Plan 1 fem mot fem
Res | ||||
---|---|---|---|---|
18.45 | F09 - A | Forserums IF 1 - Saxemara IF Blå | 1 - 0 | |
19.00 | F09 - B | Tingsryd United FC 1 - Forserums IF 2 | 6 - 0 | |
19.15 | F09 - B | Nättraby/Hasslö GoIF Lag2 - Madesjö IF | 3 - 1 | |
19.30 | F09 - A | Smålandsstenar Goif Vit - Forserums IF 1 | 1 - 1 | |
19.45 | F09 - B | Forserums IF 2 - Nättraby/Hasslö GoIF Lag2 | 1 - 1 | |
20.00 | F09 - A | Smålandsstenar Goif Vit - Nättraby/Hasslö GoIF Lag 1 | 2 - 0 | |
20.15 | F09 - B | Madesjö IF - Tingsryd United FC 1 | 0 - 1 | |
20.30 | F09 - A | Saxemara IF Blå - Nättraby/Hasslö GoIF Lag 1 | 2 - 1 | |
20.45 | F09 - B | Forserums IF 2 - Madesjö IF | 1 - 0 | |
21.00 | F09 - B | Nättraby/Hasslö GoIF Lag2 - Tingsryd United FC 1 | 1 - 2 | |
21.15 | F09 - A | Nättraby/Hasslö GoIF Lag 1 - Forserums IF 1 | 1 - 0 | |
21.30 | F09 - A | Saxemara IF Blå - Smålandsstenar Goif Vit | 0 - 1 | |
22.00 | F09 - B-7-8 | Nättraby/Hasslö GoIF Lag 1 - Madesjö IF | 0 - 0 | |
22.15 | F09 - B-5-6 | Saxemara IF Blå - Forserums IF 2 | 3 - 1 | |
22.30 | F09 - 1/2 | Smålandsstenar Goif Vit - Nättraby/Hasslö GoIF Lag2 | 2 - 0 | |
22.45 | F09 - 1/2 | Forserums IF 1 - Tingsryd United FC 1 | 0 - 1 | |
23.15 | F09 - 3-4 | Nättraby/Hasslö GoIF Lag2 - Forserums IF 1 | 2 - 0* | |
23.45 | F09 - Final | Smålandsstenar Goif Vit - Tingsryd United FC 1 | 1 - 4 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | F11 - A | Färjestadens GoIF 1 - Hovmantorp Goif | 2 - 1 | |
09.15 | F11 - A | Tingsryd United FC 1 - Saxemara IF Blå | 2 - 0 | |
09.30 | F11 - B | Jämjö Goif - Ingelstad IK/ Nöbbele BK | 2 - 0 | |
09.45 | F11 - B | Färjestadens GoIF 2 - Sgif/lörby | 0 - 1 | |
10.00 | F11 - A | Färjestadens GoIF 1 - Tingsryd United FC 1 | 0 - 0 | |
10.15 | F11 - A | Hovmantorp Goif - Saxemara IF Blå | 1 - 1 | |
10.30 | F11 - B | Jämjö Goif - Färjestadens GoIF 2 | 0 - 2 | |
10.45 | F11 - B | Ingelstad IK/ Nöbbele BK - Sgif/lörby | 0 - 3 | |
11.00 | F11 - A | Saxemara IF Blå - Färjestadens GoIF 1 | 0 - 5 | |
11.15 | F11 - A | Hovmantorp Goif - Tingsryd United FC 1 | 0 - 1 | |
11.30 | F11 - B | Sgif/lörby - Jämjö Goif | 2 - 1 | |
11.45 | F11 - B | Ingelstad IK/ Nöbbele BK - Färjestadens GoIF 2 | 0 - 4 | |
12.00 | F11 - B-7-8 | Ingelstad IK/ Nöbbele BK - Saxemara IF Blå | 3 - 0 | |
12.15 | F11 - B-5-6 | Jämjö Goif - Hovmantorp Goif | 1 - 0 | |
12.30 | F11 - 1/2 | Färjestadens GoIF 1 - Färjestadens GoIF 2 | 3 - 4 | |
12.45 | F11 - 1/2 | Tingsryd United FC 1 - Sgif/lörby | 1 - 2 | |
13.00 | F11 - 3-4 | Färjestadens GoIF 1 - Tingsryd United FC 1 | 1 - 2 | |
