Res | ||||
---|---|---|---|---|
1. | 15.10 | 11 vs 11 - B | Kvarnsvedens IK - IFK Lidingö FK F10A | 0 - 6 |
2. | 15.50 | 11 vs 11 - C | Enskede IK 1 - Brommapojkarna BPf10-u | 4 - 1 |
3. | 16.30 | 11 vs 11 - D | FC Djursholm - Qbik | 0 - 0 |
4. | 17.10 | 11 vs 11 - A | Jitex BK - Hammarby IF A | 0 - 2 |
5. | 17.50 | 11 vs 11 - D | Heming - IF Brommapojkarna F10A | 3 - 0 |
6. | 18.30 | 11 vs 11 - B | Skeid - Randesund | 0 - 2 |
7. | 19.10 | 11 vs 11 - A | KaaPo - Vålerenga-Hasle-Løren | 2 - 1 |
9. | 19.50 | 11 vs 11 - D | Qbik - Heming | 0 - 2 |
8. | 20.30 | 11 vs 11 - C | Stoppen - Kolbotn IL | 0 - 5 |
10. | 21.10 | 11 vs 11 - D | IF Brommapojkarna F10A - FC Djursholm | 1 - 0 |
11. | 21.50 | 11 vs 11 - A | Vålerenga-Hasle-Løren - Jitex BK | 2 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
13. | 08.00 | 11 vs 11 - B | Randesund - Kvarnsvedens IK | 0 - 0 |
12. | 08.40 | 11 vs 11 - B | IFK Lidingö FK F10A - Skeid | 2 - 1 |
14. | 09.20 | 11 vs 11 - A | Hammarby IF A - KaaPo | 0 - 1 |
15. | 10.00 | 11 vs 11 - C | Brommapojkarna BPf10-u - Stoppen | 2 - 0 |
16. | 10.40 | 11 vs 11 - C | Kolbotn IL - Enskede IK 1 | 0 - 3 |
17. | 11.20 | 11 vs 11 - B | Skeid - Kvarnsvedens IK | 0 - 1 |
18. | 12.00 | 11 vs 11 - B | Randesund - IFK Lidingö FK F10A | 0 - 1 |
19. | 12.40 | 11 vs 11 - A | KaaPo - Jitex BK | 1 - 1 |
20. | 13.20 | 11 vs 11 - A | Vålerenga-Hasle-Løren - Hammarby IF A | 1 - 4 |
21. | 14.00 | 11 vs 11 - D | FC Djursholm - Heming | 0 - 1 |
22. | 14.40 | 11 vs 11 - D | Qbik - IF Brommapojkarna F10A | 1 - 0 |
23. | 15.20 | 11 vs 11 - C | Stoppen - Enskede IK 1 | 0 - 2 |
24. | 16.00 | 11 vs 11 - C | Kolbotn IL - Brommapojkarna BPf10-u | 0 - 1 |
25. | 16.40 | 11 vs 11 - 1/4 | KaaPo - Randesund | 3 - 0 |
26. | 17.20 | 11 vs 11 - 1/4 | IFK Lidingö FK F10A - Hammarby IF A | 2 - 0* |
27. | 18.00 | 11 vs 11 - 1/4 | Enskede IK 1 - Qbik | 3 - 2* |
28. | 18.40 | 11 vs 11 - 1/4 | Heming - Brommapojkarna BPf10-u | 2 - 0* |
29. | 19.30 | 11 vs 11 - B-1/4 | Vålerenga-Hasle-Løren - Skeid | 2 - 0 |
30. | 20.10 | 11 vs 11 - B-1/4 | Kvarnsvedens IK - Jitex BK | 0 - 2 |
31. | 20.50 | 11 vs 11 - B-1/4 | Kolbotn IL - FC Djursholm | 7 - 6* |
32. | 21.30 | 11 vs 11 - B-1/4 | IF Brommapojkarna F10A - Stoppen | 3 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
33. | 07.45 | 11 vs 11 - 1/4-2 | Randesund - Qbik | 0 - 2 |
34. | 08.25 | 11 vs 11 - 1/4-2 | Hammarby IF A - Brommapojkarna BPf10-u | 7 - 0 |
35. | 09.05 | 11 vs 11 - B-1/4-2 | Skeid - FC Djursholm | 2 - 1 |
36. | 09.45 | 11 vs 11 - B-1/4-2 | Kvarnsvedens IK - Stoppen | 2 - 0 |
40. | 10.25 | 11 vs 11 - 1/2 | IFK Lidingö FK F10A - Heming | 4 - 3* |
39. | 11.05 | 11 vs 11 - 1/2 | KaaPo - Enskede IK 1 | 1 - 0 |
37. | 11.55 | 11 vs 11 - B-1/2 | Vålerenga-Hasle-Løren - Kolbotn IL | 1 - 0 |
38. | 12.35 | 11 vs 11 - B-1/2 | Jitex BK - IF Brommapojkarna F10A | 5 - 4* |
44. | 13.15 | 11 vs 11 - Final | KaaPo - IFK Lidingö FK F10A | 1 - 2* |
42. | 14.10 | 11 vs 11 - 3-4 | Enskede IK 1 - Heming | 2 - 3* |
41. | 14.55 | 11 vs 11 - B-3-4 | Kolbotn IL - IF Brommapojkarna F10A | 2 - 0 |
43. | 15.35 | 11 vs 11 - B-Final | Vålerenga-Hasle-Løren - Jitex BK | 1 - 5 |
45. | 16.45 | 9 vs 9 - A | Degerfors IF - IFK Skoghall | 0 - 1 |
46. | 18.00 | 9 vs 9 - A | IFK Kristinehamn - Degerfors IF | (2 - 0) |
47. | 19.15 | 9 vs 9 - A | IFK Skoghall - IFK Kristinehamn | - |