Res | ||||
---|---|---|---|---|
1. | 09.00 | P7 - A | HGH FC Röd - HGH FC Blå | |
2. | 09.15 | P7 - A | Getinge IF Grön - Getinge IF Vit | |
3. | 09.30 | P7 - A | HGH FC Röd - Getinge IF Grön | |
4. | 09.45 | P7 - A | HGH FC Blå - Getinge IF Vit | |
5. | 10.00 | P7 - A | Getinge IF Vit - HGH FC Röd | |
6. | 10.15 | P7 - A | HGH FC Blå - Getinge IF Grön | |
7. | 10.30 | P8 - A | Alet IK Röd - Värnamo södra Vit | |
8. | 10.45 | P8 - A | Trönninge BK Vit - Getinge IF 1 | |
9. | 11.00 | P8 - B | Värnamo södra Röd - Trönninge IF Lag 1 | |
10. | 11.15 | P8 - B | Getinge IF 2 - Alet IK Blå | |
11. | 11.30 | P8 - C | Trönninge IF Lag 2 - Trönninge BK Grön | |
12. | 11.45 | P8 - C | Sennans IF - Värnamo södra Svart | |
13. | 12.00 | P8 - A | Alet IK Röd - Trönninge BK Vit | |
14. | 12.15 | P8 - A | Värnamo södra Vit - Getinge IF 1 | |
15. | 12.30 | P8 - B | Värnamo södra Röd - Getinge IF 2 | |
16. | 12.45 | P8 - B | Trönninge IF Lag 1 - Alet IK Blå | |
17. | 13.00 | P8 - C | Trönninge IF Lag 2 - Sennans IF | |
18. | 13.15 | P8 - C | Trönninge BK Grön - Värnamo södra Svart | |
19. | 13.30 | P8 - A | Getinge IF 1 - Alet IK Röd | |
20. | 13.45 | P8 - A | Värnamo södra Vit - Trönninge BK Vit | |
21. | 14.00 | P8 - B | Alet IK Blå - Värnamo södra Röd | |
22. | 14.15 | P8 - B | Trönninge IF Lag 1 - Getinge IF 2 | |
23. | 14.30 | P8 - C | Värnamo södra Svart - Trönninge IF Lag 2 | |
24. | 14.45 | P8 - C | Trönninge BK Grön - Sennans IF |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
25. | 08.30 | F10 - A | LGM - Skrea IF | |
26. | 08.45 | F10 - A | Kvibille BK Vit - IF Böljan Falkenberg Vit | |
27. | 09.00 | F10 - B | IF Böljan Falkenberg Blå - Tölö IF | |
28. | 09.15 | F10 - B | IS Halmia - Skrea IF | |
29. | 09.30 | F10 - A | LGM - Kvibille BK Vit | |
30. | 09.45 | F10 - A | Skrea IF - IF Böljan Falkenberg Vit | |
31. | 10.00 | F10 - B | IF Böljan Falkenberg Blå - IS Halmia | |
32. | 10.15 | F10 - B | Tölö IF - Skrea IF | |
33. | 10.30 | F10 - A | IF Böljan Falkenberg Vit - LGM | |
34. | 10.45 | F10 - A | Skrea IF - Kvibille BK Vit | |
35. | 11.00 | F10 - B | Skrea IF - IF Böljan Falkenberg Blå | |
36. | 11.15 | F10 - B | Tölö IF - IS Halmia | |
37. | 11.30 | F10 - C | Oskarström IS - Vinbergs IF | |
38. | 11.45 | F10 - C | SNFF Röd - Tölö IF | |
39. | 12.00 | F10 - D | Getinge IF - Stafsinge IF | |
40. | 12.15 | F10 - D | Kungsbacka if Rolfö - IFK Värnamo 1 | |
41. | 12.30 | F10 - E | HGH FC - IFK Värnamo 2 | |
42. | 12.45 | F10 - E | Laholms FK - Kungsbacka if Seger | |
