Res | ||||
---|---|---|---|---|
15. | 08.40 | Flickor 7 (Födda 2016), 5 mot 5 - A | Alsike IF Lag 1 - Storvreta IK | |
705. | 09.20 | Flickor 8 (Födda 2015), 5 mot 5 - A | Vaksala SK 15 Svart 2 - Bollstanäs SK Gul | |
17. | 10.00 | Flickor 9 (Födda 2014), 5 mot 5 - B | Vaksala SK F14 svart 2 - Enköpings sk (ESK) Lag 2 | |
700. | 10.40 | Flickor 8 (Födda 2015), 5 mot 5 - A | Bollstanäs SK Vit - UNIK FK Röd | |
20. | 11.20 | Pojkar 7 (Födda 2016), 5 mot 5 - C | Bollstanäs SK Blå 2 - Storvreta IK Vit | |
702. | 12.00 | Flickor 8 (Födda 2015), 5 mot 5 - A | UNIK FK Röd - Vaksala SK 15 Svart 1 | |
21. | 12.40 | Pojkar 9 (Födda 2014), 5 mot 5 - C | Märsta IK - Upsala IF Upsala IF svart | |
710. | 13.20 | Flickor 8 (Födda 2015), 5 mot 5 - A | Vaksala SK 15 Svart 2 - UNIK FK Blå | |
117. | 14.00 | Flickor 9 (Födda 2014), 5 mot 5 - B | Vaksala SK F14 Gul 1 - Enköpings sk (ESK) Lag 2 | |
24. | 14.40 | Pojkar 8 (Födda 2015), 5 mot 5 - D | Ekerö IK Lag C - IFK Uppsala Lag 2 vit | |
25. | 15.20 | Pojkar 9 (Födda 2014), 5 mot 5 - A | Danmarks IF Röd - Hallsta IK | |
26. | 16.00 | Pojkar 8 (Födda 2015), 5 mot 5 - D | Ekerö IK Lag C - Vaksala SK Vit | |
27. | 16.40 | Pojkar 9 (Födda 2014), 5 mot 5 - C | Gamla Upsala SK Svart - Upsala IF Upsala IF svart | |
28. | 17.20 | Pojkar 9 (Födda 2014), 5 mot 5 - A | Danmarks IF Röd - Rasbo IK |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
313. | 08.40 | Flickor 11 (Födda 2012), 7 mot 7 - C | SK Iron Vit - Alsike IF F2012 | |
314. | 09.20 | Pojkar 10 (Födda 2013), 7 mot 7 - D | IF VP Blå - Sunnersta AIF Röd | |
315. | 10.00 | Pojkar 12 (Födda 2011), 7 mot 7 - A | Vaksala SK - Gusk Gul | |
316. | 10.40 | Flickor 11 (Födda 2012), 7 mot 7 - A | Lagga Långhundra BK - Skiljebo SK Vit | |
317. | 11.20 | Pojkar 10 (Födda 2013), 7 mot 7 - F | Österåker United FK 4-Svart - IFK Sirius Sirius Blå | |
318. | 12.00 | Pojkar 10 (Födda 2013), 7 mot 7 - G | Börje sportklubb - IFK Sirius Sirius Svart | |
319. | 12.40 | Pojkar 10 (Födda 2013), 7 mot 7 - E | Österåker United FK 4-Grön - Alsike IF Svart | |
320. | 13.20 | Pojkar 11 (Födda 2012), 7 mot 7 - A | - | |
14.00 | Flickor 11 (Födda 2012), 7 mot 7 | UNIK - Alsike IF F2012 | ||
322. | 14.40 | Flickor 10 (Födda 2013), 7 mot 7 - A | GUSK Gul - Sunnersta AIF | |
323. | 15.20 | Flickor 10 (Födda 2013), 7 mot 7 - B | UNIK Blå - Vaksala Sk Svart Lindbacken | |
324. | 16.00 | Flickor 10 (Födda 2013), 7 mot 7 - C | Vallentuna Damfotboll Svart - Vaksala SK Vit | |
16.40 | Pojkar 11 (Födda 2012), 7 mot 7 | Barkarö SK Blå - Gamla uppsala IF Gul | ||
17.20 | Flickor 10 (Födda 2013), 7 mot 7 | GUSK Vit - UNIK Röd |