Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P2013 (Medel) - B | Sundbybergs IK Central - Hammarby IF 11 | ||
09.30 | P2013 (Medel) - B | Rågsveds IF Gul - Sollentuna FK Silverdal | ||
10.00 | P2013 (Medel) - B | Hammarby IF 11 - Österåker United ÅBK Svart | ||
10.30 | P2013 (Medel) - B | Sollentuna FK Silverdal - Sundbybergs IK Central | ||
11.00 | P2013 (Medel) - B | Österåker United ÅBK Svart - Rågsveds IF Gul | ||
11.30 | P2013 (Medel) - B | Hammarby IF 11 - Sollentuna FK Silverdal | ||
12.00 | P2013 (Medel) - B | Österåker United ÅBK Svart - Sundbybergs IK Central | ||
12.30 | P2013 (Medel) - B | Rågsveds IF Gul - Hammarby IF 11 | ||
13.00 | P2013 (Medel) - B | Sollentuna FK Silverdal - Österåker United ÅBK Svart | ||
13.30 | P2013 (Medel) - B | Sundbybergs IK Central - Rågsveds IF Gul | ||
14.00 | P2013 (Medel) - D | Söderköpings IK Lag 1 - Djurgården P2013-15 | ||
14.30 | P2013 (Medel) - D | IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Sundbybergs IK LA | ||
15.00 | P2013 (Medel) - D | Djurgården P2013-15 - Enköpings SK Grön | ||
15.30 | P2013 (Medel) - D | Sundbybergs IK LA - Söderköpings IK Lag 1 | ||
16.00 | P2013 (Medel) - D | Enköpings SK Grön - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 | ||
16.30 | P2013 (Medel) - D | Djurgården P2013-15 - Sundbybergs IK LA | ||
17.00 | P2013 (Medel) - D | Enköpings SK Grön - Söderköpings IK Lag 1 | ||
17.30 | P2013 (Medel) - D | IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Djurgården P2013-15 | ||
18.00 | P2013 (Medel) - D | Sundbybergs IK LA - Enköpings SK Grön | ||
18.30 | P2013 (Medel) - D | Söderköpings IK Lag 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P2012 (Medel) - A | Råsunda is Lag 1 blå - Sundbybergs IK CDR Vit | ||
09.30 | P2012 (Medel) - A | Apollon FK - Sollentuna FK Vallen Svart | ||
10.00 | P2012 (Medel) - A | Sundbybergs IK CDR Vit - Älvsjö AIK FF Röd | ||
10.30 | P2012 (Medel) - A | Sollentuna FK Vallen Svart - Råsunda is Lag 1 blå | ||
11.00 | P2012 (Medel) - A | Älvsjö AIK FF Röd - Apollon FK | ||
11.30 | P2012 (Medel) - A | Sundbybergs IK CDR Vit - Sollentuna FK Vallen Svart | ||
12.00 | P2012 (Medel) - A | Älvsjö AIK FF Röd - Råsunda is Lag 1 blå | ||
12.30 | P2012 (Medel) - A | Apollon FK - Sundbybergs IK CDR Vit | ||
13.00 | P2012 (Medel) - A | Sollentuna FK Vallen Svart - Älvsjö AIK FF Röd | ||
13.30 | P2012 (Medel) - A | Råsunda is Lag 1 blå - Apollon FK | ||
14.00 | P2012 (Medel) - D | Viggbyholms IK FF P12 Blå - Aspudden-Tellus Gul | ||
14.30 | P2012 (Medel) - E | Gröndals IK BLÅ - Ekerö IK Lag 2 Gul | ||
15.00 | P2012 (Medel) - D | Aspudden-Tellus Gul - Ekerö IK Lag 2 Blå | ||
15.30 | P2012 (Medel) - E | Ekerö IK Lag 2 Gul - Ursvik IK -p-12 Vit Gul | ||
16.00 | P2012 (Medel) - D | Ekerö IK Lag 2 Blå - Järla IF Lag 1, Vit | ||
16.30 | P2012 (Medel) - E | Bele Barkarby Blå 2 - Ekerö IK Lag 2 Gul | ||
17.00 | P2012 (Medel) - D | Ekerö IK Lag 2 Blå - Viggbyholms IK FF P12 Blå | ||
17.30 | P2012 (Medel) - E | Gröndals IK BLÅ - Bele Barkarby Blå 2 | ||
18.00 | P2012 (Medel) - D | Ursvik IK -p-12 Vit Vit - Ekerö IK Lag 2 Blå | ||
18.30 | P2012 (Medel) - E | Ursvik IK -p-12 Vit Gul - Gröndals IK BLÅ |