43. | 13.00 | F10 - C | Oskarström IS - SNFF Röd | |
44. | 13.15 | F10 - C | Vinbergs IF - Tölö IF | |
45. | 13.30 | F10 - D | Getinge IF - Kungsbacka if Rolfö | |
46. | 13.45 | F10 - D | Stafsinge IF - IFK Värnamo 1 | |
47. | 14.00 | F10 - E | HGH FC - Laholms FK | |
48. | 14.15 | F10 - E | IFK Värnamo 2 - Kungsbacka if Seger | |
49. | 14.30 | F10 - C | Tölö IF - Oskarström IS | |
50. | 14.45 | F10 - C | Vinbergs IF - SNFF Röd | |
51. | 15.00 | F10 - D | IFK Värnamo 1 - Getinge IF | |
52. | 15.15 | F10 - D | Stafsinge IF - Kungsbacka if Rolfö | |
53. | 15.30 | F10 - E | Kungsbacka if Seger - HGH FC | |
54. | 15.45 | F10 - E | IFK Värnamo 2 - Laholms FK | |
55. | 16.00 | F11 - A | Kvibille BK Blå - Oskarström IS | |
56. | 16.15 | F11 - A | HASKO Röd/svart - Simlångsdalens IF | |
57. | 16.30 | F11 - A | Kvibille BK Blå - HASKO Röd/svart | |
58. | 16.45 | F11 - A | Oskarström IS - Simlångsdalens IF | |
59. | 17.00 | F11 - A | Simlångsdalens IF - Kvibille BK Blå | |
60. | 17.15 | F11 - A | Oskarström IS - HASKO Röd/svart |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
61. | 09.00 | P10 - A | Skottorps IF Grön - Rinia if Röda | |
62. | 09.15 | P10 - A | Kvibille BK Lag 1 Blå - Vinbergs IF Vit | |
63. | 09.30 | P10 - B | Stafsinge IF - Vinbergs IF Grön | |
64. | 09.45 | P10 - B | Skottorps If lag 2 - Falkenbergs FF Svart | |
65. | 10.00 | P10 - A | Skottorps IF Grön - Kvibille BK Lag 1 Blå | |
66. | 10.15 | P10 - A | Rinia if Röda - Vinbergs IF Vit | |
67. | 10.30 | P10 - B | Stafsinge IF - Skottorps If lag 2 | |
68. | 10.45 | P10 - B | Vinbergs IF Grön - Falkenbergs FF Svart | |
69. | 11.00 | P10 - A | Vinbergs IF Vit - Skottorps IF Grön | |
70. | 11.15 | P10 - A | Rinia if Röda - Kvibille BK Lag 1 Blå | |
71. | 11.30 | P10 - B | Falkenbergs FF Svart - Stafsinge IF | |
72. | 11.45 | P10 - B | Vinbergs IF Grön - Skottorps If lag 2 | |
73. | 12.00 | P10 - C | Slöinge GOIF - Skrea IF Gul | |
74. | 12.15 | P10 - C | Getinge IF Grön - Falkenbergs FF Gul | |
75. | 12.30 | P10 - D | Getinge IF Vit - Skrea IF Svart | |
76. | 12.45 | P10 - D | Falkenbergs FF Vit - Sennans IF | |
77. | 13.00 | P10 - C | Slöinge GOIF - Getinge IF Grön | |
78. | 13.15 | P10 - C | Skrea IF Gul - Falkenbergs FF Gul | |
79. | 13.30 | P10 - D | Getinge IF Vit - Falkenbergs FF Vit | |
80. | 13.45 | P10 - D | Skrea IF Svart - Sennans IF | |
81. | 14.00 | P10 - C | Falkenbergs FF Gul - Slöinge GOIF | |
82. | 14.15 | P10 - C | Skrea IF Gul - Getinge IF Grön | |
