Res | ||||
---|---|---|---|---|
1. | 10.00 | Dam senior - B | Medle SK - Kågedalens AIF | 0 - 1 |
3. | 10.40 | Dam senior - B | IFK Åkullsjön - Sunnanå SK | 0 - 6 |
5. | 11.10 | Herr senior - C | Sunnanå SK - Tunet.se | 1 - 3 |
10. | 11.40 | Dam senior - B | IFK Åkullsjön - Medle SK | 2 - 1 |
9. | 12.10 | Dam senior - C | Burträsk FF - Piteå IF DFF | 0 - 1 |
11. | 12.50 | Dam senior - C | Bureå IF - Skellefteå FF F17 | 0 - 2 |
17. | 13.20 | Herr senior - D | Clemensnäs IF - Ersmarks IK | 0 - 4 |
19. | 13.50 | Herr senior - D | Burträsk IK ungdom - Sunnanå SK 2 | 0 - 5 |
22. | 14.20 | Herr senior - C | Sunnanå SK - Rönnskär Railcare IF | 0 - 1 |
24. | 15.00 | Herr senior - C | Tunet.se - Umedalens IF | 12 - 1 |
25. | 15.30 | Dam senior - C | Sunnnanå SK Dam Utveckling - Skellefteå FF F17 | 1 - 2 |
27. | 16.00 | Dam senior - C | Bureå IF - Piteå IF DFF | 1 - 1 |
29. | 16.30 | Herr senior - B | IFK Anderstorp - Bureå IF | 0 - 9 |
31. | 17.10 | Herr senior - B | Kaspiska FF - Medle Sk | 3 - 1 |
33. | 17.40 | Herr senior - A | Morön BK - Sörböle FF | 4 - 2 |
35. | 18.10 | Herr senior - A | IFK Ålund - Lycksele IF | 0 - 5 |
37. | 18.40 | Dam senior - C | Burträsk FF - Sunnnanå SK Dam Utveckling | 0 - 2 |
39. | 19.20 | Dam senior - C | Skellefteå FF F17 - Piteå IF DFF | 2 - 2 |
41. | 19.50 | Dam senior - A | Umeå IK - Mariehem SK | 2 - 1 |
43. | 20.20 | Dam senior - A | Sunnnanå SK F17 - Unbyns IF Dam | 2 - 1 |
8. | 20.50 | Herr senior - B | Kaspiska FF - IFK Anderstorp | 9 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
13. | 08.30 | Herr senior - B | Medle Sk - IFK Anderstorp | 6 - 3 |
45. | 09.00 | Dam senior - C | Sunnnanå SK Dam Utveckling - Bureå IF | 0 - 1 |
47. | 09.35 | Herr senior - 1/4 | Morön BK - Rönnskär Railcare IF | 2 - 3 |
49. | 10.10 | Herr senior - 1/4 | Tunet.se - Sörböle FF | 4 - 2 |
51. | 10.45 | Dam senior - 1/4 | Umeå IK - Piteå IF DFF | 2 - 0 |
53. | 11.20 | Dam senior - 1/4 | Skellefteå FF F17 - Bureå IF | 1 - 0* |
55. | 12.00 | Parasport & Hanna Marklund - A | Parasport & Hanna Marklund - Parasport & Hanna Marklund | 0 - 0 |
57. | 13.00 | Herr senior - 1/2 | Rönnskär Railcare IF - Sunnanå SK 2 | 1 - 4 |
58. | 13.35 | Herr senior - 1/2 | Tunet.se - Ersmarks IK | 1 - 0* |
59. | 14.10 | Dam senior - 1/2 | Umeå IK - Sunnanå SK | 2 - 4 |
60. | 14.45 | Dam senior - 1/2 | Skellefteå FF F17 - IFK Åkullsjön | 1 - 3 |
61. | 15.25 | Herr senior - Final | Sunnanå SK 2 - Tunet.se | 1 - 2* |
62. | 16.05 | Dam senior - Final | Sunnanå SK - IFK Åkullsjön | (4 - 0) |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