13.30 | F11 - Final | Färjestadens GoIF 2 - Sgif/lörby | 1 - 0 | |
14.15 | P11 - A | Rödeby AIF Blå - Hovshaga AIF 1 | 2 - 2 | |
14.30 | P11 - B | Hovsaga AIF 2 - Rödeby AIF Blå | 1 - 1 | |
14.45 | P11 - A | Tingsryd United FC 1 - Räppe GOIF Gul | 1 - 0 | |
15.00 | P11 - B | Tingsryd United FC 2 - Glömminge-Algutsrums IF | 0 - 2 | |
15.15 | P11 - A | Hovshaga AIF 1 - Tingsryd United FC 1 | 1 - 0 | |
15.30 | P11 - B | Glömminge-Algutsrums IF - Hovsaga AIF 2 | 1 - 0 | |
15.45 | P11 - B | Hovsaga AIF 2 - Tingsryd United FC 2 | 0 - 0 | |
16.00 | P11 - A | Räppe GOIF Gul - Rödeby AIF Blå | 1 - 1 | |
16.15 | P11 - B | Rödeby AIF Blå - Glömminge-Algutsrums IF | 1 - 1 | |
16.30 | P11 - A | Rödeby AIF Blå - Tingsryd United FC 1 | 4 - 0 | |
16.45 | P11 - B | Tingsryd United FC 2 - Rödeby AIF Blå | 0 - 4 | |
17.00 | P11 - A | Hovshaga AIF 1 - Räppe GOIF Gul | 5 - 1 | |
17.15 | P11 - B-7-8 | Räppe GOIF Gul - Tingsryd United FC 2 | 0 - 2 | |
17.30 | P11 - B-5-6 | Tingsryd United FC 1 - Hovsaga AIF 2 | 0 - 2 | |
17.45 | P11 - 1/2 | Hovshaga AIF 1 - Rödeby AIF Blå | 3 - 2* | |
18.00 | P11 - 1/2 | Rödeby AIF Blå - Glömminge-Algutsrums IF | 1 - 2 | |
18.15 | P11 - 3-4 | Rödeby AIF Blå - Rödeby AIF Blå | 4 - 2 | |
18.45 | P11 - Final | Hovshaga AIF 1 - Glömminge-Algutsrums IF | 0 - 5 | |
19.30 | P09 - A | Belganet/Hallabro IF 1 - Lindsdals IF 2 | 1 - 2 | |
19.45 | P09 - B | Lindsdals IF 1 - Lessebo GoIF | 0 - 1 | |
20.00 | P09 - A | Tingsryd United FC - LSK 2 | 2 - 4 | |
20.15 | P09 - B | LSK 1 - Mönsterås Goif Röd | 1 - 3 | |
20.30 | P09 - A | LSK 2 - Belganet/Hallabro IF 1 | 4 - 0 | |
20.45 | P09 - A | Lindsdals IF 2 - Tingsryd United FC | 0 - 1 | |
21.00 | P09 - B | Lessebo GoIF - Mönsterås Goif Röd | 1 - 0 | |
21.15 | P09 - A | Lindsdals IF 2 - LSK 2 | 3 - 0 | |
21.30 | P09 - B | Lindsdals IF 1 - LSK 1 | 0 - 0 | |
21.45 | P09 - A | Belganet/Hallabro IF 1 - Tingsryd United FC | 0 - 3 | |
22.00 | P09 - B | Mönsterås Goif Röd - Lindsdals IF 1 | 0 - 0 | |
22.15 | P09 - B | Lessebo GoIF - LSK 1 | 1 - 3 | |
22.30 | P09 - B-7-8 | Belganet/Hallabro IF 1 - Lindsdals IF 1 | 0 - 4 | |
22.45 | P09 - B-5-6 | Tingsryd United FC - LSK 1 | 0 - 3 | |
23.00 | P09 - 1/2 | LSK 2 - Mönsterås Goif Röd | 2 - 3 | |
23.15 | P09 - 1/2 | Lindsdals IF 2 - Lessebo GoIF | 0 - 2 | |
23.30 | P09 - 3-4 | LSK 2 - Lindsdals IF 2 | 1 - 0 | |
23.59 | P09 - Final | Mönsterås Goif Röd - Lessebo GoIF | 1 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | F10 - A | Tingsryd United FC 1 - Emmaboda komb 1 | 3 - 3 | |
08.45 | F10 - B | Madesjö IF - Saxemara IF Blå | 5 - 0 | |
