Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | 2010 - A | Växjö Norra IF Gul - IFK VÄRNAMO Vit | 0 - 3 | |
09.30 | 2010 - B | Rödeby AIF - IFK Berga Vit | 0 - 2 | |
10.00 | 2010 - C | Högsby IK - Värnamo Södra Röd | 1 - 1 | |
10.30 | 2010 - D | Böda/Högby Vit - Södermöre komb | 1 - 0 | |
11.00 | 2010 - A | Växjö Norra IF Gul - Lyckå FF Vit | 3 - 1 | |
11.30 | 2010 - B | Rödeby AIF - Emmaboda Kombination | 1 - 4 | |
12.00 | 2010 - C | Högsby IK - IFK Berga Blå | 2 - 0 | |
12.30 | 2010 - D | Böda/Högby Vit - Växjö Norra IF Svart | 0 - 0 | |
13.00 | 2010 - A | Hällaryds IF - Växjö Norra IF Gul | 1 - 1 | |
13.30 | 2010 - B | Östers IF Röd - Rödeby AIF | 4 - 0 | |
14.00 | 2010 - C | Östers IF Blå - Högsby IK | 1 - 0 | |
14.30 | 2010 - D | Lyckå FF Grön - Böda/Högby Vit | 0 - 0 | |
15.30 | 2010 - D-1/2 | Lyckå FF Vit - Värnamo Södra Röd | 3 - 4 | |
16.00 | 2010 - C-1/2 | Växjö Norra IF Gul - IFK Berga Blå | 1 - 0 | |
16.30 | 2010 - B-1/2 | IFK VÄRNAMO Vit - Högsby IK | 3 - 2 | |
17.00 | 2010 - 1/2 | Hällaryds IF - Östers IF Blå | 4 - 5* | |
17.30 | 2010 - D-Final | Värnamo Södra Röd - Rödeby AIF | 0 - 1 | |
18.00 | 2010 - C-Final | Växjö Norra IF Gul - IFK Berga Vit | 2 - 0 | |
18.30 | 2010 - B-Final | IFK VÄRNAMO Vit - Östers IF Röd | 3 - 0 | |
19.00 | 2010 - Final | Östers IF Blå - Emmaboda Kombination | 3 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | 2013 - A | Växjö Norra IF VIt - Östers IF Vit | ||
09.20 | 2013 - A | Hossmo BK - Östers IF Röd | ||
09.40 | 2013 - A | Värnamo Södra Röd - Östers IF Vit | ||
10.00 | 2013 - A | IFK Värnamo Vit - Hossmo BK | ||
10.20 | 2013 - A | Östers IF Vit - Asarum IF FK Blå | ||
10.40 | 2013 - A | Hossmo BK - Lyckå FF vit | ||
11.00 | 2013 - A | Östers IF Vit - Hossmo BK | ||
11.20 | 2013 - A | Östers IF Röd - Asarum IF FK Blå | ||
11.40 | 2013 - A | Värnamo Södra Röd - Östers IF Röd | ||
12.00 | 2013 - A | IFK Värnamo Vit - Östers IF Vit | ||
12.30 | 2013 - B | Asarum IF FK vit - Sandsbro AIK | ||
12.50 | 2013 - B | Hossmo BK Lag 2 - Lyckå FF Grön | ||
13.10 | 2013 - B | Ifk Värnamo Lag Blå - Sandsbro AIK | ||
13.30 | 2013 - B | IFK Värnamo Svart - Hossmo BK Lag 2 | ||
13.50 | 2013 - B | Sandsbro AIK - Växjö Norra IF Svart | ||
14.10 | 2013 - B | Hossmo BK Lag 2 - Östers IF Blå | ||
14.30 | 2013 - B | Sandsbro AIK - Hossmo BK Lag 2 | ||
14.50 | 2013 - B | Lyckå FF Grön - Växjö Norra IF Svart | ||
15.10 | 2013 - B | Ifk Värnamo Lag Blå - Lyckå FF Grön | ||
15.30 | 2013 - B | IFK Värnamo Svart - Sandsbro AIK |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | 2011 - A | Asarums IF/FK Blå - Egnahems BK Svart | ||
09.20 | 2011 - A | Södermöre komb - Växjö Norra IF lag 1, gul | ||
09.40 | 2011 - B | Hossmo BK - Rottne IF | ||
10.00 | 2011 - A | Asarums IF/FK Blå - Hovshaga AIF Lag 1 | ||
10.20 | 2011 - A | Egnahems BK Svart - Södermöre komb | ||
10.40 | 2011 - B | Egnahems BK Orange - Hossmo BK | ||
11.00 | 2011 - A | Asarums IF/FK Blå - Växjö Norra IF lag 1, gul | ||
11.20 | 2011 - A | IF Haga Svart - Södermöre komb | ||
