Res | ||||
---|---|---|---|---|
29. | 08.40 | Flickor 7 (Födda 2016), 5 mot 5 - B | Danmarks IF Lag 2 Vit - Vaksala SK Svart 2 | |
30. | 09.20 | Pojkar 7 (Födda 2016), 5 mot 5 - D | Alsike IF Gul - Danmarks IF Röd | |
31. | 10.00 | Flickor 7 (Födda 2016), 5 mot 5 - B | GUSK Lag 1, GUL - Danmarks IF Lag 2 Vit | |
32. | 10.40 | Pojkar 7 (Födda 2016), 5 mot 5 - B | Sunnersta AIF 2 Grön - Vaksala SK Röd 1 | |
703. | 12.00 | Flickor 8 (Födda 2015), 5 mot 5 - A | Vaksala SK 15 Svart 2 - Danmarks IF Röd | |
35. | 12.40 | Flickor 9 (Födda 2014), 5 mot 5 - A | Vaksala SK F14 svart 1 - Danmarks IF Röd | |
37. | 13.20 | Pojkar 8 (Födda 2015), 5 mot 5 - A | Ekerö IK Lag A - Armeniska United FK Svart | |
36. | 14.00 | Pojkar 8 (Födda 2015), 5 mot 5 - G | Vaksala SK Vit 2 - Vallentuna BK Lag 3 | |
38. | 14.40 | Pojkar 9 (Födda 2014), 5 mot 5 - C | Upsala IF Upsala IF svart - ESK 3 | |
39. | 15.20 | Pojkar 8 (Födda 2015), 5 mot 5 - C | Vaksala SK P15 Gul - Ekerö IK Lag B | |
40. | 16.00 | Pojkar 8 (Födda 2015), 5 mot 5 - G | Danmarks IF Röd - Vaksala SK Vit 2 | |
41. | 16.40 | Pojkar 8 (Födda 2015), 5 mot 5 - E | IFK Uppsala Lag 1 blå - Vaksala SK Svart | |
42. | 17.20 | Pojkar 9 (Födda 2014), 5 mot 5 - B | IFK Uppsala GUL - ESK 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
327. | 08.40 | Pojkar 12 (Födda 2011), 7 mot 7 - A | Gusk Gul - Börje SK | |
328. | 09.20 | Pojkar 10 (Födda 2013), 7 mot 7 - B | Vaksala SK Svart Lag 2 - Barkarö IP P13 | |
489. | 10.00 | Pojkar 10 (Födda 2013), 7 mot 7 - C | Vaksala SK Gul 1 - Barkarö IP Lag2 | |
330. | 10.40 | Flickor 11 (Födda 2012), 7 mot 7 - B | UNIK - Vaksala SK Gul 2 | |
331. | 11.20 | Pojkar 10 (Födda 2013), 7 mot 7 - A | Gävle GIK FK - Vaksala SK Svart Lag 1 | |
332. | 12.00 | Pojkar 10 (Födda 2013), 7 mot 7 - H | Håbo FF Röd - Alsike IF Gul | |
333. | 12.40 | Flickor 10 (Födda 2013), 7 mot 7 - D | Vallentuna Damfotboll Vit - GUSK Vit | |
334. | 13.20 | Flickor 10 (Födda 2013), 7 mot 7 - B | UNIK Blå - Bälinge If Svart | |
335. | 14.00 | Pojkar 11 (Födda 2012), 7 mot 7 - F | Sigtuna IF Sigtuna Blå - | |
336. | 14.40 | Pojkar 10 (Födda 2013), 7 mot 7 - I | Lagga Långhundra BK - GIF Sundsvall | |
337. | 15.20 | Pojkar 11 (Födda 2012), 7 mot 7 - D | Gamla uppsala IF Svart - Hertzöga BK Grön | |
338. | 16.00 | Flickor 10 (Födda 2013), 7 mot 7 - A | Sunnersta AIF - Nynäshamns IF FK Blå | |
16.40 | Pojkar 11 (Födda 2012), 7 mot 7 | Barkarö SK Röd - Unik FK United | ||
17.20 | Flickor 10 (Födda 2013), 7 mot 7 | Vallentuna Damfotboll Vit - Sätra SK |