bollstanäs SK Gul - Vaksala SK F-15 Gul Svart/gul | |
6. | 11.20 | Pojkar 7 (Födda 2016), 5 mot 5 - C | Ifk Uppsala Ifk Uppsala 2 - Vaksala sk P 16 Gul | |
708. | 12.00 | Flickor 8 (Födda 2015), 5 mot 5 - A | Bollstanäs SK Vit - Vaksala SK F-15 Gul Svart/gul | |
7. | 12.40 | Pojkar 9 (Födda 2014), 5 mot 5 - C | ESK 3 - Gamla Upsala SK Svart | |
709. | 13.20 | Flickor 8 (Födda 2015), 5 mot 5 - A | Vaksala SK 15 Svart 1 - Danmarks IF Röd | |
106. | 14.00 | Flickor 9 (Födda 2014), 5 mot 5 - B | Vaksala SK F14 svart 2 - Rasbo IK Lag2 | |
10. | 14.40 | Pojkar 8 (Födda 2015), 5 mot 5 - D | Vaksala SK Vit - Vallentuna BK Lag 1 | |
11. | 15.20 | Pojkar 9 (Födda 2014), 5 mot 5 - A | Rasbo IK - ESK 1 | |
12. | 16.00 | Pojkar 8 (Födda 2015), 5 mot 5 - D | IFK Uppsala Lag 2 vit - Vallentuna BK Lag 1 | |
13. | 16.40 | Pojkar 9 (Födda 2014), 5 mot 5 - C | Märsta IK - ESK 3 | |
14. | 17.20 | Pojkar 9 (Födda 2014), 5 mot 5 - A | Hallsta IK - ESK 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
299. | 08.40 | Flickor 11 (Födda 2012), 7 mot 7 - C | Vaksala SK Svart - Ik Fyris Vit | |
300. | 09.20 | Pojkar 10 (Födda 2013), 7 mot 7 - D | Vaksala SK Gul 2 - Österåker United FK 4-Grå | |
301. | 10.00 | Pojkar 12 (Födda 2011), 7 mot 7 - A | Börje SK - IK Sätra | |
302. | 10.40 | Flickor 11 (Födda 2012), 7 mot 7 - A | Vaksala SK Gul 1 - Ik Fyris Svart | |
303. | 11.20 | Pojkar 10 (Födda 2013), 7 mot 7 - F | Storvreta IK Vit - Vaksala SK Vit | |
304. | 12.00 | Pojkar 10 (Födda 2013), 7 mot 7 - G | Runby IF Svart - Vaksala SK Vit 2 | |
305. | 12.40 | Pojkar 10 (Födda 2013), 7 mot 7 - E | IF VP Orange - Vaksala SK P13 Röd | |
306. | 13.20 | Pojkar 11 (Födda 2012), 7 mot 7 - A | Unik FK - Barkarö SK Blå | |
14.00 | Flickor 11 (Födda 2012), 7 mot 7 | Vaksala SK Gul 2 - SK Iron Vit | ||
308. | 14.40 | Flickor 10 (Födda 2013), 7 mot 7 - A | Vaksala SK Gul - Nynäshamns IF FK Blå | |
309. | 15.20 | Flickor 10 (Födda 2013), 7 mot 7 - B | Bälinge If Svart - Vallentuna Damfotboll Röd | |
310. | 16.00 | Flickor 10 (Födda 2013), 7 mot 7 - C | UNIK Röd - Sätra SK | |
16.40 | Pojkar 11 (Födda 2012), 7 mot 7 | Bälinge IF Lag 2 - Sigtuna IF Sigtuna Vit | ||
17.20 | Flickor 10 (Födda 2013), 7 mot 7 | Bälinge If Gul - Vallentuna Damfotboll Svart |