11.40 | 2011 - B | Rottne IF - IF Haga Gul | ||
12.00 | 2011 - A | Växjö Norra IF lag 1, gul - Hovshaga AIF Lag 1 | ||
12.20 | 2011 - A | Egnahems BK Svart - IF Haga Svart | ||
12.40 | 2011 - B | Asarums IF/FK Vit - Sandsbro AIK Grön | ||
13.00 | 2011 - A | Hovshaga AIF Lag 1 - Södermöre komb | ||
13.20 | 2011 - A | IF Haga Svart - Asarums IF/FK Blå | ||
13.40 | 2011 - B | Egnahems BK Orange - IF Haga Gul | ||
14.00 | 2011 - C | Snöstorp Nyhem FF Röd - Kalmar FF 1 | ||
14.20 | 2011 - D | Kalmar FF 2 - Emmaboda kombination | ||
14.40 | 2011 - D | MJÄLLBY AIF Gul - Snöstorp Nyhem FF Grön | ||
15.00 | 2011 - C | Växjö Norra IF lag 1, gul - Snöstorp Nyhem FF Röd | ||
15.20 | 2011 - D | Snöstorp Nyhem FF Grön - Hovshaga AIF Lag 2 | ||
15.40 | 2011 - C | MJÄLLBY AIF Svart - Hässleholms IF Grön | ||
16.00 | 2011 - D | Kalmar FF 2 - Snöstorp Nyhem FF Grön | ||
16.20 | 2011 - D | Hovshaga AIF Lag 2 - MJÄLLBY AIF Gul | ||
16.40 | 2011 - C | Hässleholms IF Grön - Kalmar FF 1 | ||
17.00 | 2011 - D | MJÄLLBY AIF Gul - Kalmar FF 2 | ||
17.20 | 2011 - C | Växjö Norra IF lag 1, gul - MJÄLLBY AIF Svart | ||
17.40 | 2011 - D | IFK Oskarshamn - MJÄLLBY AIF Gul | ||
18.00 | 2011 - D | Hovshaga AIF Lag 2 - Kalmar FF 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | 2012 - A | Lindsdals IF Lag 1 - Oskarshamns AIK svart | ||
09.20 | 2012 - A | IF HAGA Svart - Mjällby AIF Gul | ||
09.40 | 2012 - B | Mjällby AIF Svart - Lindsdals IF Lag 2 | ||
10.00 | 2012 - A | Lindsdals IF Lag 1 - Hovshaga AIF Blå | ||
10.20 | 2012 - A | Oskarshamns AIK svart - IF HAGA Svart | ||
10.40 | 2012 - B | IF HAGA Gul - Mjällby AIF Svart | ||
11.00 | 2012 - A | Lindsdals IF Lag 1 - Mjällby AIF Gul | ||
11.20 | 2012 - A | Östers IF Röd - IF HAGA Svart | ||
11.40 | 2012 - B | Lindsdals IF Lag 2 - Östers IF Blå | ||
12.00 | 2012 - A | Mjällby AIF Gul - Hovshaga AIF Blå | ||
12.20 | 2012 - A | Oskarshamns AIK svart - Östers IF Röd | ||
12.40 | 2012 - B | Växjö Norra IF gul - Hovshaga AIF Vit | ||
13.00 | 2012 - A | Hovshaga AIF Blå - IF HAGA Svart | ||
13.20 | 2012 - A | Östers IF Röd - Lindsdals IF Lag 1 | ||
13.40 | 2012 - B | IF HAGA Gul - Östers IF Blå | ||
14.00 | 2012 - C | Vetlanda FF Grön - IFK Värnamo Vit | ||
14.20 | 2012 - C | Östers IF Vit - Färjestadens Goif 1 | ||
14.40 | 2012 - D | Färjestadens Goif 2 - Växjö Norra IF svart | ||
15.00 | 2012 - C | Vetlanda FF Grön - Lyckå FF Grön | ||
15.20 | 2012 - C | IFK Värnamo Vit - Östers IF Vit | ||
15.40 | 2012 - D | IFK Värnamo Blå - Färjestadens Goif 2 | ||
16.00 | 2012 - C | Vetlanda FF Grön - Färjestadens Goif 1 | ||
16.20 | 2012 - C | Sandsbro AIK - Östers IF Vit | ||
16.40 | 2012 - D | Växjö Norra IF svart - Asarums IF/FK Blå | ||
17.00 | 2012 - C | Färjestadens Goif 1 - Lyckå FF Grön | ||
17.20 | 2012 - C | IFK Värnamo Vit - Sandsbro AIK | ||
17.40 | 2012 - D | Lyckå FF Vit - Sandsbro AIK 2 | ||
18.00 | 2012 - C | Lyckå FF Grön - Östers IF Vit | ||
18.20 | 2012 - C | Sandsbro AIK - Vetlanda FF Grön | ||
18.40 | 2012 - D | IFK Värnamo Blå - Asarums IF/FK Blå |