Bollhallen 4mot4 med sarg Plan 1
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | F15 - A | Ifk Grimslöv - Sandsbro aik 1 | ||
09.15 | F15 - A | Madesjö IF 1 - Reftele/Ås Lag Gul | ||
09.30 | F15 - A | Sandsbro aik 1 - Tingsryd United | ||
09.45 | F15 - A | Reftele/Ås Lag Gul - Ifk Grimslöv | ||
10.00 | F15 - A | Tingsryd United - Madesjö IF 1 | ||
10.15 | F15 - A | Sandsbro aik 1 - Reftele/Ås Lag Gul | ||
10.30 | F15 - A | Tingsryd United - Ifk Grimslöv | ||
10.45 | F15 - A | Madesjö IF 1 - Sandsbro aik 1 | ||
11.00 | F15 - A | Reftele/Ås Lag Gul - Tingsryd United | ||
11.15 | F15 - A | Ifk Grimslöv - Madesjö IF 1 | ||
11.45 | P15 - A | Tingsryd United FC 1 - Saik Lag 1 /Röd | ||
12.00 | P15 - A | Saxemara if 1, Blå - Listerby IK Lag 1 | ||
12.15 | P15 - A | Saik Lag 1 /Röd - Urshults IF Lag 1 gul | ||
12.30 | P15 - A | Listerby IK Lag 1 - Tingsryd United FC 1 | ||
12.45 | P15 - A | Urshults IF Lag 1 gul - Saxemara if 1, Blå | ||
13.00 | P15 - A | Saik Lag 1 /Röd - Listerby IK Lag 1 | ||
13.15 | P15 - A | Urshults IF Lag 1 gul - Tingsryd United FC 1 | ||
13.30 | P15 - A | Saxemara if 1, Blå - Saik Lag 1 /Röd | ||
13.45 | P15 - A | Listerby IK Lag 1 - Urshults IF Lag 1 gul | ||
14.00 | P15 - A | Tingsryd United FC 1 - Saxemara if 1, Blå | ||
14.30 | F14 - A | Asarums if/fk Lag1 - Ifk Grimslöv | ||
14.45 | F14 - A | Konga SK - Tingsryd United FC 2 | ||
15.15 | F14 - A | Asarums if/fk Lag1 - TUFF | ||
15.30 | F14 - A | Tingsryd United FC 2 - Asarums if/fk Lag 2 | ||
15.45 | F14 - A | Asarums if/fk Lag1 - Tingsryd United FC 1 | ||
16.00 | F14 - A | Tingsryd United FC 2 - Ifk Grimslöv | ||
16.15 | F14 - A | Konga SK - Asarums if/fk Lag 2 | ||
16.30 | F14 - A | Asarums if/fk Lag1 - Tingsryd United FC 2 | ||
16.45 | F14 - A | Tingsryd United FC 1 - Asarums if/fk Lag 2 | ||
17.00 | P14 - A | Saxemara IF 2 - Åryds ik | ||
17.15 | P14 - A | FK Älmeboda/Linneryd PF 14 - Tingsryd United FC 1 | ||
17.30 | P14 - A | Åryds ik - Räppe GOIF Gul | ||
17.45 | P14 - A | Tingsryd United FC 1 - Saxemara IF 2 | ||
18.00 | P14 - A | Räppe GOIF Gul - FK Älmeboda/Linneryd PF 14 | ||
18.15 | P14 - A | Åryds ik - Tingsryd United FC 1 | ||
18.30 | P14 - A | Räppe GOIF Gul - Saxemara IF 2 | ||
18.45 | P14 - A | FK Älmeboda/Linneryd PF 14 - Åryds ik | ||
19.00 | P14 - A | Tingsryd United FC 1 - Räppe GOIF Gul | ||
19.15 | P14 - A | Saxemara IF 2 - FK Älmeboda/Linneryd PF 14 |