Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P2013 (Medel) - C | IFK Aspudden-Tellus Gul - Täby FK Näsbypark P2013.5 | ||
09.30 | P2013 (Medel) - C | HSK P13 svart 1 - AIK Blå united | ||
10.00 | P2013 (Medel) - C | Täby FK Näsbypark P2013.5 - Djurgårdens IF P13-9 | ||
10.30 | P2013 (Medel) - C | AIK Blå united - IFK Aspudden-Tellus Gul | ||
11.00 | P2013 (Medel) - C | Djurgårdens IF P13-9 - HSK P13 svart 1 | ||
11.30 | P2013 (Medel) - C | Täby FK Näsbypark P2013.5 - AIK Blå united | ||
12.00 | P2013 (Medel) - C | Djurgårdens IF P13-9 - IFK Aspudden-Tellus Gul | ||
12.30 | P2013 (Medel) - C | HSK P13 svart 1 - Täby FK Näsbypark P2013.5 | ||
13.00 | P2013 (Medel) - C | AIK Blå united - Djurgårdens IF P13-9 | ||
13.30 | P2013 (Medel) - C | IFK Aspudden-Tellus Gul - HSK P13 svart 1 | ||
14.00 | P2013 (Medel) - A | Sollentuna FK HIP Svart - DIF 13 lag 3 | ||
14.30 | P2013 (Medel) - E | IF Brommapojkarna P13-6 - Enköpings SK Gul | ||
15.00 | P2013 (Medel) - E | Sundbybergs IK City - Vasalund IF Svart 1 | ||
15.30 | P2013 (Medel) - E | Enköpings SK Gul - AIK Blå city | ||
16.00 | P2013 (Medel) - E | Vasalund IF Svart 1 - IF Brommapojkarna P13-6 | ||
16.30 | P2013 (Medel) - E | AIK Blå city - Sundbybergs IK City | ||
17.00 | P2013 (Medel) - E | Enköpings SK Gul - Vasalund IF Svart 1 | ||
17.30 | P2013 (Medel) - E | AIK Blå city - IF Brommapojkarna P13-6 | ||
18.00 | P2013 (Medel) - E | Sundbybergs IK City - Enköpings SK Gul | ||
18.30 | P2013 (Medel) - E | Vasalund IF Svart 1 - AIK Blå city | ||
19.00 | P2013 (Medel) - E | IF Brommapojkarna P13-6 - Sundbybergs IK City |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P2012 (Medel) - B | Hässelby SK Fotboll svart 1 - Sollentuna FK Vallen Vit | ||
09.30 | P2012 (Medel) - B | AIK Svart - Djurgårdens IF P12-14 | ||
10.00 | P2012 (Medel) - B | Sollentuna FK Vallen Vit - Jarlabergs IF | ||
10.30 | P2012 (Medel) - B | Djurgårdens IF P12-14 - Hässelby SK Fotboll svart 1 | ||
11.00 | P2012 (Medel) - B | Jarlabergs IF - AIK Svart | ||
11.30 | P2012 (Medel) - B | Sollentuna FK Vallen Vit - Djurgårdens IF P12-14 | ||
12.00 | P2012 (Medel) - B | Jarlabergs IF - Hässelby SK Fotboll svart 1 | ||
12.30 | P2012 (Medel) - B | AIK Svart - Sollentuna FK Vallen Vit | ||
13.00 | P2012 (Medel) - B | Djurgårdens IF P12-14 - Jarlabergs IF | ||
13.30 | P2012 (Medel) - B | Hässelby SK Fotboll svart 1 - AIK Svart | ||
14.00 | P2012 (Medel) - D | Järla IF Lag 1, Vit - Ursvik IK -p-12 Vit Vit | ||
14.30 | P2012 (Medel) - F | Kungsängens IF Lag 2 - Ursvik IK P12 Svart 2 | ||
15.00 | P2012 (Medel) - D | Ursvik IK -p-12 Vit Vit - Viggbyholms IK FF P12 Blå | ||
15.30 | P2012 (Medel) - F | Ursvik IK P12 Svart 2 - Bele Barkarby Blå 3 | ||
16.00 | P2012 (Medel) - D | Aspudden-Tellus Gul - Ursvik IK -p-12 Vit Vit | ||
16.30 | P2012 (Medel) - F | Bele Barkarby Blå 3 - Spånga IS Lag 2 | ||
17.00 | P2012 (Medel) - D | Järla IF Lag 1, Vit - Aspudden-Tellus Gul | ||
17.30 | P2012 (Medel) - F | Bele Barkarby Blå 3 - Kungsängens IF Lag 2 | ||
18.00 | P2012 (Medel) - D | Viggbyholms IK FF P12 Blå - Järla IF Lag 1, Vit | ||
18.30 | P2012 (Medel) - F | Gröndals IK SVART - Bele Barkarby Blå 3 |