Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | 2010 - A | Lyckå FF Vit - Hällaryds IF | 0 - 8 | |
09.30 | 2010 - B | Emmaboda Kombination - Östers IF Röd | 2 - 1 | |
10.00 | 2010 - C | IFK Berga Blå - Östers IF Blå | 0 - 1 | |
10.30 | 2010 - D | Växjö Norra IF Svart - Lyckå FF Grön | 1 - 0 | |
11.00 | 2010 - A | IFK VÄRNAMO Vit - Hällaryds IF | 0 - 1 | |
11.30 | 2010 - B | IFK Berga Vit - Östers IF Röd | 0 - 1 | |
12.00 | 2010 - C | Värnamo Södra Röd - Östers IF Blå | 0 - 2 | |
12.30 | 2010 - D | Södermöre komb - Lyckå FF Grön | 0 - 1 | |
13.00 | 2010 - A | IFK VÄRNAMO Vit - Lyckå FF Vit | 16 - 3 | |
13.30 | 2010 - B | IFK Berga Vit - Emmaboda Kombination | 1 - 1 | |
14.00 | 2010 - C | Värnamo Södra Röd - IFK Berga Blå | 1 - 2 | |
14.30 | 2010 - D | Södermöre komb - Växjö Norra IF Svart | 1 - 3 | |
15.30 | 2010 - D-1/2 | Rödeby AIF - Södermöre komb | 4 - 3* | |
16.00 | 2010 - C-1/2 | IFK Berga Vit - Lyckå FF Grön | 5 - 1 | |
16.30 | 2010 - B-1/2 | Östers IF Röd - Böda/Högby Vit | 2 - 1 | |
17.00 | 2010 - 1/2 | Emmaboda Kombination - Växjö Norra IF Svart | 2 - 0 | |
17.30 | 2010 - D-3-4 | Lyckå FF Vit - Södermöre komb | 0 - 5 | |
18.00 | 2010 - C-3-4 | IFK Berga Blå - Lyckå FF Grön | 0 - 2 | |
18.30 | 2010 - B-3-4 | Högsby IK - Böda/Högby Vit | 6 - 0 | |
19.00 | 2010 - 3-4 | Hällaryds IF - Växjö Norra IF Svart | 4 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | 2013 - A | Asarum IF FK Blå - Värnamo Södra Röd | ||
09.20 | 2013 - A | Lyckå FF vit - IFK Värnamo Vit | ||
09.40 | 2013 - A | Asarum IF FK Blå - Växjö Norra IF VIt | ||
10.00 | 2013 - A | Östers IF Röd - Lyckå FF vit | ||
10.20 | 2013 - A | Växjö Norra IF VIt - Värnamo Södra Röd | ||
10.40 | 2013 - A | IFK Värnamo Vit - Östers IF Röd | ||
11.00 | 2013 - A | Lyckå FF vit - Värnamo Södra Röd | ||
11.20 | 2013 - A | Växjö Norra IF VIt - IFK Värnamo Vit | ||
11.40 | 2013 - A | Asarum IF FK Blå - Lyckå FF vit | ||
12.00 | 2013 - A | Hossmo BK - Växjö Norra IF VIt | ||
12.30 | 2013 - B | Växjö Norra IF Svart - Ifk Värnamo Lag Blå | ||
12.50 | 2013 - B | Östers IF Blå - IFK Värnamo Svart | ||
13.10 | 2013 - B | Växjö Norra IF Svart - Asarum IF FK vit | ||
13.30 | 2013 - B | Lyckå FF Grön - Östers IF Blå | ||
13.50 | 2013 - B | Asarum IF FK vit - Ifk Värnamo Lag Blå | ||
14.10 | 2013 - B | IFK Värnamo Svart - Lyckå FF Grön | ||
14.30 | 2013 - B | Östers IF Blå - Ifk Värnamo Lag Blå | ||
14.50 | 2013 - B | Asarum IF FK vit - IFK Värnamo Svart | ||
15.10 | 2013 - B | Växjö Norra IF Svart - Östers IF Blå | ||
15.30 | 2013 - B | Hossmo BK Lag 2 - Asarum IF FK vit |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | 2011 - A | IF Haga Svart - Hovshaga AIF Lag 1 | ||
09.20 | 2011 - B | Sandsbro AIK Grön - IF Haga Gul | ||
09.40 | 2011 - B | Asarums IF/FK Vit - Egnahems BK Orange | ||
10.00 | 2011 - A | Växjö Norra IF lag 1, gul - IF Haga Svart | ||
10.20 | 2011 - B | Sandsbro AIK Grön - Rottne IF | ||
10.40 | 2011 - B | IF Haga Gul - Asarums IF/FK Vit | ||
11.00 | 2011 - A | Hovshaga AIF Lag 1 - Egnahems BK Svart | ||
11.20 | 2011 - B | Sandsbro AIK Grön - Egnahems BK Orange | ||