83. | 14.30 | P10 - D | Sennans IF - Getinge IF Vit | |
84. | 14.45 | P10 - D | Skrea IF Svart - Falkenbergs FF Vit |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
85. | 08.30 | F9 - A | LFK Lag Svart - Trönninge BK | |
86. | 08.45 | F9 - A | Vinbergs IF - Skrea IF Svart | |
87. | 09.00 | F9 - B | DFK HaSko - LFK Lag vit | |
88. | 09.15 | F9 - B | IF Böljan Falkenberg Blå - Trönninge BK | |
89. | 09.30 | F9 - C | IF Böljan Falkenberg Vit - HGH FC | |
90. | 09.45 | F9 - C | Sennans IF - SNFF Grön | |
91. | 10.00 | F9 - A | LFK Lag Svart - Vinbergs IF | |
92. | 10.15 | F9 - A | Trönninge BK - Skrea IF Svart | |
93. | 10.30 | F9 - B | DFK HaSko - IF Böljan Falkenberg Blå | |
94. | 10.45 | F9 - B | LFK Lag vit - Trönninge BK | |
95. | 11.00 | F9 - C | IF Böljan Falkenberg Vit - Sennans IF | |
96. | 11.15 | F9 - C | HGH FC - SNFF Grön | |
97. | 11.30 | F9 - A | Skrea IF Svart - LFK Lag Svart | |
98. | 11.45 | F9 - A | Trönninge BK - Vinbergs IF | |
99. | 12.00 | F9 - B | Trönninge BK - DFK HaSko | |
100. | 12.15 | F9 - B | LFK Lag vit - IF Böljan Falkenberg Blå | |
101. | 12.30 | F9 - C | SNFF Grön - IF Böljan Falkenberg Vit | |
102. | 12.45 | F9 - C | HGH FC - Sennans IF | |
103. | 13.00 | F12 - A | Sennans IF - Simlångsdalens IF | |
104. | 13.15 | F12 - A | IFK Värnamo Lag 1Vit, lag 2 rosa, Lag 3 grön - Laholms FK Vit | |
105. | 13.30 | F12 - B | WRY Svart - BK Astrio Lag 1 | |
106. | 13.45 | F12 - B | Laholms FK Svart - IFK Värnamo Vit med rosa väst | |
107. | 14.00 | F12 - C | Getinge IF Grön - IFK Värnamo Vit med grön väst | |
108. | 14.15 | F12 - C | Vinbergs IF Grön/vit - BK Astrio Lag 2 | |
109. | 14.30 | F12 - A | Sennans IF - IFK Värnamo Lag 1Vit, lag 2 rosa, Lag 3 grön | |
110. | 14.45 | F12 - A | Simlångsdalens IF - Laholms FK Vit | |
111. | 15.00 | F12 - B | WRY Svart - Laholms FK Svart | |
112. | 15.15 | F12 - B | BK Astrio Lag 1 - IFK Värnamo Vit med rosa väst | |
113. | 15.30 | F12 - C | Getinge IF Grön - Vinbergs IF Grön/vit | |
114. | 15.45 | F12 - C | IFK Värnamo Vit med grön väst - BK Astrio Lag 2 | |
115. | 16.00 | F12 - A | Laholms FK Vit - Sennans IF | |
116. | 16.15 | F12 - A | Simlångsdalens IF - IFK Värnamo Lag 1Vit, lag 2 rosa, Lag 3 grön | |
117. | 16.30 | F12 - B | IFK Värnamo Vit med rosa väst - WRY Svart | |
118. | 16.45 | F12 - B | BK Astrio Lag 1 - Laholms FK Svart | |
119. | 17.00 | F12 - C | BK Astrio Lag 2 - Getinge IF Grön | |
120. | 17.15 | F12 - C | IFK Värnamo Vit med grön väst - Vinbergs IF Grön/vit |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
