Res | ||||
---|---|---|---|---|
2. | 10.00 | Dam senior - C | Bureå IF - Burträsk FF | 1 - 0 |
4. | 10.40 | Dam senior - C | Piteå IF DFF - Sunnnanå SK Dam Utveckling | 1 - 1 |
7. | 11.10 | Herr senior - C | Umedalens IF - Rönnskär Railcare IF | 0 - 10 |
12. | 11.40 | Dam senior - B | Kågedalens AIF - Sunnanå SK | 0 - 7 |
14. | 12.10 | Herr senior - C | Rönnskär Railcare IF - Tunet.se | 3 - 3 |
16. | 12.50 | Herr senior - C | Sunnanå SK - Umedalens IF | 9 - 0 |
18. | 13.20 | Dam senior - B | Sunnanå SK - Medle SK | 2 - 1 |
20. | 13.50 | Dam senior - B | IFK Åkullsjön - Kågedalens AIF | 1 - 0 |
21. | 14.20 | Dam senior - A | Mariehem SK - Unbyns IF Dam | 3 - 3 |
23. | 15.00 | Dam senior - A | Sunnnanå SK F17 - Umeå IK | 1 - 7 |
26. | 15.30 | Herr senior - A | IFK Ålund - Sörböle FF | 0 - 2 |
28. | 16.00 | Herr senior - D | Ersmarks IK - Sunnanå SK 2 | 5 - 0 |
30. | 16.30 | Herr senior - A | Lycksele IF - Morön BK | 3 - 3 |
32. | 17.10 | Herr senior - D | Burträsk IK ungdom - Clemensnäs IF | 1 - 0 |
34. | 17.40 | Dam senior - A | Unbyns IF Dam - Umeå IK | 0 - 4 |
36. | 18.10 | Dam senior - A | Sunnnanå SK F17 - Mariehem SK | 4 - 1 |
38. | 18.40 | Herr senior - D | Burträsk IK ungdom - Ersmarks IK | 0 - 7 |
40. | 19.20 | Herr senior - D | Sunnanå SK 2 - Clemensnäs IF | 8 - 1 |
42. | 19.50 | Herr senior - A | IFK Ålund - Morön BK | 2 - 4 |
44. | 20.20 | Herr senior - A | Sörböle FF - Lycksele IF | 3 - 0 |
6. | 20.50 | Herr senior - B | Bureå IF - Medle Sk | 2 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
15. | 08.30 | Herr senior - B | Kaspiska FF - Bureå IF | 0 - 4 |
46. | 09.00 | Dam senior - C | Skellefteå FF F17 - Burträsk FF | 0 - 1 |
48. | 09.35 | Herr senior - 1/4 | Bureå IF - Sunnanå SK 2 | 0 - 3 |
50. | 10.10 | Herr senior - 1/4 | Ersmarks IK - Kaspiska FF | 1 - 0 |
52. | 10.45 | Dam senior - 1/4 | Sunnanå SK - Kågedalens AIF | 4 - 0 |
54. | 11.20 | Dam senior - 1/4 | Sunnnanå SK F17 - IFK Åkullsjön | 1 - 3 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
64. | 09.00 | P-11 - A | Sunnanå SK P11 Blå - Skellefteå FF Lag 1 | |
66. | 09.30 | P-11 - A | Rönnskär Railcare IF - Bergsbyn SK P10/11 | |
68. | 10.00 | P-11 - A | Sunnanå SK P11 - LUAIK P11 | |
70. | 10.40 | P-09/10 - A | Skellefteå FF - Rönnskär Railcare IF | 2 - 2 |
72. | 11.10 | P-09/10 - A | Gammelgårdens IF - AFC Galaxy P 10 Röd | 15 - 0 |
74. | 11.40 | P-12/13 - A | Sunnanå SK Vit - Sunnanå SK Blå | |
76. | 12.10 | P-12/13 - A | Sunnanå SK - Ifk Anderstorp | |
78. | 12.50 | P-12/13 - A | lycksele if lag 1 - Sunnanå SK P12 | |
80. | 13.20 | F-11/12 - A | Myckle IK F11 - Gimonäs Umeå IF Svart | |
82. | 13.50 | F-09/10 - A | Rönnskär Railcare IF F10/09 Lag 2 - Sunnanå SK F09 | 0 - 2 |
84. | 14.20 | F-11/12 - A | Sunnanå SK F-11 - Gimonäs Umeå IF Svart | |
86. | 15.00 | F-09/10 - A | Sunnanå SK - Rönnskär Railcare IF F10/09 Lag 1 | 2 - 5 |
88. | 15.30 | F-09/10 - A | Sunnanå SK F09 - Kågedalens aif F10-09 | 1 - 1 |
90. | 16.00 | P-12/13 - A | Sunnanå SK - Sunnanå SK Vit | |
92. | 16.30 | P-12/13 - A | Sunnanå SK Blå - lycksele if lag 1 | |
94. | 17.10 | P-12/13 - A | Ifk Anderstorp - Sunnanå SK P12 | |
96. | 17.40 | F-09/10 - A | Rönnskär Railcare IF F10/09 Lag 1 - Rönnskär Railcare IF F10/09 Lag 2 | 2 - 1 |
98. | 18.10 | F-09/10 - A | Kågedalens aif F10-09 - Sunnanå SK | 2 - 2 |
100. | 18.40 | F-09/10 - A | Rönnskär Railcare IF F10/09 Lag 1 - Sunnanå SK F09 | 5 - 2 |
102. | 19.20 | Herr junior - A | Morön BK - Sunnanå SK | 5 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
105. | 09.00 | P-11 - A | Bergsbyn SK P10/11 - LUAIK P11 | |
107. | 09.30 | P-11 - A | Sunnanå SK P11 Blå - Rönnskär Railcare IF | |
109. | 10.00 | P-11 - A | Skellefteå FF Lag 1 - Sunnanå SK P11 | |
111. | 10.40 | Herr junior - A | Morön BK - Gimonäs UIF | 3 - 0 |
113. | 11.10 | Herr junior - A | Sunnanå SK - Täfteå IK | 5 - 3 |
115. | 11.40 | Herr junior - A | Obbola IK P0708 - SSK F17 | 3 - 1 |
117. | 12.10 | P-09/10 - B | Mariehem SK P10 - SSK -Flickor 08/09 | 2 - 1 |
119. | 12.50 | P-09/10 - B | AFC Galaxy P10 Grå - Lycksele if P-10 | 0 - 11 |
121. | 13.20 | P-09/10 - A | AFC Galaxy P 10 Röd - Skellefteå FF | 0 - 9 |
123. | 13.50 | P-09/10 - A | Rönnskär Railcare IF - Gammelgårdens IF | 6 - 0 |
125. | 14.20 | F-09/10 - A | Rönnskär Railcare IF F10/09 Lag 1 - Kågedalens aif F10-09 | 3 - 0 |
131. | 15.00 | Slutspel P09/10 - B | 3-4 plats P10 - 3-4 plats P10 | 0 - 1 |
133. | 15.30 | Slutspel P09/10 - C | 5-6 plats P10 - 5-6 plats P10 | - |
16.00 | Slutspel F09/10 - A | Final F10 Rönnskär IF - Final SSK F10 | 1 - 0 | |
16.30 | Slutspel F09/10 - B | Final F09 1:a i gruppspelet - Final F09 2:a i gruppspelet | 2 - 1 |