11.40 | 2011 - B | Hossmo BK - Asarums IF/FK Vit | ||
12.00 | 2011 - A | Södermöre komb - Asarums IF/FK Blå | ||
12.20 | 2011 - B | Egnahems BK Orange - Rottne IF | ||
12.40 | 2011 - B | IF Haga Gul - Hossmo BK | ||
13.00 | 2011 - A | Växjö Norra IF lag 1, gul - Egnahems BK Svart | ||
13.20 | 2011 - B | Rottne IF - Asarums IF/FK Vit | ||
13.40 | 2011 - B | Hossmo BK - Sandsbro AIK Grön | ||
14.00 | 2011 - C | Hässleholms IF Grön - Växjö Norra IF lag 1, gul | ||
14.20 | 2011 - D | Hovshaga AIF Lag 2 - IFK Oskarshamn | ||
14.40 | 2011 - C | Kalmar FF 1 - MJÄLLBY AIF Svart | ||
15.00 | 2011 - D | Kalmar FF 2 - IFK Oskarshamn | ||
15.20 | 2011 - D | Emmaboda kombination - MJÄLLBY AIF Gul | ||
15.40 | 2011 - C | Kalmar FF 1 - Växjö Norra IF lag 1, gul | ||
16.00 | 2011 - D | IFK Oskarshamn - Emmaboda kombination | ||
16.20 | 2011 - C | MJÄLLBY AIF Svart - Snöstorp Nyhem FF Röd | ||
16.40 | 2011 - D | Snöstorp Nyhem FF Grön - IFK Oskarshamn | ||
17.00 | 2011 - D | Emmaboda kombination - Hovshaga AIF Lag 2 | ||
17.20 | 2011 - C | Snöstorp Nyhem FF Röd - Hässleholms IF Grön | ||
17.40 | 2011 - D | Snöstorp Nyhem FF Grön - Emmaboda kombination | ||
18.00 | 2011 - C | Hässleholms IF Grön - MJÄLLBY AIF Svart | ||
18.20 | 2011 - C | Snöstorp Nyhem FF Röd - Kalmar FF 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | 2012 - A | Östers IF Röd - Hovshaga AIF Blå | ||
09.20 | 2012 - B | Hovshaga AIF Vit - Östers IF Blå | ||
09.40 | 2012 - B | Växjö Norra IF gul - IF HAGA Gul | ||
10.00 | 2012 - A | Mjällby AIF Gul - Östers IF Röd | ||
10.20 | 2012 - B | Hovshaga AIF Vit - Lindsdals IF Lag 2 | ||
10.40 | 2012 - B | Östers IF Blå - Växjö Norra IF gul | ||
11.00 | 2012 - A | Hovshaga AIF Blå - Oskarshamns AIK svart | ||
11.20 | 2012 - B | Hovshaga AIF Vit - IF HAGA Gul | ||
11.40 | 2012 - B | Mjällby AIF Svart - Växjö Norra IF gul | ||
12.00 | 2012 - A | IF HAGA Svart - Lindsdals IF Lag 1 | ||
12.20 | 2012 - B | IF HAGA Gul - Lindsdals IF Lag 2 | ||
12.40 | 2012 - B | Östers IF Blå - Mjällby AIF Svart | ||
13.00 | 2012 - A | Mjällby AIF Gul - Oskarshamns AIK svart | ||
13.20 | 2012 - B | Lindsdals IF Lag 2 - Växjö Norra IF gul | ||
13.40 | 2012 - B | Mjällby AIF Svart - Hovshaga AIF Vit | ||
14.00 | 2012 - C | Sandsbro AIK - Lyckå FF Grön | ||
14.20 | 2012 - D | Sandsbro AIK 2 - Asarums IF/FK Blå | ||
14.40 | 2012 - D | Lyckå FF Vit - IFK Värnamo Blå | ||
15.00 | 2012 - C | Färjestadens Goif 1 - Sandsbro AIK | ||
15.20 | 2012 - D | Sandsbro AIK 2 - Växjö Norra IF svart | ||
15.40 | 2012 - D | Asarums IF/FK Blå - Lyckå FF Vit | ||
16.00 | 2012 - C | Lyckå FF Grön - IFK Värnamo Vit | ||
16.20 | 2012 - D | Sandsbro AIK 2 - IFK Värnamo Blå | ||
16.40 | 2012 - D | Färjestadens Goif 2 - Lyckå FF Vit | ||
17.00 | 2012 - C | Östers IF Vit - Vetlanda FF Grön | ||
17.20 | 2012 - D | IFK Värnamo Blå - Växjö Norra IF svart | ||
17.40 | 2012 - D | Asarums IF/FK Blå - Färjestadens Goif 2 | ||
18.00 | 2012 - C | Färjestadens Goif 1 - IFK Värnamo Vit | ||
18.20 | 2012 - D | Växjö Norra IF svart - Lyckå FF Vit | ||
18.40 | 2012 - D | Färjestadens Goif 2 - Sandsbro AIK 2 |