Res | ||||
---|---|---|---|---|
1. | 18.00 | HS - A | IK Tord - Annebergs GIF | 5 - 2 |
2. | 18.30 | HS - B | Tranås FF - Sommens AIF | 5 - 0 |
3. | 19.00 | HS - A | Tenhults IF - Norrahammars GIS | 3 - 2 |
4. | 19.30 | HS - B | Stensjöns IF - Bankeryds SK | 4 - 2 |
5. | 20.00 | HS - A | IK Tord - Norrahammars GIS | 3 - 0 |
6. | 20.30 | HS - B | Tranås FF - Bankeryds SK | 3 - 3 |
7. | 21.00 | HS - A | Tenhults IF - Annebergs GIF | 3 - 1 |
8. | 21.30 | HS - B | Stensjöns IF - Sommens AIF | 1 - 0 |
9. | 22.00 | HS - A | IK Tord - Tenhults IF | 2 - 0 |
10. | 22.30 | HS - B | Tranås FF - Stensjöns IF | 2 - 0 |
11. | 23.00 | HS - A | Norrahammars GIS - Annebergs GIF | 3 - 5 |
12. | 23.30 | HS - B | Bankeryds SK - Sommens AIF | 1 - 5 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
13. | 09.00 | HS - C | Ekhagens IF Lag 2 - IF Eksjö Fotboll | 2 - 0 |
14. | 09.25 | HS - D | Ekhagens IF Lag 1 - Bälaryds IK | 1 - 2 |
15. | 09.50 | HS - D | Solberga GIF - Nässjö FF | 6 - 0 |
16. | 10.15 | HS - C | Boxholms IF - Ekhagens IF Lag 2 | 3 - 2 |
17. | 10.40 | HS - D | Waggeryds IK - Bälaryds IK | 2 - 0 |
18. | 11.05 | HS - D | Ekhagens IF Lag 1 - Nässjö FF | 4 - 1 |
19. | 11.30 | HS - C | Hvetlanda GIF - IF Eksjö Fotboll | 6 - 2 |
20. | 11.55 | HS - D | Nässjö FF - Bälaryds IK | 1 - 4 |
21. | 12.20 | HS - D | Waggeryds IK - Solberga GIF | 5 - 3 |
22. | 12.45 | HS - C | Boxholms IF - IF Eksjö Fotboll | 5 - 1 |
23. | 13.10 | HS - D | Solberga GIF - Bälaryds IK | 0 - 1 |
24. | 13.35 | HS - D | Waggeryds IK - Ekhagens IF Lag 1 | 2 - 2 |
25. | 14.00 | HS - C | Hvetlanda GIF - Ekhagens IF Lag 2 | 3 - 2 |
26. | 14.25 | HS - D | Ekhagens IF Lag 1 - Solberga GIF | 3 - 1 |
27. | 14.50 | HS - D | Waggeryds IK - Nässjö FF | 3 - 1 |
28. | 15.15 | HS - C | Hvetlanda GIF - Boxholms IF | 2 - 0 |
29. | 16.00 | HS - E | Höreda GIF - IFK Österbymo | 2 - 3 |
30. | 16.25 | HS - F | Malmbäcks IF - Gripenbergs BK | 2 - 1 |
31. | 16.50 | HS - F | Sävsjö FF - Forserums IF | 6 - 0 |
32. | 17.15 | HS - E | Aneby SK - Höreda GIF | 6 - 1 |
33. | 17.40 | HS - F | Kisa BK - Gripenbergs BK | 1 - 0 |
34. | 18.05 | HS - F | Malmbäcks IF - Forserums IF | 4 - 1 |
35. | 18.30 | HS - E | BK Ljungsbro - IFK Österbymo | 4 - 0 |
36. | 18.55 | HS - F | Forserums IF - Gripenbergs BK | 0 - 6 |
37. | 19.20 | HS - F | Kisa BK - Sävsjö FF | 1 - 3 |
38. | 19.45 | HS - E | Aneby SK - IFK Österbymo | 4 - 0 |
39. | 20.10 | HS - F | Sävsjö FF - Gripenbergs BK | 2 - 0 |
40. | 20.35 | HS - F | Kisa BK - Malmbäcks IF | 3 - 1 |
41. | 21.00 | HS - E | BK Ljungsbro - Höreda GIF | 7 - 0 |
42. | 21.25 | HS - F | Malmbäcks IF - Sävsjö FF | 2 - 1 |
43. | 21.50 | HS - F | Kisa BK - Forserums IF | 7 - 0 |
44. | 22.15 | HS - E | BK Ljungsbro - Aneby SK | 1 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
45. | 10.00 | HS - Ss grp 1 | IK Tord - Boxholms IF | 2 - 0 |
46. | 10.30 | HS - Ss grp 2 | Hvetlanda GIF - Stensjöns IF | 3 - 1 |
47. | 11.00 | HS - Ss grp 3 | Waggeryds IK - Kisa BK | 5 - 0 |
48. | 11.30 | HS - Ss grp 4 | Sävsjö FF - Aneby SK | 1 - 1 |
49. | 12.00 | HS - Ss grp 1 | IK Tord - Tranås FF | 1 - 1 |
50. | 12.30 | HS - Ss grp 2 | Hvetlanda GIF - Tenhults IF | 5 - 2 |
51. | 13.00 | HS - Ss grp 3 | Waggeryds IK - BK Ljungsbro | 0 - 1 |
52. | 13.30 | HS - Ss grp 4 | Sävsjö FF - Bälaryds IK | 3 - 2 |
53. | 14.00 | HS - Ss grp 1 | Tranås FF - Boxholms IF | 1 - 2 |
54. | 14.30 | HS - Ss grp 2 | Tenhults IF - Stensjöns IF | 0 - 3 |
55. | 15.00 | HS - Ss grp 3 | BK Ljungsbro - Kisa BK | 4 - 2 |
56. | 15.30 | HS - Ss grp 4 | Bälaryds IK - Aneby SK | 0 - 4 |
57. | 16.00 | HS - 1/4 | IK Tord - Waggeryds IK | 3 - 4* |
58. | 16.30 | HS - 1/4 | BK Ljungsbro - Boxholms IF | 3 - 0 |
59. | 17.00 | HS - 1/4 | Hvetlanda GIF - Sävsjö FF | 2 - 1 |
60. | 17.30 | HS - 1/4 | Aneby SK - Stensjöns IF | 4 - 1 |
61. | 18.00 | HS - 1/2 | Waggeryds IK - Hvetlanda GIF | 3 - 4 |
62. | 18.30 | HS - 1/2 | BK Ljungsbro - Aneby SK | 4 - 1 |
63. | 19.15 | HS - Final | Hvetlanda GIF - BK Ljungsbro | 2 - 3 |