121. | 08.00 | P9 - A | Vinbergs IF Vinberg Vit - Slöinge GOIF VIT | |
122. | 08.15 | P9 - A | Sennans IF - Getinge if Grön | |
123. | 08.30 | P9 - B | Slöinge GOIF BLÅ - Kvibille BK Lag 1 Blå | |
124. | 08.45 | P9 - B | Vinbergs IF Vinberg Grön - Snöstorp Nyhem FF Vit | |
125. | 09.00 | P9 - A | Vinbergs IF Vinberg Vit - Sennans IF | |
126. | 09.15 | P9 - A | Slöinge GOIF VIT - Getinge if Grön | |
127. | 09.30 | P9 - B | Slöinge GOIF BLÅ - Vinbergs IF Vinberg Grön | |
128. | 09.45 | P9 - B | Kvibille BK Lag 1 Blå - Snöstorp Nyhem FF Vit | |
129. | 10.00 | P9 - A | Getinge if Grön - Vinbergs IF Vinberg Vit | |
130. | 10.15 | P9 - A | Slöinge GOIF VIT - Sennans IF | |
131. | 10.30 | P9 - B | Snöstorp Nyhem FF Vit - Slöinge GOIF BLÅ | |
132. | 10.45 | P9 - B | Kvibille BK Lag 1 Blå - Vinbergs IF Vinberg Grön | |
133. | 11.00 | P9 - C | HGH FC Röd - IF Böljan Falkenberg Blå | |
134. | 11.15 | P9 - C | Snöstorp Nyhem FF Röd - Skrea IF Gul | |
135. | 11.30 | P9 - D | Snöstorp Nyhem FF Grön - Skrea IF Svart | |
136. | 11.45 | P9 - D | IF Böljan Falkenberg Vit - HGH FC Blå | |
137. | 12.00 | P9 - C | HGH FC Röd - Snöstorp Nyhem FF Röd | |
138. | 12.15 | P9 - C | IF Böljan Falkenberg Blå - Skrea IF Gul | |
139. | 12.30 | P9 - D | Snöstorp Nyhem FF Grön - IF Böljan Falkenberg Vit | |
140. | 12.45 | P9 - D | Skrea IF Svart - HGH FC Blå | |
141. | 13.00 | P9 - C | Skrea IF Gul - HGH FC Röd | |
142. | 13.15 | P9 - C | IF Böljan Falkenberg Blå - Snöstorp Nyhem FF Röd | |
143. | 13.30 | P9 - D | HGH FC Blå - Snöstorp Nyhem FF Grön | |
144. | 13.45 | P9 - D | Skrea IF Svart - IF Böljan Falkenberg Vit | |
145. | 14.00 | P11 - A | Vinbergs IF Lag 1 - Getinge IF Grön | |
146. | 14.15 | P11 - A | Stafsinge IF - Slöinge GOIF BLÅ | |
147. | 14.30 | P11 - B | Slöinge GOIF SVART - Getinge IF Vit | |
148. | 14.45 | P11 - B | Vinbergs IF Lag 2 - IF Böljan Falkenberg Vit | |
149. | 15.00 | P11 - A | Vinbergs IF Lag 1 - Stafsinge IF | |
150. | 15.15 | P11 - A | Getinge IF Grön - Slöinge GOIF BLÅ | |
151. | 15.30 | P11 - B | Slöinge GOIF SVART - Vinbergs IF Lag 2 | |
152. | 15.45 | P11 - B | Getinge IF Vit - IF Böljan Falkenberg Vit | |
153. | 16.00 | P11 - A | Slöinge GOIF BLÅ - Vinbergs IF Lag 1 | |
154. | 16.15 | P11 - A | Getinge IF Grön - Stafsinge IF | |
155. | 16.30 | P11 - B | IF Böljan Falkenberg Vit - Slöinge GOIF SVART | |
156. | 16.45 | P11 - B | Getinge IF Vit - Vinbergs IF Lag 2 | |
157. | 17.00 | P11 - C | Varbergs GIF Röd - Smålandsstenar GOIF | |
