Res | ||||
---|---|---|---|---|
1. | 08.00 | F16 - A | IFK Lidingö FK F16-8 - IF Brommapojkarna Smedis | |
4. | 08.25 | F16 - B | Spånga IS F16 -1 - Ekerö IK Blå | |
7. | 08.50 | F16 - B | IFK Stocksund X - Kallhälls FF vit | |
10. | 09.15 | F16 - A | IF Brommapojkarna Smedis - Ekerö IK Vit | |
13. | 09.40 | F16 - A | Kallhälls FF blå - IFK Lidingö FK F16-8 | |
16. | 10.05 | F16 - B | Spånga IS F16 -1 - IFK Stocksund X | |
19. | 10.30 | F16 - B | Ekerö IK Blå - Kallhälls FF vit | |
21. | 11.00 | P14 - A | Ekerö IK Gul - Älta If Svart | |
24. | 11.25 | P14 - B | Älta If Gul - Rinkeby united 2014 Svart | |
27. | 11.50 | P14 - A | Älta If Svart - IFK Viksjö Blå | |
30. | 12.15 | P14 - B | Rinkeby united 2014 Svart - Kallhälls FF Grön | |
33. | 12.40 | P14 - A | IFK Viksjö Blå - IF Brommapojkarna Lag 5 | |
36. | 13.05 | P14 - B | DIF P14-12 - Rinkeby united 2014 Svart | |
39. | 13.30 | P14 - A | IFK Viksjö Blå - Ekerö IK Gul | |
42. | 13.55 | P14 - B | Älta If Gul - DIF P14-12 | |
45. | 14.20 | P14 - A | Kallhälls FF Vit - IFK Viksjö Blå | |
48. | 14.45 | P14 - B | Kallhälls FF Grön - Älta If Gul | |
51. | 15.15 | F12 - lätt - A | IFK Viksjö 1 - Viggbyholm Vit | |
54. | 15.40 | F12 - medel - A | Täby FK NP/Ella - Segeltorps IF Blå | |
57. | 16.05 | F12 - medel - C | Kallhälls FF Lag 3 - IFK Viksjö 2 | |
60. | 16.30 | F12 - lätt - A | IFK Lidingö Syd - IFK Viksjö 1 | |
63. | 16.55 | F12 - medel - B | IF Brommapojkarna BP2 - Sollentuna Fk | |
66. | 17.20 | F12 - medel - C | Viggbyholm Röd - Kallhälls FF Lag 3 | |
69. | 17.45 | F12 - medel - A | IFK Viksjö 3 - Täby FK NP/Ella | |
72. | 18.10 | F12 - medel - B | IF Brommapojkarna BP2 - Kallhälls FF Lag 2 | |
75. | 18.35 | F12 - lätt - A | Sickla IF Blå - IFK Viksjö 1 | |
78. | 19.00 | F12 - medel - A | Täby FK NP/Ella - Sickla IF Röd | |
81. | 19.25 | F12 - medel - C | Värmdö IF - Kallhälls FF Lag 3 | |
84. | 19.50 | F12 - lätt - A | IFK Viksjö 1 - IF BP F12-8 | |
87. | 20.15 | F12 - medel - B | Kallhälls FF Lag 2 - Sollentuna Fk | |
90. | 20.40 | F12 - medel - C | Kallhälls FF Lag 3 - Täby FK Lag 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
91. | 08.00 | P16 - A | Kallhälls ff P16 blå 1 - Vasalund United | |
94. | 08.25 | P16 - B | Apollon Solna FK P17 Röd - Kallhälls FF P16 blå 2 | |
97. | 08.50 | P16 - A | Vasalund United - Kallhälls FF Kallhäll P16 Vit Lag 2 | |
100. | 09.15 | P16 - B | Kallhälls FF P16 blå 2 - Kungsängens IF P17 lag vit | |
103. | 09.40 | P16 - A | Kallhälls FF Kallhäll P16 Vit Lag 2 - Sköndals IK FK Sandåkra | |
106. | 10.05 | P16 - B | Vasalund Järvastaden Röd - Kallhälls FF P16 blå 2 | |
109. | 10.30 | P16 - A | Kallhälls FF Kallhäll P16 Vit Lag 2 - Kallhälls ff P16 blå 1 | |
112. | 10.55 | P16 - B | Apollon Solna FK P17 Röd - Vasalund Järvastaden Röd | |
115. | 11.20 | P16 - A | Rydbo IF Svart - Kallhälls FF Kallhäll P16 Vit Lag 2 | |
118. | 11.45 | P16 - B | Kungsängens IF P17 lag vit - Apollon Solna FK P17 Röd | |
121. | 12.15 | F14 - A | Hässelby SK FF Lag 1 - Kallhälls FF F14 blå | |
124. | 12.40 | F14 - B | Ekerö IK Vit - Sollentuna FK Blå | |
127. | 13.05 | F14 - A | Kallhälls FF F14 blå - IFK Lidingö FK Sticklinge | |
130. | 13.30 | F14 - B | Sollentuna FK Blå - Hässelby SK FF Lag 2 | |
133. | 13.55 | F14 - A | IFK Lidingö FK Sticklinge - Ekerö IK Blå | |
136. | 14.20 | F14 - B | Sköndal IK Blå - Sollentuna FK Blå | |
139. | 14.45 | F14 - A | IFK Lidingö FK Sticklinge - Hässelby SK FF Lag 1 | |
142. | 15.10 | F14 - B | Ekerö IK Vit - Sköndal IK Blå | |
145. | 15.35 | F14 - A | Sätra SK - IFK Lidingö FK Sticklinge | |
