|
| |
|
Res |
49. |
08.20 | F2015 - A |
Jitex BK 1 - Landvetter IF 2 |
- |
53. |
08.40 | F2015 - B |
Landvetter IF 3 - Örgryte IS 4 |
- |
57. |
09.00 | F2015 - C |
Bergums IF blå - Torslanda IK Lila |
- |
61. |
09.20 | F2015 - A |
Kungsladugårds BK Lila - Landvetter IF 2 |
- |
65. |
09.40 | F2015 - B |
Kungsladugårds BK Turkos - Örgryte IS 4 |
- |
69. |
10.00 | F2015 - C |
IK Zenith Lag 1 - Torslanda IK Lila |
- |
73. |
10.20 | F2015 - A |
Landvetter IF 2 - Bergums IF vit |
- |
77. |
10.40 | F2015 - B |
Örgryte IS 4 - Jitex BK 3 |
- |
81. |
11.00 | F2015 - C |
Torslanda IK Lila - Jonsereds IF Lag 1 |
- |
85. |
11.20 | P2015 - A |
Fässbergs if one/lila - Hovås Billdal IF 5 |
- |
89. |
11.40 | P2015 - B |
Lerkils IF Röd - Hovås Billdal IF 2 |
- |
93. |
12.00 | P2015 - C |
Bergums IF 6 - Lerkils IF Vit |
- |
97. |
12.20 | P2015 - D |
Lerkils IF Gul - Bergums IF 4 |
- |
101. |
12.40 | P2015 - A |
Bergums IF 1 - Hovås Billdal IF 5 |
- |
105. |
13.00 | P2015 - B |
Fässbergs if two/lila - Hovås Billdal IF 2 |
- |
109. |
13.20 | P2015 - C |
Hovås Billdal IF 3 - Lerkils IF Vit |
- |
113. |
13.40 | P2015 - D |
Lerum IS 3 - Bergums IF 4 |
- |
117. |
14.00 | P2015 - A |
Hovås Billdal IF 5 - Björndammens bk Lag 1 |
- |
121. |
14.20 | P2015 - B |
Hovås Billdal IF 2 - Bergums IF 7 |
- |
125. |
14.40 | P2015 - C |
Lerkils IF Vit - Lerum IS 2 |
- |
129. |
15.00 | P2015 - D |
Bergums IF 4 - Fässbergs if four/lila |
- |
133. |
15.20 | F2014 - A |
Älvsborg FF Asllani - Jitex BK Lila |
- |
137. |
15.40 | F2014 - B |
Solängen BK Lag 2 - Älvsborg FF Musovic |
- |
153. |
16.00 | P2014 - A |
BK Skottfint - Hovås Billdal IF 1 |
- |
157. |
16.20 | P2014 - B |
Hovås Billdal IF 5 - Björndammens BK Lag 2/Blå |
- |
139. |
16.40 | F2014 - A |
Solängen BK Lag1 - Jitex BK Lila |
- |
143. |
17.00 | F2014 - B |
Solängen BK Lag 2 - Mossens BK Gul |
- |
163. |
17.20 | P2014 - A |
Lundby IF Grön - Hovås Billdal IF 1 |
- |
167. |
17.40 | P2014 - B |
Lundby IF Gul - Björndammens BK Lag 2/Blå |
- |
145. |
18.00 | F2014 - A |
Jitex BK Lila - Mossens BK Svart |
- |
149. |
18.20 | F2014 - B |
Jitex BK Svart - Solängen BK Lag 2 |
- |
173. |
18.40 | P2014 - A |
Fässbergs IF Grön - Hovås Billdal IF 1 |
- |
177. |
19.00 | P2014 - B |
Björndammens BK Lag 2/Blå - KF Velebit Vit |
- |