09.00 | F10 - A | Bors sk - Hossmo BK Vit | 0 - 3 | |
09.15 | F10 - B | Sgif/lörby - Emmaboda komb 2 | 0 - 1 | |
09.30 | F10 - A | Vetlanda FF/GIF 1 - Tingsryd United FC 1 | 1 - 0 | |
09.45 | F10 - A | Hossmo BK Vit - Emmaboda komb 1 | 0 - 1 | |
10.00 | F10 - B | Vetlanda FF/GIF 2 - Madesjö IF | 1 - 3 | |
10.15 | F10 - B | Saxemara IF Blå - Emmaboda komb 2 | 0 - 5 | |
10.30 | F10 - A | Emmaboda komb 1 - Vetlanda FF/GIF 1 | 1 - 0 | |
10.45 | F10 - B | Saxemara IF Blå - Vetlanda FF/GIF 2 | 0 - 4 | |
11.00 | F10 - A | Bors sk - Tingsryd United FC 1 | 0 - 4 | |
11.15 | F10 - B | Emmaboda komb 2 - Madesjö IF | 1 - 0 | |
11.30 | F10 - A | Hossmo BK Vit - Vetlanda FF/GIF 1 | 0 - 1 | |
11.45 | F10 - A | Emmaboda komb 1 - Bors sk | 4 - 0 | |
12.00 | F10 - B | Vetlanda FF/GIF 2 - Sgif/lörby | 3 - 0 | |
12.15 | F10 - A | Tingsryd United FC 1 - Hossmo BK Vit | 9 - 0 | |
12.30 | F10 - B | Emmaboda komb 2 - Vetlanda FF/GIF 2 | 3 - 1 | |
12.45 | F10 - B | Sgif/lörby - Saxemara IF Blå | 4 - 0 | |
13.00 | F10 - A | Vetlanda FF/GIF 1 - Bors sk | 3 - 0 | |
13.15 | F10 - B | Madesjö IF - Sgif/lörby | 0 - 0 | |
13.30 | F10 - 1/2 | Vetlanda FF/GIF 1 - Emmaboda komb 2 | 1 - 2 | |
13.45 | F10 - 1/2 | Emmaboda komb 1 - Madesjö IF | 3 - 1* | |
14.00 | F10 - 3-4 | Vetlanda FF/GIF 1 - Madesjö IF | 0 - 1 | |
14.30 | F10 - Final | Emmaboda komb 2 - Emmaboda komb 1 | 0 - 1 | |
15.00 | P10 - B | Tingsryd United 2 - Hällaryds IF Vit | 0 - 2 | |
15.15 | P10 - A | Hällaryds IF Grön - Tingsryd United FC 1 | 2 - 1 | |
15.30 | P10 - B | Konga SK Röd - IFÖ Bromölla Vit | 0 - 5 | |
15.45 | P10 - A | Högsrum FF röd - IFÖ Bromölla Svart | 1 - 7 | |
16.00 | P10 - B | Konga SK Röd - Tingsryd United 2 | 0 - 5 | |
16.15 | P10 - A | IFÖ Bromölla Svart - Hällaryds IF Grön | 0 - 4 | |
16.30 | P10 - A | Tingsryd United FC 1 - Högsrum FF röd | 4 - 0 | |
16.45 | P10 - B | IFÖ Bromölla Vit - Hällaryds IF Vit | 0 - 2 | |
17.00 | P10 - A | Hällaryds IF Grön - Högsrum FF röd | 8 - 0 | |
17.15 | P10 - B | IFÖ Bromölla Vit - Tingsryd United 2 | 5 - 6 | |
17.30 | P10 - A | Tingsryd United FC 1 - IFÖ Bromölla Svart | 1 - 1 | |
17.45 | P10 - B | Hällaryds IF Vit - Konga SK Röd | 3 - 0 | |
18.00 | P10 - B-7-8 | Högsrum FF röd - Konga SK Röd | 0 - 2 | |
18.15 | P10 - B-5-6 | IFÖ Bromölla Svart - IFÖ Bromölla Vit | 4 - 3 | |
18.30 | P10 - 1/2 | Hällaryds IF Grön - Tingsryd United 2 | 4 - 0 | |
18.45 | P10 - 1/2 | Tingsryd United FC 1 - Hällaryds IF Vit | 0 - 6 | |
19.00 | P10 - 3-4 | Tingsryd United 2 - Tingsryd United FC 1 | 1 - 0 | |
19.30 | P10 - Final | Hällaryds IF Grön - Hällaryds IF Vit | 0 - 3 |