148. | 16.00 | F14 - B | Hässelby SK FF Lag 2 - Ekerö IK Vit | |
151. | 16.30 | P12 - lätt - A | IFK Viksjö Lag 1 - Kallhälls FF Grön | |
154. | 16.55 | P12 - medel - A | Bele Barkarby Blå 2 - IFK Lidingö 3 | |
157. | 17.20 | P12 - lätt - A | Kallhälls FF Grön - Kallhälls FF Röd | |
160. | 17.45 | P12 - medel - A | IFK Lidingö 3 - Kallhälls FF Vit | |
163. | 18.10 | P12 - lätt - A | Kallhälls FF Röd - Rinkeby united Svart | |
166. | 18.35 | P12 - medel - A | Kallhälls FF Svart - IFK Lidingö 3 | |
169. | 19.00 | P12 - lätt - A | Kallhälls FF Röd - IFK Viksjö Lag 1 | |
172. | 19.25 | P12 - medel - A | Bele Barkarby Blå 2 - Kallhälls FF Svart | |
175. | 19.50 | P12 - lätt - A | Spånga IS P34 Lag 1 - Kallhälls FF Röd | |
178. | 20.15 | P12 - medel - A | Kallhälls FF Vit - Bele Barkarby Blå 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
181. | 09.00 | F15 - A | Vega FC Svart - Djurgårdens IF | |
184. | 09.25 | F15 - B | Assyriska Botkyrka SK Vit - Enebybergs IF EIF 1 | |
187. | 09.50 | F15 - B | Kallhälls FF Lag 2 - Skå IK | |
190. | 10.15 | F15 - A | Djurgårdens IF - Österåker United 3 | |
193. | 10.40 | F15 - A | Kallhälls FF Lag 1 - Vega FC Svart | |
196. | 11.05 | F15 - B | Assyriska Botkyrka SK Vit - Kallhälls FF Lag 2 | |
199. | 11.30 | F15 - B | Enebybergs IF EIF 1 - Skå IK | |
201. | 12.00 | P13 -medel - A | Kungsängen IF Vit - Enskede IK Lila B | |
204. | 12.25 | P13-lätt - A | Segeltorp IF - Bele Barkarby Lag1 Grön | |
207. | 12.50 | P13 -medel - A | Enskede IK Lila B - Boo FF Lag Vit | |
210. | 13.15 | P13-lätt - A | Bele Barkarby Lag1 Grön - Kallhälls FF Grön | |
213. | 13.40 | P13 -medel - A | Boo FF Lag Vit - Kallhälls FF Vit | |
216. | 14.05 | P13-lätt - A | Kallhälls FF Röd - Bele Barkarby Lag1 Grön | |
219. | 14.30 | P13 -medel - A | Boo FF Lag Vit - Kungsängen IF Vit | |
222. | 14.55 | P13-lätt - A | Segeltorp IF - Kallhälls FF Röd | |
225. | 15.20 | P13 -medel - A | Hammarby IF FF Lag 12, - Boo FF Lag Vit | |
228. | 15.45 | P13-lätt - A | Kallhälls FF Grön - Segeltorp IF |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
231. | 09.30 | P15 - A | Sundbybergs IK Storskogen - IF Brommapojkarna BP15-13 | |
234. | 09.55 | P15 - B | Ursvik IK 3 - KFF Vit Gul | |
237. | 10.20 | P15 - D | Vallentuna BK Lag 2 - Hässelby SK Röd | |
240. | 10.45 | P15 - A | Kallhälls FF Blå lag 3 - Sundbybergs IK Storskogen | |
243. | 11.10 | P15 - C | Bromstens ik Lag 1 - Ekerö IK-3 GUL | |
246. | 11.35 | P15 - D | AIK FF Lag 1 - Vallentuna BK Lag 2 | |
249. | 12.00 | P15 - B | IF Brommapojkarna p15 lag 14 - Ursvik IK 3 | |
252. | 12.25 | P15 - C | Bromstens ik Lag 1 - Kallhälls FF Blå lag 1 | |
255. | 12.50 | P15 - A | KFF VIt Vit - Sundbybergs IK Storskogen | |
258. | 13.15 | P15 - B | Ursvik IK 3 - Ekerö IK-3 Blå | |
261. | 13.40 | P15 - D | Kallhälls FF Blå lag 2 - Vallentuna BK Lag 2 | |
264. | 14.05 | P15 - A | Sundbybergs IK Storskogen - Österåker United P15-2, svart | |
267. | 14.30 | P15 - C | Kallhälls FF Blå lag 1 - Ekerö IK-3 GUL | |
270. | 14.55 | P15 - D | Vallentuna BK Lag 2 - Brommapojkarna P2015-19 | |
271. | 15.20 | F13 - A | Enebybergs IF Lag 1, Lila - Hässelby SK Röd | |
274. | 15.45 | F13 - B | Hässelby SK Svart - Kallhälls FF Vit | |
277. | 16.10 | F13 - B | Enebybergs IF Lag 2 - Spånga IS F13-1 | |
280. | 16.35 | F13 - A | Hässelby SK Röd - Essinge IK | |
283. | 17.00 | F13 - A | Kallhälls FF Blå - Enebybergs IF Lag 1, Lila | |
286. | 17.25 | F13 - B | Hässelby SK Svart - Enebybergs IF Lag 2 | |
289. | 17.50 | F13 - B | Kallhälls FF Vit - Spånga IS F13-1 |