63. | 09.00 | F-11/12 - A | Sunnanå SK F-11 - Myckle IK F11 | |
65. | 09.30 | P-12/13 - A | Ifk Anderstorp - Sunnanå SK Vit | |
67. | 10.00 | P-12/13 - A | Sunnanå SK P12 - Sunnanå SK Blå | |
69. | 10.40 | P-12/13 - A | lycksele if lag 1 - Sunnanå SK | |
71. | 11.10 | F-11/12 - A | Gimonäs Umeå IF Svart - Sunnanå SK F-11 | |
73. | 11.40 | P-11 - A | Sunnanå SK P11 Blå - Bergsbyn SK P10/11 | |
75. | 12.10 | P-11 - A | LUAIK P11 - Skellefteå FF Lag 1 | |
77. | 12.50 | P-11 - A | Rönnskär Railcare IF - Sunnanå SK P11 | |
79. | 13.20 | P-09/10 - B | Lycksele if P-10 - SSK -Flickor 08/09 | 1 - 2 |
81. | 13.50 | P-09/10 - B | Mariehem SK P10 - AFC Galaxy P10 Grå | 10 - 1 |
83. | 14.20 | P-09/10 - A | Skellefteå FF - Gammelgårdens IF | 5 - 0 |
85. | 15.00 | P-09/10 - A | Rönnskär Railcare IF - AFC Galaxy P 10 Röd | 15 - 0 |
87. | 15.30 | F-11/12 - A | Myckle IK F11 - Sunnanå SK F-11 | |
89. | 16.00 | P-09/10 - B | SSK -Flickor 08/09 - AFC Galaxy P10 Grå | 13 - 1 |
91. | 16.30 | P-09/10 - B | Mariehem SK P10 - Lycksele if P-10 | 2 - 3 |
93. | 17.10 | F-11/12 - A | Gimonäs Umeå IF Svart - Myckle IK F11 | |
95. | 17.40 | P-12/13 - A | Sunnanå SK Vit - lycksele if lag 1 | |
97. | 18.10 | P-12/13 - A | Sunnanå SK P12 - Sunnanå SK | |
99. | 18.40 | P-12/13 - A | Ifk Anderstorp - Sunnanå SK Blå | |
101. | 19.20 | Herr junior - A | SSK F17 - Gimonäs UIF | 1 - 10 |
103. | 19.50 | Herr junior - A | Täfteå IK - Obbola IK P0708 | 0 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
104. | 09.00 | Herr junior - A | Sunnanå SK - Gimonäs UIF | 4 - 0 |
106. | 09.30 | Herr junior - A | Obbola IK P0708 - Morön BK | 1 - 9 |
108. | 10.00 | Herr junior - A | SSK F17 - Täfteå IK | 0 - 6 |
110. | 10.40 | F-09/10 - A | Sunnanå SK F09 - Sunnanå SK | 1 - 2 |
112. | 11.10 | F-09/10 - A | Rönnskär Railcare IF F10/09 Lag 2 - Kågedalens aif F10-09 | 1 - 1 |
114. | 11.40 | F-09/10 - A | Sunnanå SK - Rönnskär Railcare IF F10/09 Lag 2 | 3 - 0 |
116. | 12.10 | P-11 - A | Sunnanå SK P11 - Bergsbyn SK P10/11 | |
118. | 12.50 | P-11 - A | Skellefteå FF Lag 1 - Rönnskär Railcare IF | |
120. | 13.20 | P-11 - A | Sunnanå SK P11 Blå - LUAIK P11 | |
122. | 13.50 | Herr junior - A | Gimonäs UIF - Täfteå IK | 3 - 0 |
124. | 14.20 | Herr junior - A | SSK F17 - Morön BK | 0 - 10 |
126. | 15.00 | Herr junior - A | Obbola IK P0708 - Sunnanå SK | 1 - 2 |
128. | 15.30 | Final F17 + RIF P09 - A | Sunnanå SK F17 - Rönnskär Railcare P09 | |
130. | 16.00 | Slutspel P09/10 - A | Final P10 (Bästa P10) - Final P10 (Näst bästa P10) | 6 - 2 |
136. | 16.30 | Herr junior - Final | Morön BK - Sunnanå SK | 6 - 1 |