|
| |
|
Res |
51. |
08.20 | F2015 - A |
Landvetter IF 1 - Örgryte IS 1 |
- |
55. |
08.40 | F2015 - B |
Örgryte IS 2 - Solängen BK Lag1 |
- |
59. |
09.00 | F2015 - C |
Torslanda IK Vit - Örgryte IS 3 |
- |
63. |
09.20 | F2015 - A |
Södra skärgårdens IK Röd 1 - Landvetter IF 1 |
- |
67. |
09.40 | F2015 - B |
Södra skärgårdens IK Röd 2 - Örgryte IS 2 |
- |
71. |
10.00 | F2015 - C |
Jitex BK 2 - Torslanda IK Vit |
- |
75. |
10.20 | F2015 - A |
Landvetter IF 1 - Torslanda IK Röd |
- |
79. |
10.40 | F2015 - B |
Örgryte IS 2 - Torslanda IK Svart |
- |
83. |
11.00 | F2015 - C |
Torslanda IK Vit - Landvetter IF 4 |
- |
87. |
11.20 | P2015 - A |
Hovås Billdal IF 1 - Bremagården Bremagården svart |
- |
91. |
11.40 | P2015 - B |
Hovås Billdal IF 6 - Bergums IF 2 |
- |
95. |
12.00 | P2015 - C |
Fässbergs if three/lila - Askims Ik Blå |
- |
99. |
12.20 | P2015 - D |
Bergums IF 5 - Björndammens bk Lag 3 |
- |
103. |
12.40 | P2015 - A |
Askims Ik Vit - Hovås Billdal IF 1 |
- |
107. |
13.00 | P2015 - B |
Bremagården Bremagården orange - Hovås Billdal IF 6 |
- |
111. |
13.20 | P2015 - C |
Bergums IF 3 - Fässbergs if three/lila |
- |
115. |
13.40 | P2015 - D |
Hovås Billdal IF 4 - Bergums IF 5 |
- |
119. |
14.00 | P2015 - A |
Hovås Billdal IF 1 - Lerkils IF Blå |
- |
123. |
14.20 | P2015 - B |
Hovås Billdal IF 6 - Lerum IS 1 |
- |
127. |
14.40 | P2015 - C |
Fässbergs if three/lila - Björndammens bk Lag 2 blå |
- |
131. |
15.00 | P2015 - D |
Bergums IF 5 - Askims Ik svart |
- |
135. |
15.20 | F2014 - A |
Jitex BK Vit - Nol Ik Lag 1, Blå |
- |
151. |
15.40 | P2014 - C |
Lundby IF Svart - Fässbergs IF Röd |
- |
155. |
16.00 | P2014 - A |
Hovås Billdal IF 4 - Fässbergs IF Grön |
- |
159. |
16.20 | P2014 - B |
Särö ik Grön - Fässbergs IF Blå |
- |
141. |
16.40 | F2014 - A |
Älvsborg FF Seger - Jitex BK Vit |
- |
161. |
17.00 | P2014 - C |
Lundby IF Svart - Hovås Billdal IF 3 |
- |
165. |
17.20 | P2014 - A |
Björndammens BK Lag 1 - Hovås Billdal IF 4 |
- |
169. |
17.40 | P2014 - B |
Hovås Billdal IF 2 - Särö ik Grön |
- |
147. |
18.00 | F2014 - A |
Jitex BK Vit - Nödinge SK Lag 1 |
- |
171. |
18.20 | P2014 - C |
Björndammens BK Lag 3 - Lundby IF Svart |
- |
175. |
18.40 | P2014 - A |
Björndammens BK Lag 1 - Lundby IF Grön |
- |
179. |
19.00 | P2014 - B |
Särö ik Grön - Lundby IF Vit |
- |