158. | 17.15 | P11 - C | Trönninge IF 2 - IF Böljan Falkenberg Röd | |
159. | 17.30 | P11 - D | Trönninge IF 1 - Varbergs GIF Blå | |
160. | 17.45 | P11 - D | IF Böljan Falkenberg Blå - Rinia if Svart | |
161. | 18.00 | P11 - C | Varbergs GIF Röd - Trönninge IF 2 | |
162. | 18.15 | P11 - C | Smålandsstenar GOIF - IF Böljan Falkenberg Röd | |
163. | 18.30 | P11 - D | Trönninge IF 1 - IF Böljan Falkenberg Blå | |
164. | 18.45 | P11 - D | Varbergs GIF Blå - Rinia if Svart | |
165. | 19.00 | P11 - C | IF Böljan Falkenberg Röd - Varbergs GIF Röd | |
166. | 19.15 | P11 - C | Smålandsstenar GOIF - Trönninge IF 2 | |
167. | 19.30 | P11 - D | Rinia if Svart - Trönninge IF 1 | |
168. | 19.45 | P11 - D | Varbergs GIF Blå - IF Böljan Falkenberg Blå |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
169. | 09.00 | P12 - A | Smålandsstenar GoIF Vit - Skottorps IF Lag 2, Vit | |
170. | 09.15 | P12 - A | Vinberg Vinberg grön - IF Böljan Falkenberg Blå | |
171. | 09.30 | P12 - B | Skottorps IF Lag 1, Grön - Smålandsstenar GoIF Svart | |
172. | 09.45 | P12 - B | IF Böljan Falkenberg Vit - Vinberg Vinberg vit | |
173. | 10.00 | P12 - A | Smålandsstenar GoIF Vit - Vinberg Vinberg grön | |
174. | 10.15 | P12 - A | Skottorps IF Lag 2, Vit - IF Böljan Falkenberg Blå | |
175. | 10.30 | P12 - B | Skottorps IF Lag 1, Grön - IF Böljan Falkenberg Vit | |
176. | 10.45 | P12 - B | Smålandsstenar GoIF Svart - Vinberg Vinberg vit | |
177. | 11.00 | P12 - A | IF Böljan Falkenberg Blå - Smålandsstenar GoIF Vit | |
178. | 11.15 | P12 - A | Skottorps IF Lag 2, Vit - Vinberg Vinberg grön | |
179. | 11.30 | P12 - B | Vinberg Vinberg vit - Skottorps IF Lag 1, Grön | |
180. | 11.45 | P12 - B | Smålandsstenar GoIF Svart - IF Böljan Falkenberg Vit | |
181. | 12.00 | P12 - C | HGH FC - Stafsinge IF Svart | |
182. | 12.15 | P12 - C | Lerkils IF Blå - IF Böljan Falkenberg Röd | |
183. | 12.30 | P12 - D | Croatia BK Röd - Getinge IF Grön | |
184. | 12.45 | P12 - D | Stafsinge IF Röd - Lerkils IF Röd | |
185. | 13.00 | P12 - C | HGH FC - Lerkils IF Blå | |
186. | 13.15 | P12 - C | Stafsinge IF Svart - IF Böljan Falkenberg Röd | |
187. | 13.30 | P12 - D | Croatia BK Röd - Stafsinge IF Röd | |
188. | 13.45 | P12 - D | Getinge IF Grön - Lerkils IF Röd | |
189. | 14.00 | P12 - C | IF Böljan Falkenberg Röd - HGH FC | |
190. | 14.15 | P12 - C | Stafsinge IF Svart - Lerkils IF Blå | |
191. | 14.30 | P12 - D | Lerkils IF Röd - Croatia BK Röd | |
192. | 14.45 | P12 - D | Getinge IF Grön - Stafsinge IF Röd |