Bollhallen 4mot4 utan sarg
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | F13 - B | IFK Värnamo Vit - Sandsbro AIK Saik | ||
09.15 | F13 - B | Ingelstad IK/Nöbbele BK Blå - Vedeslöv/Dänningelanda 2 | ||
09.30 | F13 - B | Sandsbro AIK Saik - Asarums IF FK Lag1 | ||
09.45 | F13 - B | Vedeslöv/Dänningelanda 2 - IFK Värnamo Vit | ||
10.00 | F13 - B | Asarums IF FK Lag1 - Ingelstad IK/Nöbbele BK Blå | ||
10.15 | F13 - B | Sandsbro AIK Saik - Vedeslöv/Dänningelanda 2 | ||
10.30 | F13 - B | Asarums IF FK Lag1 - IFK Värnamo Vit | ||
10.45 | F13 - B | Ingelstad IK/Nöbbele BK Blå - Sandsbro AIK Saik | ||
11.00 | F13 - B | Vedeslöv/Dänningelanda 2 - Asarums IF FK Lag1 | ||
11.15 | F13 - B | IFK Värnamo Vit - Ingelstad IK/Nöbbele BK Blå | ||
11.30 | P13 - B | Tingsryd United FC 2 - Ingelstad IK Röd | ||
11.45 | P13 - B | Växjö Norra Vit - Urshults IF Lag 2 | ||
12.00 | P13 - B | Ingelstad IK Röd - Vederslöv/Dänningelanda IF | ||
12.15 | P13 - B | Urshults IF Lag 2 - Tingsryd United FC 2 | ||
12.30 | P13 - B | Vederslöv/Dänningelanda IF - Växjö Norra Vit | ||
12.45 | P13 - B | Ingelstad IK Röd - Urshults IF Lag 2 | ||
13.00 | P13 - B | Vederslöv/Dänningelanda IF - Tingsryd United FC 2 | ||
13.15 | P13 - B | Växjö Norra Vit - Ingelstad IK Röd | ||
13.30 | P13 - B | Urshults IF Lag 2 - Vederslöv/Dänningelanda IF | ||
13.45 | P13 - B | Tingsryd United FC 2 - Växjö Norra Vit | ||
14.15 | F12 - B | IFK Grimslöv Lag 2 svart - Sgif/lörby | ||
14.30 | F12 - B | Åryds IK Lag 1 - Sandsbro Aik Gul | ||
14.45 | F12 - B | Sgif/lörby - Tingsryd United FC 2 | ||
15.00 | F12 - B | Sandsbro Aik Gul - IFK Grimslöv Lag 2 svart | ||
15.15 | F12 - B | Tingsryd United FC 2 - Åryds IK Lag 1 | ||
15.30 | F12 - B | Sgif/lörby - Sandsbro Aik Gul | ||
15.45 | F12 - B | Tingsryd United FC 2 - IFK Grimslöv Lag 2 svart | ||
16.00 | F12 - B | Åryds IK Lag 1 - Sgif/lörby | ||
16.15 | F12 - B | Sandsbro Aik Gul - Tingsryd United FC 2 | ||
16.30 | F12 - B | IFK Grimslöv Lag 2 svart - Åryds IK Lag 1 | ||
17.00 | P12 - A | Tingsryd United FC 1 - Hovshaga AIF 1 | ||
17.15 | P12 - A | Belganet/Hallabro IF 1 - Rödeby AIF Blå | ||
17.30 | P12 - A | Urshults IF - Tingsryd United FC 1 | ||
17.45 | P12 - A | Tingsryd United FC 2 - Belganet/Hallabro IF 1 | ||
18.00 | P12 - A | Rödeby AIF Vit - Urshults IF | ||
18.15 | P12 - A | Hovshaga AIF 1 - Belganet/Hallabro IF 1 | ||
18.30 | P12 - A | Tingsryd United FC 2 - Rödeby AIF Blå | ||
18.45 | P12 - A | Belganet/Hallabro IF 1 - Urshults IF | ||
19.00 | P12 - A | Rödeby AIF Blå - Hovshaga AIF 1 |