Bollhallen 4mot4 sarg Plan 2
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | F15 - B | Madesjö IF 2 - Sandsbro aik 2 | ||
09.15 | F15 - B | Saxemara IF - Emmaboda Kombination | ||
09.30 | F15 - B | Sandsbro aik 2 - Reftele/Ås Lag Rosa | ||
09.45 | F15 - B | Emmaboda Kombination - Madesjö IF 2 | ||
10.00 | F15 - B | Reftele/Ås Lag Rosa - Saxemara IF | ||
10.15 | F15 - B | Sandsbro aik 2 - Emmaboda Kombination | ||
10.30 | F15 - B | Reftele/Ås Lag Rosa - Madesjö IF 2 | ||
10.45 | F15 - B | Saxemara IF - Sandsbro aik 2 | ||
11.00 | F15 - B | Emmaboda Kombination - Reftele/Ås Lag Rosa | ||
11.15 | F15 - B | Madesjö IF 2 - Saxemara IF | ||
11.45 | P15 - B | Konga SK - Växjö BK | ||
12.00 | P15 - B | Tingsryd United FC 2 - Fk Älmeboda/Linneryd P 15 | ||
12.15 | P15 - B | Växjö BK - FK Karlskrona Svart | ||
12.30 | P15 - B | Fk Älmeboda/Linneryd P 15 - Konga SK | ||
12.45 | P15 - B | FK Karlskrona Svart - Tingsryd United FC 2 | ||
13.00 | P15 - B | Växjö BK - Fk Älmeboda/Linneryd P 15 | ||
13.15 | P15 - B | FK Karlskrona Svart - Konga SK | ||
13.30 | P15 - B | Tingsryd United FC 2 - Växjö BK | ||
13.45 | P15 - B | Fk Älmeboda/Linneryd P 15 - FK Karlskrona Svart | ||
14.00 | P15 - B | Konga SK - Tingsryd United FC 2 | ||
14.30 | F14 - A | TUFF - Tingsryd United FC 1 | ||
15.00 | F14 - A | Asarums if/fk Lag 2 - Ifk Grimslöv | ||
15.15 | F14 - A | Konga SK - Tingsryd United FC 1 | ||
15.45 | F14 - A | TUFF - Konga SK | ||
16.30 | F14 - A | Ifk Grimslöv - TUFF | ||
17.00 | P14 - B | Saxemara IF 1 - Tingsryd United FC 2 | ||
17.15 | P14 - B | Räppe GOIF Svart - Ryds SK | ||
17.30 | P14 - B | Tingsryd United FC 2 - Lessebo GoIF | ||
17.45 | P14 - B | Ryds SK - Saxemara IF 1 | ||
18.00 | P14 - B | Lessebo GoIF - Räppe GOIF Svart | ||
18.15 | P14 - B | Tingsryd United FC 2 - Ryds SK | ||
18.30 | P14 - B | Lessebo GoIF - Saxemara IF 1 | ||
18.45 | P14 - B | Räppe GOIF Svart - Tingsryd United FC 2 | ||
19.00 | P14 - B | Ryds SK - Lessebo GoIF | ||
19.15 | P14 - B | Saxemara IF 1 - Räppe GOIF Svart |